Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieufnaUlka

Dlaczego wiekszość facetów to świnie?? nie można im ufac!

Polecane posty

Gość NieufnaUlka

I nawet nie wierze juz ze sa jakies wyjatki. Nie spotkałam w zyciu normalnego, uczc iwego, prawdomownego, szczerego faceta. Kazdy z tych ktorych znam zdradza swoja kobiete, niektorzy nawet terroryzuja swoje kobiety :O dlaczego tacy jestescie?? nie zaslugujecie na nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spotkasz spotkasz
każda z nas tak mówi po rozczarowaniu............. zobaczysz SPOTKASZ GO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamix
czemu dziewczyny wszystkie to zdradliwe suki, które najchętniej dają za kasę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamstwo....
nigdy nie spotlałam takiego mężczyzny, o którym piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna rada
nie traktuj facetow zbyt powaznie, raczej instrumentalnie, wykorzystuj do wlasnych celow i w zadnym wypadku nie daj sie wykorzystac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamstwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spotkasz spotkasz
w takim razie mój jest wspaniały, wręcz idealny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieufnaUlka
ciekawe kiedy go spotkam, a zresztą nawet nie szukam żadnego na powaznie bo nie warto. Hmm kazda tak mówi po rozczarowaniu. Owszem ja sie rozczarowałam kiedys bardzo, ale to nie tylko on byl taki. Prosze sie rozejrzec dookola ilu facetow zdradza swoje zony, nie wracaja na noc do domu, a jak zona sie odezwie na ten temat to od razu awantura i odwracanie kota ogonem, a biedna zona musi siedziec w domu z dziecmi i na dodatek gotowac pasozytowi obiad :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
hmm..."kazdy facet to świnia" czy zgadzam sie z tymi slowami? kiedys myslam ze tacy faceci istnieja ale sa rowniez wyjatki. Taki moj sposob myslenia ostatnio sie zmienil po tym jak skrzywdzila mnie osoba po ktorej nigdy bym sie tego nie spodziewala...to takie straszne. Teraz to juz nie wiem czy jest na ziemi facet ktory jest inny niz wszyscy...a moze po prostu tak mysle bo sie zawiodlam na kims za kogo moglabym dac uciac sobie reke...w dzisiejszych czasach nic mnie juz nie jest w stanie zdziwic...myslmy optymistycznie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×