Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gagaga

w oczekiwaniu na dziecko- warto kupic?

Polecane posty

Gość gagaga

zastanawiam sie nad kupnem tej ksiazki fajna jest? przydatna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam bardzo
Jak najbardziej. Jest bardzo przydatna. Znajdziesz tu odpowiedzi na wiele pytan. Uspokaja, zanim lekarz to zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagaga
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie i mojego męża była to swoista \"biblia\" przez całą ciąże, szczegolnie w momentach, gdy działo się coś niepokojącego i mogłam się uspokoić czytając wyjaśnienia objawów w ksiązce :) A już przed samym porodem czytałam ją non stop :) POLECAM! A teraz podczytujemy \"Pierwszy rok waszego dziecka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Książka napisana przystępnym językiem - ja również ją miałam, ale przeszkadzało mi szczerze mówiąc to, że jednak jest pisama przez Amerykanów i dla Amerykanów - wiele informacji było albo zbędnych, błędnych albo wręcz śmiesznych, z punktu widzenia polskich realiów. No, ale - od przybytku głowa nie boli, pośmiać się też trzeba, a nie widziałam jeszcze nic lepszego na rynku księgarskim, więc jak masz kupić to kup i czytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z polecenia forumowiczek kupiłam:) I muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z lekturki:) Rozwiewa wszelkie wątpliwości przy najmniej u mnie, jest pisana dostępnym językiem i wspaniale ją się czyta:) Faktycznie, że niektóre opisane problemy dotyczą głównie Amerykanek ale od przybytku głowa nie boli:) Podsumowując wywód szczerze polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze jedno...ja napewno zdecyduję się na kolejne książki z tej serii:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim nabyłam ,,w oczekiwaniu na dizecko\" przeczytałam inne poradniki.Jak dla mnie ksiązka była bez żadnej rewelacji,nastomiast czytajac drugi tom ,,pierwszy rok waszego dziecka\" jestem zadowolonoa,jak coś mnie niepokoi to zawsze coś pomocnego w niej znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×