Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bielszczanka123

DOBRY ginekolog- BIELSKO-BIAŁA!

Polecane posty

Gość Anielicaaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opinia na temat pani doktor Anna Krysta: Przez tą koszmarną kobietę o mało nie straciłam swojej ciąży!! Trafiłam do szpitala na Wyspiańskiego na jej dyżur z zagrożeniem poronieniem. Krew się leje, tracę dziecko, a ona mi nawet USG nie zrobiła!! Nie przepisała mi żadnych lekarstw, nie zrobiła kompletnie NIC. Nie mówiąc o traktowaniu pacjenta "z buta". Ze łzami, na własne życzenie wypisałam się ze szpitala, pojechałam do Wojewódzkiego, gdzie podano mi lek podtrzymujący ciążę i tylko temu zawdzięczam życie mojej córeczki. Nikomu nie życzę spotkania z lekarzem tak niefachowym i tak nieuprzejmym i to w stanie zagrożenia ciąży. NIGDY WIĘCEJ TEJ KOBIETY NIE CHCĘ OGLĄDAĆ NA OCZY. Szczerze odradzam, przestrzegam, a pani doktor gratuluję osiągnięcia maksymalnego poziomu niewrażliwości ludzkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anniie
Ja również nie polecam pani Ewy Gębali. Robiła mi w ciągu dwóch lat usg kilka razy i zawsze mówiła, że jest w porządku. A ja wiedziałam, że coś jest nie tak. Poszłam do dr Zemanek-Wojnowskiej i okazało się, że mam mnóstwo polipów do usunięcia. I wylądowałam na stole. Na szczęście pozbyłam się ich, zaczęłam chodzić właśnie do dr Zemanek. Wszystko jest w porządku jeśli kogoś na nią stać (ostatnio zapłaciłam 170 zł za wizytę). Pani doktor jest kompetentna, pracuje na dobrym sprzęcie ale... Płacąc tyle kasy za wizytę człowiek oczekuje, że będzie traktowany poważnie. A ostatnio kolejny raz czekałam w kolejce 1,5 godz, po czym wyszłam, bo miałam inne rzeczy do załatwienia. I mocno się zastanowię czy tam wrócę. Tym bardziej, że jestem w ciąży i nie mogę sobie pozwolić, by na kolejny termin czekać miesiąc. Poza tym minusem jest to, że inne gabinety w takich cenach w standarcie badają piersi, pani doktor nigdy. Nie powiem złego słowa poza tymi dwoma rzeczami, są one jednak ważne. Powinniśmy szanować swój czas, wszyscy. Jestem umówiona do pani doktor Sieradzkiej z polecenia, zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a doktor Gorczyca - przyjmuje na pewnio w Cieszynie czy w Bielsku - nie wiem - ale może któraś miła z nią kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w Beskidzkim Centrum Medycznym ul Młodzieżowa 21, Bielsko - Bała , na nfz tez>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dzieczyny a zna któraś dr Andrzeja Czechowskiego z centrum Galena jestem w ciąży i zaczełam chodzić do niego daje L4 w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam te wasze opinie i czytam i sama już nie wiem co myśleć: jestem po drugiej wizycie u dr Berezowskiego - spóźniała mi się miesiączka więc zadzwoniłam do BCM z prośbą o wizytę u kogokolwiek. Przyjęto mnie na koszt NFZ, wizyta trwała max. 10 minut, zakończona słowami "ja tu żadnej ciąży nie widzę" i odebraniem dzwoniącego Iphona przez Pana doktora. Po dwóch tygodniach czekania na okres poszłam do doktora znów, tym razem umówiono mnie na wizytę prywatną (150 zł razem z USG) i lekarz uznał, że jednak widzi 5 tygodniową ciążę. I na tym koniec wizyty: "przyjdź za 3 tygodnie, dziś nic więcej ci nie powiem"... No i mam mętlik w głowie - iść czy szukać kogoś innego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również przestrzegam przed dr,kastelik.nie kieruje na badania .wierzy w cudowną moc swoich osiemdziesięcioletnich paluszków.upominałam się u niej od lipca o usg, powiedziała po co,w końcu przyparta do muru poszłam do innego lekarza na usg,i po 3 miesiącach okazało się że mam duze gruczolaki.czy któraś z was to leczyła i ktorego lekarza najlepiej?.czy mam się czego bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna margulska norek
również przestrzegam przed dr,kastelik.nie kieruje na badania .wierzy w cudowną moc swoich osiemdziesięcioletnich paluszków.upominałam się u niej od lipca o usg, powiedziała po co,w końcu przyparta do muru poszłam do innego lekarza na usg,i po 3 miesiącach okazało się że mam duze gruczolaki.czy któraś z was to leczyła i ktorego lekarza najlepiej?.czy mam się czego bać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Berezowski....zapomnij o tym lekarzu przy ciąży. Oschły, bez empatii, nie robi żadnych badań - jak zrobiłam na własną rękę to mówił po co?... Nie daje witamin, wizyta co 3 tyg a i tak nic się nie dowiesz. To jest lekarz od wypisywania recept na grzybice i antykoncepcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukuję dobrego lekarza ginekologa,który pomoże mi zajśc w ciążę,mam cukrzycę i ona powoduje u mnie problemy z owulacją ,nie mam miesiączki,leczyłam się już u innego gina ale ona już nie miała pomysłu na mnie więc szukam dalej,proszę o doradzenie mi gdzie się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś z Was chodzi do doktora Piotr Dawid ? ma wiele bardzo dobrych opinii . Napiszcie gdzie przyjmuje prywatnie i ile kosztuje wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam co sądzicie na temat doktora Wacława Kasza ?CZy któraś sie orientuje ile bierze za wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BB_2013
Niestety byłam na wizycie u dr. Niemcewicza i nie byla ona ani przyjemna, ani profesjonalna. Generalne odczucie: poniżenie i dół psychiczny po wizycie. Była to wizyta prywatna, ale za darmo bym już do niego też nie poszła... Zero podejścia indywidualnego, szablonowe podejście do pacjenta, a raczej zero podejścia. Bardzo przykre przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina W
Ja mogę posłużyć radą i polecić wspaniałego bielskiego ginekologa, pana dr. Bogdana Szymalę. Jestem w 6 msc. ciąży i chodzę do niego od momentu, w którym rozpoczęliśmy z partnerem starania o dzieciątko. Co prawda przyjmuje on prywatnie, wizyta z USG kosztuje 150 zł, ale dysponuje najnowszym sprzętem, nowoczesnym gabinetem i przede wszystkim jest bardzo dobrym fachowcem. Ma specjalizacje z ginekologii, położnictwa, ginekologii onkologicznej i leczenia niepłodności. Pozatym jest bardzo serdecznym człowiekiem, odpowiada rzeczowo na każde zadane pytanie, badanie robi bardzo delikatnie, cała wizyta ogólnie jest w takiej atmosferze 'na luzie', ale oczywiście zawsze zleca wszystkie potrzebne badania i wszystko dokładnie tłumaczy. Pomimo, ze mam dopiero 20 lat, profilaktycznie i niedodpłatnie zlecił mi wykonanie badań prenatalnych, bardzo profesjonalnie oczywiście. Na każde badanie przychodzę razem z narzeczonym, pan doktor nigdy nie ma z tym problemu,żeby narzeczony był tez przy usg, pooglądał dzidziusia itd ;) Zresztą sam jest tatą czwórki dzieci i często o nich opowiada, zawsze podkreśla, że dziecko to największy skarb ;) Polecam tego lekarza serdecznie, przyjmuje w Centrum Medycznym Galena w Bielsku-Białej przy ul. Żywieckiej 71.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Diagnomedzie na Komorowickiej przyjmuje min dr Waluś oraz Kastelik. Przyjęcia są na NFZ . Opinie na temat tych pań były wyrażane już wcześniej w tym wątku i w pełni się zgadzam . Nie polecam żadnej z tych lekarek , zwłaszcza dla osoby , która do ginekologa idzie pierwszy raz. Odwiedziłam już kilku różnych lekarzy , więc mam porównanie. Faktycznie obie panie utknęły w dawnych czasach . To że wizyta jest na NFZ nie znaczy , że trzeba zgadzać na obcesowe traktowanie . Ja na szczęście znalazłam już swojego lekarza i na pewno go nie zmienię. Wyznaję zasadę , że każda kobieta powinna mieć swojego zaufanego fryzjera i ginekologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniakkk5
Dziękuje za odpowiedź :) Hmm czy w takim razie mógłby mi ktos poradzic gdzie moge się udac? Najlepiej by bylo by przychodnia byla gdzies w poblizu centrum ze względu na to, że nie znam dobrze Bielska. I tak jak wyżej pisałam zalezy mi na tym by udac się do Pani Ginekolog i na NFZ. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiad
Witajcie szukam dobrego ginekologa który leczy mięśniaki macicy. Wszyscy chcą mi usunąć macice a ja mam 36 lat. Proszę o pomoc w doborze lekarza. Obecnie jestem pacjentka dr Stoleckiego i nie jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dr Ewe Putowską; przyjmuje na beskidzkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy do dr a.krysty trzeba sie jakos rejestrowac czy mozna po prostu przyjsc? i ile kosztuje wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie putowska, przez nią nie mam jajnika i jajowodu bo zamiast leczyc wolała wyciąć !!!!!!!!!!!!!! masakra !!!!!!!!!!!!!!!!!!! omijajcie ja z daleka, od trzech lat nie moge zajśc w ciążę przez jej zabiegi i leczenie !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was moje drogie! Jeżeli miałybyście ochotę poczytać o wszystkim co nas, kobiet dotyczy - problemach kobiecych, ciąży porodzie i naszych dzieciach zapraszam na http://dumnamama.pl Jest to portal, który współtworzony jest z Wami - kobietami abyście mogły czytać to, co Was interesuje! Serdecznie zapraszam i życzę dużo, dużo zdrówka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do marysiad Poczytaj proszę o doktorze Ludwinie z Krakowa. Ma najnowoczśniejsze USG i jes specjalistą od nowoczesnego operowania mięśniaków. Uratował już wiele kobiet, to bardzo logicznie myślący lekarz mający wiedzę na światowym poziomie. Sama u niego byłam z mięśniakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam doktora Wojciecha Kochaj z Bielska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiad
Witam u dr Ludwina już byłam. Miałam zabieg hisreroskopii. Zostawiłam u niego dużo kasy i tyle. Jakoś super wyjścia nie znalazł. Przyznam że trochę się zawiodłam. Byłam pod jego opieką dwa lata. Niestety wszystko prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrych ginekologów mają w http://www.ultramedic.com.pl/. Jestem w 6 mscu ciąży i opieka jest zdecydowanie na wyższym poziomie niż w państwowych przychodniach. Przy kolejnej ciąży również tu będę przychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o informacje jak przyjmuje dr Wodziński na os.Polskich Skrzydeł w przychodni Ikar, jakie dni i godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×