Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vvvvvvvvvvvvv

czy lasting performance nadaje sie do suchej skory

Polecane posty

Gość vvvvvvvvvvvvv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afro
poczytaj na KWC na Wizazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie żadnej podkład trwały
nie nadaje się do cery suchej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaden miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afro
nadaje nadaje tylko musi nawilzac....taki jest nawet Lumene! Matt Touch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anes22
absolutnie nie, jest kryjący i bardzo matujacy, tazke bedzie Ci zluszczal buzie i pewnie jeszcze bardziej ja wysuszal, oprocz tego mozesz miec nie male problemy z nalozeniem, chyba ze uzyjesz najpierw naprawde mocnego kremu nawilzajacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaden się nie nadaje
Matt Touch? chyba żartujesz. przecież sama nazwa wskazuje, że to jest podkład matujący, a nie nawilżający!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvv
to znaczy ja mam cere normalna raczej ale ze skłonnosciami do przesuszania uzywalam brevoxylu i mi sie łuszczyłaale juz prawie nic niemam oznak bo nawilzam i uzywam pod podkład kremu loreal happyderm i on doskonale nawilza i chciałam akis podkład który bedzie matowił dosc dobrze trzymał się dosc dłygo i krył co nieco głównie żeby zakryłmoje małe blizenki na skroni wyglądają jak kilka piegów...hmm teraz uzywampodkładu z kolastyny satin makeup ale w drogeri było złe swiatło i zle wybrałam kolor;/ podkład trzyma sie dosc długo i matuje dosc dobrze widziałam ze wiele osó ma o nim złe zdanie ze trzyma sie godzine zaledwie ze po godzinie sie swieca ogónie ja po zadnym podkładzie sie nieswiece i kazdy dosc długo sie trzyma ale nie kazdy zakrywa;/;/ wiec jak myslicie lasting performance sie dla mnie nadaje?? moze polecicie cos innego ale nie jakies cliniqe za ponad sto złotych bo ja niemam niestety hurtowni pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×