Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość chudzinkaaaa

Czy chudy facet to trędowaty ?

Polecane posty

Gość szczupluti
Tak szczerze chudy byłem od zawsze obecnie 1,90 64kg i zawsze to sen z powiek mi spędzalo .Lecz w końcu postanowiłem wziąć się za siebie .Siłownia nic nie daje teraz pracuję na budowie i powiem ....to jest to zacząłem inwestować w ubrania ,,, opalenizna ii wcale żle nie jest.. a kobiety poprostu ubóstwiam :)Tej Jedynej nie mam ale jak chce tpo poprostu potrafie,,, jestem romantykiem i miłośc to wybór drogi miłości.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam
lubię chudzielców :) zwłaszcza wysokich i z długimi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p. Justynaaaa
Chudy facet jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola17
faceci szkapy - wstyd sie z takim pokazac na plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie szczupłych mężczyzn,w dodatku wysokich. :) Moj eks był chudziutki,moze nie az tak bardzo no ale był i absolutnie mi to nie przeszkadzało,pociagał mnie i to bardzo. :P Ja nie gustuje w tłusciochach bleeeeee,nie mgolabym się przytulic do jego oblesnego ciała,sory dla mnie grubasy są niepociagający a wywołują u mnie obrzydzenie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam chudzielców ;).Moich 2 ex było zdecydowanie za szczupłych i nie przeszkadzało mi to,a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wszystko fajne - podobno - oprócz jednego - jestem za chudy i koniec - raczej samotnie spędzę to życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paker1985
na siłownie ludzie, która będzie chciała chudego? jak laska będzie miała dostać strzałkę to kto ją obroni? kości? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam z wieruszowa
mam 93 kg przy 185 cm czy to ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 192 cm obecnie ważę 76 kg (narazie)chcę dojść do 80 i napiszę tak przy moim wzroście powinienem ważyć 82 kg +- 5 kg czyli 77 więc nie narzekam a jak jakieś się to nie podoba to jej problem NAJPIERW OCEŃ SIEBIE POTEM INNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiamsię
nie ma nic gorszego na tym forum jak dziewuchy które w stopkach podają ile ważą i ile im jeszcze zostało do zrzucenia po co te osoby dzielą się z innymi swoją otyłością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to podaja te informacje, zebys wiedzial, kiedy warto bedzie sie za nie brać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co powiecie o mnie
180 cm, 71 kg kiepsko sie z tym czuję, nie mam wyglądu wyjściowego na dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesniak z pruszcza gd.
57 przy takim wzroscie? powiem ci coś to nie jest facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna pusia
jestem gruba i nikt mnie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
trochę tak ,to tak jak chodzące zwłoki (odp,szczera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia male piersi
grubi faceci są sexyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miecio.
kiedy przytyłem zaobserwowałem, że interesuja sie mna czesciej dziewczyny kiedys przy 180cm wazylem 69 kg, powodzenia nie mialem teraz przy 80kg powodzenie wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeebe
nie lubie grubych ani tzw. "misiowatych". Kuraiko moj tez jest chudy i niesamowicie mnie podnieca jego ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubyfacet
lepiej powiedzcie same ile ważycie zanim zaczniecie najezdzac na grubych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej szklarska poreba
Witam was wszystkich serdecznie. Nazywam się Andrzej i jestem gruby. Mam 26 lat i ważę 105 kilogramów, co przy moim wzroście 183cm daje mi wskaźnik BMI na poziomie 31.4. Oznacza to otyłość – nie nadwagę, ale otyłość!!! Nie mogę już raczej udawać, że problem nie istnieje. Robię więc rzecz na którą nigdy wcześniej się nie odważyłem i szczerze przyznaję: Jestem gruby. Najgorsze jest jednak to, że ciągle tyję. Pół roku temu ważyłem 103kg. Jak tak dalej pójdzie to przy 30stce będę ważył 120 albo więcej. Do tej pory raczej unikałem myślenia o tym problemie, ale nie znika on tylko się nasila. Jeżeli dalej udawałbym, że wszystko jest w porządku, następnym punktem byłby moment, kiedy nie mógłbym zawiązać samodzielnie buta a to byłoby już zdecydowanie za daleko. Już teraz, przy schylaniu, czuję jak mi się brzuch zgniata. Muszę w końcu powiedzieć basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesek leszek
a ja dwa miesiące temo przy wzroście 192 cm ważyłem 68 kg a obecnie ważę 77 kg jak się chce przytyc to można dodam że nie używam żadnych odżywek :) jeszcze przytyje tak z 3 kilo i mi to starczy bo będę w normie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za roznica gruby czy chudy jak bedzie pasowal to sie nie patrzy na figure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytalam calego watku ale
facet chudy nie jest tredowaty daj spokoj, wprawdzie ja wole lepiej zbudowanych przyznaje sie bez bicia ale moja najlepsza przyjaciolka uwielbia wszystkie chudzinki, a mi mowi jak moge taki grubasow chciec a dodam ze wcale za grubasami sie nie ogladam dla nie szczuply facet zawsze juz za gruby jest;) takze to kwestia trafienia na odpowienia osobe, to tak ja grubej kobiecie ciezej znalesc faceta tak pewnie i chudemu facetowi ciezej znalesc kobiete...;) ale to nie znaczy ze nie ma na to szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesek leszek
a moje wymiary są dobre ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam z prasnysza
180cm, 73 kg wagi, słaba budowa ciała co o mnie sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4c8903q403
18:27 a moje wymiary są dobre ???? Nie. Ta waga: 68 kg znacznie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×