Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość chudzinkaaaa

Czy chudy facet to trędowaty ?

Polecane posty

Gość tysiąc myśli na godzinę
Kumam chudzielcu wysoki!:)Mój chłopak też ma ok.185 cm a waży 64 kg,więc podobnie do Ciebie!Dla mnie liczy się wnętrze!Niektóre dziewczyny zwracają uwagę tylko na wygląd,ale ja do takich pustych lalek nie należę!Zresztą gdyby był super przystojny a za to miał wredny charakter to czy wytrzymałabym z nim 4 lata???Mi on się bardzo podoba mimo,że jest szczupły ale są gusta i guściki.Innym dziewczynom nie koniecznie może się podobać ale mam to w nosie.Nie jestem z nim na pokaz!Ja tam bym mojego nie zamieniła nawet na jakiegoś super przystojnego mięśniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzielec_wysoki
Spoko, moze po prostu trafialem na takie, ktore ze wzgledu na to, ze jestem chudy rezygnowaly. Jeszcze jedno, zeby wyjasnic: NIE UWAZAM ZE Z TEGO POWODU, ZE MNIE NIE CHCIALY, TO SA 'PUSTE' !!!! Powiem Ci wiecej: wielokrotnie spotykalem madre i fajne dziewczyny, ale niestety nie czuly one do mnie nic. Wnioskuje po prostu z tego, ze raczej kobiety wola facetow ktorzy, nawet jesli sa szczupli, maja troche masy miesniowej (i wcale nie mam na mysli pakersów bez karków!) Moze kiedys uda mi sie poznac fajna szczupla dziewczyne, ktora i mna sie zainteresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdiTTTTTa
moj facet tez jest chudy ( dla innych , bo ja w sumie tego nie zauwazam) ma 195 i wazy siedemdziesiąt pare kilo...i jakos w ogole mnie to nie przejmuje...nie mysle o tym, nie ma tego dla mnie...jest jaki jest...poza tym , podoba mi sie...jest wysoki, gorzej jak facet jest niski i chudy...wyglada jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiąc myśli na godzinę
Pisząc to zdanie o tych pustych laskach miałam na myśli takie,dla których tylko i wyłącznie sam wygląd się liczy,takie które mogą być z facetem który jest chamski,wulgarny w stosunku do nich ale za to bardzo przystojny.Ale co z tego,że ma zrąbany charakter.Ważne,że mają czym zaszpanować przed koleżankami,że jakie to one nie są piękne że sobie takie ciacho poderwały.Niestety takie laski się zdarzają!Przykre ale prawdziwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciało mi się czytać całego topiku więc odniosę się do głównego tematu: nie, facet chudy może byc tak samo atrakcyjny jak ten przypakowany. ja nawet wolę szczupłego od jakiejs góry mięśni :] znam co najmniej kilku fajnych, atrakcyjnych chudzielców. a teraz jest to nawet często popularne - w chwili popularności klimatów indie itd. trzeba się tylko odpowiednio ubrać, ciuchy często super wyglądają na chłopakach szczupłych a na tych przypakowanych to samo może wyglądać dosyć załośnie. widzę po moim chłopaku i jego dobrym kumplu. mój facet jest dosyć szczupły, kolega lekko przypakowany (ale nie gruby, nic w tym stylu, dobrze zbudowany) i gdy widziałam ich obu np. w garniturach to muszę przyznać, że mój facet wyglądał świetnie, jakoś tak szlachetnie :p. a sam ma kompleksy, ze jest za chudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzielec_wysoki
No tak, ale dlaczego ja, jesli juz przyciagam do siebie jakies laski, to najczesciej takie przy kosci ?? :-( I wcale to nie jest tak, ze ja lubie chude anorektyczki, bo czesto widze dziewczyny ktore wg. mnie sa super szczuplymi laskami, ale dalej sie odchudzaja... Chcialbym poznac fajna szczupla dziewczyne, ktorej spodoba sie chudzielec bez masy miesniowej, taki jak ja. Ale moze mi to nie dane jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenosław
ja mam 190cm i waze 54 kilo.....i jakos nie zbyt sie tym przejmuje....po wygladzie daja mi wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzielec_wysoki
a najgorsze że cały jestem chudy...wszedzie:/ nawet wstydze się rozebrac:/ i martwie sie że kobieta mnie w ogóle w sobie nie poczuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni_dzień_pracy P jupi D
Hej, ja mam 185 cm wzrostu, waże 60-65 kilo i też jestem chudy, i nie mialem problemu ze znalezieniem dziewczyny, nigdy nie myslałem i sie tym nie przejmowalem że jestem chudy, a znalazłem sobie dziewczyne i to taka że wszyscy się za nia oglądają i to ona mnie poderwała a nie ja ja i jesteśmy już ze soba prawie dwa lata i nie przeszkadza jej to że jestem chudy, czasem powie bym przytył ale wie że jem dużo i to nic nie daje, taka przemiana materi ;/ ale nie narzekam, i nie liczy sie wygląd tylko charakter, a szczupli i tak mają wieksze szanse niż osoby puszysce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oplaaaaaa
ta ... skad ja to znam ... lato to jest masakra, ani na plazy sie rozebrac, ani nawet wyjsc na krotkim rekawku, bo wygladam zalosnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzi faceci
sa skazani na glaskanie niemca, pare wyjatkow potwierdza regule. Przykro mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko miesniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafekate
chudzi są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikaj w muszle nie po desce
a co jesli facet ma 173 wz. i wazy 50-55 kg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałakobieta41
Niestety ja tez chudych nie lubię, nic na to nie poradzę, lubie umięśnionych facetów, takich około 100 kg, ale na pewno sa dziewczyny którym to nie przeszkadza. Na pewno i chudy i gruby ma trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałakobieta41
Przykre to co piszecie i naprawde szkoda mi was, ale niestety wygad tez sie liczy. Ja patrzę przede wszystkim na wygląd, facet musi mnie pociągać, odtrąciłam kiedys bardzo fajnego wartościowego chłopaka przez chudość. Nie wyobrażam sobie że mogłoby cos bliższego byc miedzy nami, nie moja wina. Nie wincie dziewczyn za to, każda ma prawo miec własny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehe
no ma - jakies 2%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mammmm
186cm i 77-78kg, a wygladam na 60:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudzielec_wysoki
sam won, patafianie. Teraz male sprostowanko: JA NIE WINIE DZIEWCZYN ZA TO, ZE NIE MAM U NICH POWODZENIA !!!!!! Kazdy ma prawo miec swoj gust i ja je rozumiem. Facet musi byc masywny, 'duzy' (nie mylic z grubym!) zeby sie podobal kobiecie. Takie szczuple kije raczej sie nie podobaja... taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L...
ja jestem facetem, 175, 65, nie wygląda to ciekawie... nic się nie da zrobić żeby przytyć, poszerzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przejebongo
ja mam 186cm, ok 76kg wagi, dluga chuda szyja, ogolnie typowa 'tyczka' ... niestety, ale tacy kolesie NIE MAJA powodzenia, a znalezienie kobiety graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___pomaranczowacytryna___
ja tam uważam, że chudzielce są sexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeeeeeee
chudzielce sa sexy - tak uwazaja tylko tuczniki, zadna ladna, a nawet przecietna kobieta nie zwiazalaby sie z chuderlakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akwizytorom i anorektykom
dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhsdjfdhsjfshfjshfjsj
ja mam 186 wzrostu i 65kg i dobrze wygladam wyraznie szersze bary od pasa obwod bicepsa jak u gosci o 15 kg ciezszych i ogolnie dobre miesnie i rzezba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
chudzi sa aseksualni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×