Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydliwa01

krepujacy problem

Polecane posty

Gość wstydliwa01

juz wkrotce czeka mnie pierwszy porod, tymczasem przydarzylo mi sie cos, czego wolalabym uniknac, mianowicie po ogoleniu okolic plciowych wyskoczylo mi mnostwo czerwonych krostek ktore nie znikaja chociaz probuje juz wszystkiego. przestalam tez sie golic bo nie chce miec tego jeszcze wiecej. w rezultacie jestem zarosnieta i pryszczata, a termin porodu tuz tuz. bardzo sie tego wstydze bo przeiez tyle lekarzy i poloznych bedzie mnie ogladac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fantastka
polecam puder dla dzieci albo masc gojącą ktora kupisz w kazdej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka rzeżączka idioto. Nie strasz kobiety. Po prostu wyszło jej podrażnienie po goleniu, rany, nigdy nie miałaś chrostek po goleniu okolic łona? Chyba, że jesteś mężczyzną. Chemicznej nie polecam w przypadku golenia do porodu. A woskowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś pewna
że to jest najważniejsze w tym momencie? A co jeżeli podczas parcia "niechcący" się wypróżnisz? To też wstyd, czyż nie? Ale tym najbardziej przejmują się właśnie rodzące, a nie personel medyczny. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniastella
ja tez od początku ciąży mam czerwone plamki na wewnętrznej stroni ud tuż pod "ci..ką" i trudno - podobno zniknie po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie masz uczulenie jakieś... Skoro czujesz dyskomfort to może tylko przystrzyż fryzurkę dopóki się nie zagoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
maść przeciwgrzybiczą, może być clotrimazolum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniastella
w miom przypadku to zmiany skórne powodowane ciąza - z maściami przeciwgrzybicznymi to bym nie ryzykowała. Zawsze możesz zapytac gina co to jest - dla niego to normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponowałabym ogolić sie w momencie pojawienia się pierwszych nieregularnych jeszcze skurczy, krostki nie zdążą wyskoczyć. Jeśli juz je masz - nie ma się czego wstydzić - dla piguł i położnej każda rodząca jest tylko kolejną macicą z której trzeba \'wycisnąć\' maluszka. wiesz ile dziennie kobiet rodzi? Ile takich krostek ogladają baby na porodówce? Ile razy zdaża im się w pracy że rodząca popuści z drugiej dziurki? Myślę, że krostki jeśli juz są, będą najmniejszym i nawet niezauważonym problemem. To normalne że po goleniu wyskakują, a do porodu kobieta powinna się ogolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×