Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość laureolinka

mlode mamy... 19,20,21...

Polecane posty

Gość laureolinka

witam serdecznie wszystkie mamy! obecnie mam 20 lat i jestem mama prawie dwu letniego pasibrzuszka (20.01.)skonczy dwa latka.od niedana mieszkamy na obczyznie (anglia)i czuje sie troche odosobniona. z tego tez powodu postanowilam dodac nowy temat bysmy mogly sie dzielic osiagnieciami naszych dzieci urzadzac pogaduchy ploteczki itp..mam nadzieje ze bedzie nam tu milo pozdrawiam mama pasibrzuszka-kaziutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am 25
szkoda ze taki przediał wiekowy:-(niestety nie mieszcze sie w tych granicach ale życze fajnych pogaduch 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przeciez jest wielokropek przed19 i po 21 wiec nie rezygnuj na razie jestesmy dwie a moze bedzie wiecej kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gacia
pisząc młode mamy pewnie autorka miała na myśli te, które są nimi od niedawna :) Eh chciałabym do Was dołączyć, mimo moich 27 lat, ale póki co nie jest dane mieć mi dzidziusia :( Staramy się, staramy i nic :( Może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki na pewno sie uda i dolaczysz do grona mlodych mam ja juz zmykam bo moj pasibrzuszek zabkuje znowu po ponad 8 miesiecznej przerwie wychodza mu trzonowe 6 i co kilka godzin budzi sie i okropnie placze biedul mam nadzieje ze szybko sie wyrzna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberk widze ze topik pomalu zaczyna sie rozkrecac . pasibrzuszek zasna na dobre o 2 meczaca noc odwyklam juz od zabkowania a tu prosze pasibrzuszek jest duza dzidzia milo tak powspominac kurcze jeszcze nie dawno byl takim ssaczkiem a teraz siedzi przy stole i \'koloroje\' a jak tam wasze dzidzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! Ja mam 22 lata, 3letniego synka i niedługo znów będe mamą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny wiesz juc kogo nosisz
w brzuszku?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama22
hej dziewczyny! Ja skoncze w marcu 22 lata.Mam 2,5 roczna coreczke i 8-miesiecznego synka:)Fajnie ze was znalazlam.A mieszlkam tez na obczyznie(Niemcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ja wprawdzie jeszcze mamusią nie jestem ale na początku marca tego roku przyjdzie na świat moja córeczka :) A mam 21 lat (rocznikowo 22 ... i mam termin porodu wyznaczony na dzień moich urodzin :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda mama 22
dziewczyna co wy tak malo piszecie?To ktora z nas tiu najmlodsza ?Moze zrobimy tabelke?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunny no i jak sie czujesz?Kurcze ja pisze tak po jednym zdaniu,ale to przez to ze chwytam za komputer jak mam chwilke czasu,i jak dzieci w poblizu nie ma.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunny dawno sie nie dozywalas jak tam samopoczucie? ja jak zaszlam mialam 19 lat-to bylo zaraz po maturze urodzilam w wieku 20 :) teraz moj synek ma 9 miesiecy pozdrawiam mlode mamusie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa346
w tym roku mam 20 latek i wtym roku urodze dzidziusia termin mam na lipiec..:)nie mgoe sie doczekac i jestem ciekawa co urodze czy chlopczyka czy dziewuszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi 21no to synkow mamy mniej wiecej w jednym wieku moj z trzeciego maja 2006,a coreczka z czerwca 2004.Mialam 19 lat i trzy miesiace jak ja urodzilam.Tez zaraz po maturze.A ja myslalam ze ja jedyna mloda mama na tej planecie:DBo wszystkie kobiety to teraz najpierw kariere chca robic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisząc młode mamy
autorka miała na myśli dupodajki co wpadły, nie ma się czym chwalić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty
cicho nie wyklinaj mi tu dziewuch! ludzie nie maja pojecia jak ciezko czasami jest i ze nie zawsze sie wpada tylko po prostu chce miec rodzine ....ja jeszcze nie mam, nie jestem w ciazy ale niedlugo skoncze 21 lat i czasem sobie mysl ze moze to i lepiej miec dziecko w takim wieku odchowa sie szybko w pelni sil i potem juz sie mozna tylko cieszyc 'na stare lata'. Ja (nie) stety naleze do tej grupy co kariere robi chociaz tak sobie czasem mysle....niewazne...Pozdrawiam was dzeiwczyny ( z anlgii) i trzymam za was kciuki (szczegolnie za te ktore porod maja przed soba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mloda mama moj spi juz od 18-tej :) a ja na gg siedzialam i kolacje robilam :-P takze pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --Obserwatorka--
Ten topic powinien mieć tytuł: "Puszczałam się i wpadłam" Dajcie spokój, czym tu się chwalić. Wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --Obserwatorka--
Jestem szmatą i mam dupe zamiast twarzy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainkas
niektorzy chcą jak zawsze tylko komuś przykrość zrobic... ale nie ma co sie przejmowac.. mja mam prawie 24 lata i jeszcze nie jestem mama, ale bardzo chcialabym juz miec dzidziusia... byłam na blogu u pauliny... az zazdroszcze.. niestety musze poczekac.. sprawy finansoeww, brak mieszkania... niestety ..:(( zazdroszcze Wam bardzo.. i goracpo pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --Obserwatorka--
Chcesz mnie poznac? spojrz przez okno jak puszczam sie z psami :D dodam ze gdyby nie tamten pies w windzie moj tata mialby na imie Marek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! To i ja się dołaczam do młodych mamuś. W pierwszą ciąże zaszłam w wieku 17 lat, niestety źle się zakonczyło, w drugą zaszłam w wieku 18 lat, a urodziłam 04.04.2006 roku. Teraz rocznikowo mam 20 lat ( jejku to już 20). kończe je 3 maja, tak jak twój synuś się urodził tylko 19 lat po mnie młoda mamo. Mój Kacperek też miał się urodzić tego dnia, ale chciał wcześniej zobaczyć świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaDuzaMii
Witam, chciałam zadac pytanie,jak wy sobie radzicie z nauka,ze studiami?Pytam,bo sama jestem teraz studentka,moja przyjaciolka zaszla w ciaze i jest straszny dramat,tak ja pocieszam ze jak bedzie chciala to da rade,ale wydaje mi sie ze to bedzie bardzo duzo wyrzeczen kosztowalo, stad moje pytanie, jak wy sobie poradzilyscie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×