Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciezarnaaaaaaaaaaaa

dlaczego wypala sie nadzerke kobietom ktore juz rodzily?????

Polecane posty

Gość ciezarnaaaaaaaaaaaa

ja niestety mialam wypalanke mimo tego ze nie rodzilam teraz jestem w ciazy i sie zastanawiam czy przez to bede miec jakies problemy, prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana jestem
nie wypala sie zamraza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xy1
mi zabroniono wypalac, bo nie mam jeszcze dzieci, kazano kontrolowac, za niedlugo ide do 2 ginekologa zeby zobaczyc co on powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana jestem
naprawde nie wiecie dlaczego??zartujecie !jak mozna tego nie wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarnaaaaaaaaaaaa
chyba nie zrozumialas pytania moze troche jasniej. jakie mogą byc konsekwencje wypalenia nadżerki u nieródki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xy1
wiem ze po wypalaniu zostaja blizny na szyjce macicy, ktore sa problemem w czasie porodu, bo moze dojsc do jej pekniecia ale nie schizuj sie ciezarnaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana jestem
W Polsce nie wypala sie juz nadzerek !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uzywa sie do tego krioterapiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieżarnaaaaaaaa
a czy ta wypalona nadżerka moze byc wskazaniem do ciecia cesarskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xy1
zszokowana to ty chyba leczysz sie u super lekarzy, bo nadzerke wciaz sie wypala, nagminnie, ja mialam szczescie, ale w sprawie jej usuniecia skonsultuje sie z jeszcze jednym lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana jestem
tak ja lecze sie u lekarzy którzy sie rozwijaja a nie cofaja a wam sie dziwie ze poddajecie sie bolesnym i ryzykownym zabiegom przeciez krio to metoda bezbolesna i bezproblemowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wypalanka tez jest bezbolesna......mimo wszystko zachowujesz sie jak chodzaca encyklopedia pomimo tego, iz zaprzeczylas temu na innym topiku....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno madra zszokowana pani...czym wg. ciebie jest krioterapia????:) zanim zaczniesz kogokolwiek osadzac i pisac pierdoly sama sie na ten temat doucz!!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana jestem
krio wiesz co to oznacza to słowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xy1
jeszcze nic nie zrobilam zszokowana, mowie tylko o tym co wiem z opowiesci innych, nadzerke wykryto u mnie tuz przed swietami, jest niewielka, ale napewno tak jej nie zostawie, co nie znaczy ze wypale, poza tym komu maja ufac te dziewczyny ktore trafiaja na niekompetentnych lekarzy, ja tez nie wiedzialam co robic z nadzerka do pokisie jej nie nabawilam, sprawdzilam w interneci i juz wiem ze mozna ja nie tylko wypalac, ale usowac za pomoc roznych preparatow do ciezarnej nie wiem czy sa wskazania do cesarki, skonsultuj sie z ginekologiem, a moze nawet dwoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieżarnaaaaaaaa
ja mialam wypalanke 3 lata temu i szczerze mowiac do dzisiaj odczuwam czesto bol przy stosunku, czuje sie tam ciasna wiec to pewnie przez tą blizne po nadzerce , czy przez to bedzie mi trudniej rodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xy1
do ciezarnej nie wiem, nie jestem nawet w ciazy moge cie jednak postraszyc jak chcesz tym co powiedzil mi ginekolog, ale po co masz siestresowac idz do lekarza i zapytaj, czy blizn moze przeszkadzac, jak cie stac skonsultuj sie jeszcze z jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieżarnaaaaaaaa
no ja mowilam mojemu lekarzowi ze mialam wypalana nadzerke lecz on tego nie skomentowal wiec nic sie nie pytalam wiecej , ale teraz mi sie przypomnialo ze przeciez z jakis powodow nie robia tego kobietom ktore nie rodzily, juz sama zglupialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xy1
idz jeszcze do jednego, z doswiadczenia wiem ze lekarze nie komentuja bledow kolegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarna nadżerek nie wypala się u nieródki nie z powodu problemów w czasie porodu, ale dlatego, że może to utrudnić lub nawet uniemozliwić późniejsze zajście w ciążę. Nic natomiast nie wiem na temat problemów w czasie porodu, ale nie sądzę, żeby takie miały być, bo niby czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypala się jeszcze madralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ZSZOKOWANA JESTEM
ALEŻ SIE WYPALA ! co prawda nie ja miałam ale wchodzilam do gabinetu gdzie była wcześniej wykonywana (prywatny) i nawet czułam dosłownie zapach spalenizny- b.niemiłe a dodatkowo gin brzdąknoł coś ze miał teraz mały zabieg!-więc się domyśliłam tak tak na tym forum TEZ SĄ LUDZIE MYSLĄCY prosze nie doszukuj sie w NAS jakiś matołów i debili no bo to jest luxna rozmowa a nie dyplomatyczna mowa osób które aby zadać pytanie musza najpierw 3 razy sie zastanowic aby nie popełnic gafy a Ty się czasem nie mylisz i nie zadajesz pytań jak czegoś nie wiesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×