Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sfrustrowana_An

Jak pogodzić się z porażką???

Polecane posty

Gość Sfrustrowana_An

Ubiegałam się o pracę w pewnej firmie medycznej. Jak poszłam na rozmowę z szefową filii - była zachwycona moimi referencjami i doświadczeniem - powiedziała od razu, że jestem osobą której szuka. Oprowadziła po całej formie, powiedziała kilka faktów z życia formy. Byłam bardzo zadowolona, że jestem pewniakiem. Jednak niedługo się pocieszyłam - gdyż przyjechał szef z W-wy i przeprowadził rekrutacje. Pomimo obietnic szefowej Filii że poprze mnie nie dostałam tej pracy. Przyznam, że jestem rozczarowana, sfrustrowana i można powiedzieć zła. Mam ochotę iść tam i powiedzieć tej kierowniczce, że brzydko postąpiła. Gdyby nie robiła mi złudnych nadzieji byłoby zupełnie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjkl
Wiem co o tym, miałam podobnie. To jest straszne, ale co poradzić. Ludzie czasem, tak mówią, co im slina na język przyniesienie, a później się okazuje, że, to nie ma przełożenia w realiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjkl
Może też tak być, że ona miała szczere zamiary, ale zawiódł brak przepływu informacji, może nie wiedziała, że szef zrobi rekrutację, a dopiero po rozmowie z Tobą się dowiedziała. Radzę nie dzownić do niej, na pewno to nie będzie przyjemna rozmowa, także nie potrzebnie się jeszcze zestresujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjkl
Po prostu musisz przestać o tym myśleć i zapomnieć, ale na pewno Ci się uda. Masz doświadczenie, więc na epwno znajdziesz pracę, może jeszcze lepszą, Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×