Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszeeeeeeeeeeeeeeeeee

prosze wejdzcie !!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość proszeeeeeeeeeeeeeeeeee

mam pytanie i prosze o odpowiedz z wlasnego doswiadcznia jestem w 27 t.c i kupilam sobie dzisiaj sukienke ktorą mam zamiar ubrac za dwa tygodnie (teraz troche zaluje no ale sie na nią "napalilam") czy jest mozliwe ze za dwa tygodnie bedzie na mnie za mala???? ile maksymalnie przytylyscie bedac w ciazy przez okres 2 tygodni??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm/
2 tyg to mało przytujesz moze kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdziesz
cos ty spokojnie wejdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeeeeeeeeeeeeeeeeee
no u mnie to raczej poczatek nie jest , do tej pory przytylam 9 a przez ostatnie dwa tygodnie to prawie 3 kilo i nie wiem czy ta waga bedzie mi ciągle tak rosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm... hm...
to jest duze prawdopodobienstwo ze nie wejdziesz a moze jeszcze mozna wymienic ta kiecke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam!!!!!!, nie wiem czemu przeczytalam, ze jestes w 7t.c, a nie w 27. Myślę,że spokojnie się zmieścisz, brzuch aż tak szybko nie rośnie. Ja w większość kupionych ciążowych rzeczy wchodziłam przez całą ciąże - zazwyczaj odzież ciążowa jest tak uszyta,że się dopasowuje do rosnącego brzuszka. Jeszcze raz przepraszam za pomyłkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeeeeeeeeeeeee
nic nie szkodzi , tyle ze to nie jest sukienka ciążowa tylko balowa, mam nadzieje ze nie bedzie az tak zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×