Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczynyaaa

ile okryc kapielowych na wyprawke

Polecane posty

Gość dziewczynyaaa

czy 1 okrycie kapielowe wystarczy dziecku? mowie o takim z kapturem.. czy ono dlugo posluzy?? czy w ogole takie cos jest potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia dobra rada001
Spokojnie możesz to zastąpić ręcznikiem kompielowym. Jako okrycie może służyć 2-3 miesiące, później tylko jako ręcznik. 1 to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maragarittaa
to ile powinno sie kupic tych okryc kapielowyc procz okryc trzeba tez uzywac reczniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynyaaa
dzieki:) czyli lepiej kupic zwykly recznik niz okrycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja załuje ze 2 nie miałam mały sikał jak go wycierałam :) fajne bo za głowke był kapturek a reczniki nie maja tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa conajmnie (ja mam 3 i tyle w zupełności wystarcza) i radzę kupić to okrycie niż ręcznik. Mój syn ma ponad 2 lata a nadal z nich korzystamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - - - -
ja mam 2 okrycia i dwa reczniki i to jest super - a mały ma już 4m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te napki to według mnie bezsens. Przeciez nie będziesz trzymała dziecka w mokrym reczniku. Druga sprawa, że w czasie wycierania możesz tym uszkodzić skórę dziecka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka 25
nie wiem jak Wy uzywacie tych okryc ale dla mojego dziecka 10m sa dawno za male owszem na gowe mozna zalozyc ale zeby wytrzec to i tak potrzebuje innego recznika, chyba ze sa jakies duze a ja mialam maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
Moje dziecko juz 7 miesiecy uzywa okryc z kapturem. One sa fajne bo gdy umyjesz dziecku główke to w tym kapturze tak nie parznie podczas gdy ty wycierasz reszte ciała. Ja mam raczej zimno w domu wiec mi sie sprzydały. Mysle ze ze 2 bys musiała miec. W razie gdy jedno wypierzesz bedziesz miec drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynyaaa
a ile kosztuja takie okrycia w sklepie i jakiej sa wielkosci? bo w ogole sie nie orientuje... sa tansze niz w sklepach internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×