Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirka678

Co będzie modne wiosną i latem 2007???

Polecane posty

Gość mirka678

Wiecie co będzie modne nadchodzącej wiosny i lata?Czy cekiny i hafty nadal będą na topie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze juz cekiny i zloto nie beda w takim stopniu popularne.Stawiam na leginsy,tuniki,wzorzyste sukienki o prostym kroju a kolory z tego co widzialam na pokazach to czerwien,czern,biel no i tzw.kolor musztardowy -stonowane raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pokazów wywnioskowałam
1)duże i bardzo duże torby 2)panterkowe bikini (ogólnie wzór panterki na dodatkach) 3)BIEL 4)nadal złoto i srebro 5)szorty 5)legginsy 3/4 pod spódniczką 5)baleriny, ale takie w szpic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoto nadal. Przejrzałam Vogue\'a niemieckiego i właściwie dość podobne kolekcje jak w poprzednim sezonie. Nawet kilka rzeczy folkowych było... Kolor biały, platformy, baleriny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blee czyli dalej nic
normalnego nie bedzie mozna kupic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipippp
ja mysle ze ogrodniczki. wdzialam takie tylko nie dzinsowe jak kiedys tylko z materialu i nogawki obcisle-rurki albo zwezane do dolu-pewnie do wkladania do butow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legginsy 3/4 pod
spodniczka to najgorsza wiec jaka mozna spotkac!mieszkam w niemczech i tu juz w lato sie tak male szmatki nosily ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym sezonie podobno będzie m
odne srebro, złoto, a nawet.... lateks:O Kuźwa, suuuuper:o Ale to pewnioe jakies tam marginesy mody. Zawsze mozna kupic co się che. To, ze modne sa leggoind=sy nie oznacza, ze nie można założyc spódnicy BEZ NICH, a to, że modne są np. rurki, nie oznacza, że nie można iść do sklpu i kupic innych spoidni, które nam się podobają.bez przesady., Ja się zawsze ubieram w swoim stylu, mam własne upodobania i od lat nie mam problemów z ubiorem. Takie najmodniuejsze rzeczy, to można sobie nosic jako dodatki do normalnego stroju, a nie ubierać się od stóp do głów jak pajac... No ja bym nie wyszła na ulicę w legginsach, spódniczce białej z falbankami, w butach złotych na koturnie, ze złota opaską na włosach, w bluzce w panterkę:O Sory, ale jednak dla mnie cos takiego to porażka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaka modna bylabys wtedy
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijku
A czy stroje folkowe i cekiny będą modne?wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam nadzieje ze nie
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innych
czesc, to ja pisałam o tych legginsach pod spódniczką, itd oczywiście nie twierdze, że to mi sie podoba;/- moda tego lata nie przypadła mi do gustu... ale dziewczyny, to ze modne jest złoto nie oznacza, że musimy nosić ohydne bluzki ze złotymi nadrukami, czy złote szorty- można jednak założyć złoty paseczek, kolczyki, bransoletke panterka? w postaci chustki we włosy- OK legginsy? może na siłownie :D poschodźmy do tego z dystansem, chociaż widze, że większość z was już go ma;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterce mowie NIE i to w
kazdej postaci:O zltoym ciuchom i dodatkom nie-:O (pomijam zlota(w sensie zrobiona ze zlota:P) elegancka bizuterie) leginsom nie i to do wszystkiego-:O paskudnym bluzkom-nietoperzom-nie:O plastikowej bizuteri-nie:O juz nawet ostatnio mam dosyc paskow ktore kiedys lubilam...ale teraz pol ulicy w tym chodzi jednym slowem nie mam sie ostatnio w co ubrac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z jedną z przedmówczyń ,że trzeba miec dystans do mody.Ja od lat preferuję styl sportowy jasne koszulki ,dobre jeansy ,dobry pasek i buty to u mnie baza,lniane marynarki safari ,lniane spódnice ,szerokie białe przewiewne spodnie i sukienki łączki,lubię sukienki safari z paskiem w talii,gustowna biżuterię ,dobry zegarek.Nienawidzę sztucznej biżuterii i plastikowych butów aha i bazarowych jeansów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innych
ja mam 18 lat, i szczerze mam straszny problem z wyrobieniem sobie "charakterystycznego stylu", dlatego często zdaża mi sie ubrać koszmarnie! (widze to dopiero na zdjęciach;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huki
ale troszku mody nie zaszkodzi.Wi.ęc co będzie modne w następnym sezonie,bo to już tuż ,tuż.może ktoś jeszcze cosik napisze?a hafty?bo ja mam dużo ciuszkow z haftami.i co?mam je teraz wywalić?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z tunikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te Krwawa Mańka ale się przechwalasz jak i co nosisz. jak ktos nosi panterkę to nie ma własnego stylu mimo, że mu się podoba???? bez przesady jak cos lubię i mi dobrze w tym to noszę i nie ważne co inni sądzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak balerina to nie szpic
widziałaś kiedyś baleriny w szpic? To juz inny rodzaj buta. Balerina to balerina, zawsze jest okragła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wiosne to samo co teraz
pory roku zaczynają sie "zlewać" - zima nie rozni sie juz zbytnio od jesieniu i podobnie bedzie na wiosne (przynajmniej ta wczesna; marzec, kwiecen !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię hafty i mam dużo ciuchów wyszywanych w różne bajery, sama też je często ozdabiam. Bardzo mi się to podoba, nawet jeśli nie jest modne. Nie chodzi o to, żeby był to \'total look\', ale np jeden tylko haftowany element, np pasek albo torebka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki98
No dobra,ale co będzie modne jescze latem i wiosną.Np jakie kolory?A spódnice te rozszerzane też będą na topie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno -
legginsy i na to spudnica rurki tunili zloty srebrny czerwony panterka balerinki duuuuuze torby z dodatkami zlota srebra i panterki w sumie to co teraz ja nie wiem jak wy ale ja nie moglabym sie ubierac nie modnie zawsze podazam za moda i w ciuchach ktore sa nie modne czuje sie jak szra myszka juz nie zaloze zwyklych jeanso bo modne sa rurki i tylko takie nosze nie wyciagne spodni na buty tylko wkladam je do srodka moja torebka jest tak duza ze mogla bym sie do niej spakowac wyjezdzajac na weekend itd...wiem ze niektorym dziewczyna wyda sie to chore ale ja tak mam i pewnie tez nie jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja panterke bardzo lubie
tak samo uwielbialam brązy- wszystko co brązowe: golfy, sweterki, bluzeczki itp. I cholera mnie trafia jak wychodzi szal na dany typ :O Bo pozniej co druga dziewczyana na ulicy ubrana jest podobnie :O no i tak jak bylo w poprzednim sezonie ja razem z nimi. Bo prawie wszystko mam brazowe :O Chociaz musze sie przyznac, ze na letnich wyprzedazach kupilam sobie (podazajac ślepo modzie :O ) dluga (za kolana) spudnice!! UWielbiam ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładnie wygląda
a co z włosami? makijażem? dodatkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skromym zdaniem najmodnie
jsze bedzie tak: Łyse pały z wyciętym paseczkiem a'la pipy :-o kobiety z wąsami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodatki napewno-
paski torby duuuuuze korale opaski kolczyki duzzzze w sumie chyba to co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię
Jak ktoś ma dużą pupę to nie ubierze leginsów, choćby podążał za modą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×