Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirka678

Co będzie modne wiosną i latem 2007???

Polecane posty

Gość inesiak
Przejrzałam parę ciekawych stron i czasopism traktujących o modzie i zrobiłam spis hitów tego sezonu - specjalnie dla Was :). Modne będą: - groszki - biel, żółć, czerwień, fiolet, zestawienia bieli z czernią - opaski - baleriny - buty peep toe (z wyciętą dziurką na duży palec) - słupkowe obcasy - koturny - sukienki - szczególnie w stylu lat 50 i 60, czyli prosta góra, podkreślona talia i rozszerzany dół, chociaż proponowane są również kreacje a'la lata 20. (talia zrównana z biodrami), 30. (dłuuuuuuugie suknie, przeznaczone raczej na wielkie wyjścia niż na spacer z psem ;)), a nawet szmizjerki, czyli zapięte pod szyję, skromne sukieneczki z lat 40. - bufki - błyszczące materiały (satyna, jedwab etc) - szerokie paski zapinane w talii - jaskrawe kolory - mini i szorty - kolorowe, duże torby (mające przypominać - o zgrozo! - tandetne torby na zakupy) - legginsy - kokardy - marszczenia - łączenie stylu sportowego z eleganckim - płaszczyki typu trencz W tym sezonie króluje kobiecość. Szczególnie pożądane są ubrania podkreślające biust, talię, biodra i pośladki, dlatego projektanci pragną powciskać kobiety w push-upy i owinąć paskami tak mocno, że oczy im powyłażą z orbit ;). Wiele z tych propozycji uważam za całkiem ciekawe (sukienki, grochy, opaski, baleriny), ale znajdzie się też parę śmiesznych albo wręcz do chrzanu (legginsy niech zmiatają na fitness, ogromne torby robią się już nuuudne, a łączenie stylu sportowego z eleganckim grozi totalną klapą). A jak Wy oceniacie ten sezon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się akurat moda na kobiecość bardzo podoba. Może w końcu \'modne\' będą kobiety o kształtach jak kobieta, czyli biodra, biust i talia, a nie anorektyczne patyki o wzroście 1,80, figurze nastoletniego koszykarza i wadze 50 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaalinkaa9
inesiak -super to wszytko napisałaś;) ja typuje jeszcze nadal kolory ZłOTY I SREBRNY (srebrne buty w Twoim Stylu pokazane jako hit) bluzki z gołymi plecami (wycięte łezki) tuniki luźno opadające na ramiona bluzki, topy, sweterki za pupe (co prawda już drugi sezon, ale moda sie przyjeła) wzór panterki FIOLET (a raczej indygo) CZERWIEN ZIELEN duże okulary słoneczne oczywiście należy z tego wybrać to, co nam odpowiada;) mi na przykład bardzo podeszły spodnie rurki (już wspomniane) i chętnie je nosze... spódniczka bombka bardzo mi sie podoba, ale niestety-ja wyglądam tragicznie:) co do dużych toreb- uważam, że niektóre są fajne- można zmieścić dużo rzeczy...ale bez przesady! dziewczyny z torbami wielkimi jak walizki wyglądają raczej ... śmiesznie... co do legginsów-niby to modne...ale jakoś mnie to nie przekonuje! przez nie spódniczka traci swój urok...;) po za tym takie białe przypominają mi kalesony:( chociaż ostatnio będąc w klubie widziałam wybornie ubraną dziewczyne- miała legginsy adidasa do ziemi (białe z granatowymi pasami i takim srebrnym zamkiem) i luźny, cieniutki sweter...plus białe okulary słoneczne, srebrna torba i bajeranckie szpilki...wyglądała świetnie i oryginalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcbh
pewnie balerninki i...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacioo
Kolory ? Zielony, żółty i różowy . Spódnice szyte z koła. Krótkie szorty. Dekoldy. Płaszcze w stylu retro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 38 lat
ten ostatni wpis chyba troszkę spóźniony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie żywe kolory! Żółty, zielony, fioletowy, różowy itd ;P Często spotykam w sklepach szare swetry, bluzki, więc pewnie również szary kolor będzie modny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajcie ludzie czytajcie
ktos wygrzebał topik z 2007 (sic!) roku gdzies jest inny trochę bardziej aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzatka
hejka czy szary i srebny bendzie modny ? prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa 12
jakieś na romiaczkach sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×