Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

a co robicie dziś wieczorem??? może jakieś spotkanko na topiku??? ;) ja na dziś nie planuję nic.... trochę posprzątam i będę surfować po necie :P oglądać foty z wyjazdu :P - jednym słowem dziś sprzątanie i komputer to moje rozrywki :) wpadajcie na topik!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mi o to chodzi, że sie można zupełnie zgubić ;) Dlatego jestem ciekawa jak wy uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tak sobie myślę, że może wtedy gdy ludzie często się spotykają ...zaczynają razem planować różne rzeczy np urlop itp. potrzeba tu chyba intiucji ....nie wiem :O bo może tak być że jedna osoba uważa \"jesteśmy razem\" a druga \"to zwykłe koleżeństwo\" ....może warto rozmawiać na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto? puk puk:) moi mili, chcialabym sie wypowiedziec na powyzszy temat ale za duzo procentów przyjełam i nadal przyjmuje wiec moja składnia moze pozostawiac wiele do zyczenia:) niemniej jednak uwazam podobnie jak biała, jak dwoje ludzi zaczyna planowac wspolne rzeczy razem, spedzanie wiekszej ilosci czasu z druga osoba, to juz chyba mozna uznac za związek... a te procenty to z okazji odstresowania sie po pracy, coraz ciezej u mnie, wypalam sie zawodowo. przyjaciołka przyszla mnie podtrzymac na duchu, przyniosla % i mnie namówiła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Maxi - jak już zdążyłam Cię poznać przyjaciółka długo namawiać Cię nie musiała :D:D:D:D a ja sobie piwko otworzyłam - zamiast sprzątania :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja taka podekscytowana bo planuje spotkanie po latach ze starymi kumplami, własnie czekam na info kiedy sie zjadą do mnie:D\\ ehh 10 lat wspolnych wakacji, 4 lata sie nie widzielismy... jest co opowiadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D idę ....zaliczę łazienkę i jeszcze wpadnę kontrolnie przed snem :P:P:P Maxi - nie przesadzaj z procentami bo jutro znów do roboty!!! a jeśli już o pracy ... żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robota nie zając:D jak nie jutro i pojutrze to w poniedzialek, bede miala dłuzszy weekend:D:D:D:D ja tez zaraz zmykam, oczy mi ostatnio od kompa siadły, musze sie oszczędzac... biała, kosmatych:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie, nie dałabym rady :P bedą moje dwie przyajciółki, dam znac:) im wiecej bab tym lepiej, poustawiamy chłopów po kątach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Maxi ;) tez spadam lulu 😴 kosmatych i grzesz(cz)nych snów :P:P i bym jeszcze chciała dodać ... stosunkowo udanej nocy :P:P Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś po 3 egzaminie, jeszcze tylko jeden, ale mam tak paskudny humor :( chyba ze zmęczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! u mnie wczoraj był ładny dzień ;) ....za to dziś pada od rana :O Malinka!! - masz prawie wakacje ;) dokąd wyjeżdżasz? jak planujesz odpocząć po ciężkim roku szkolnym? 🌼 Maxi - 🌼 Gosiaczkowa - jak tam Twoje stłuczenia i sieniaki? 🌼 Tęsknota 🌼 🖐️ Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że nie macie czasu zaglądac tu w dzień.... ja mam ;) pracować mi się nie chce czyli dzień jak co dzień :P za oknem pada i pada ....pogoda bleeee, a wieczorem mam imprezkę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, widzę że tylko ja z Biało-czarną trzymamy tu stały dyżur ;) Gdzie się wszyscy podziewacie? A ja na dobry początek jadę do siostry do Niemiec a później zobaczę co mi ciekawego do głowy przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pustkami wieje!!!! szok!!! Malinka, Maxi - wysłałam Wam na maile jakieś pierdoły :P wczoraj imprezowałam ;) dziś głowa dziwnie boli :O ale tak to bywa, jak się pije piwko, potem drinki :P jaik dojde do siebie to zapryszczam do siostry na wieś :D a Wy jakie plany weekendowe macie??? Malinka - zdałaś w końcu ten ostatni egzamin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja staram sie troszkę zrelaksować żeby tak nie myśleć o egzaminie i o wynikach z ostatniego, ale kompletnie mi nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ten topik to jeszcze żyje?? ....bo jakoś życia w nim brak :O nie dzieje się tu zupełnie nic :( całkiem jak w moim życiu :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×