Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Nie może zrobić siku, więc albo to znowu kamień albo piasek. O 16 ide do lekarza. I wtedy przekalkuluje czy opłaca się jechać do Polski czy w połączeniu z kosztami paliwa wyjdzie prwie na to samo, tak czy siak bedzię mnie to kosztować bardzo dużo :( jeśli potrzebna będzie operacja to wyjdzie jakieś 700 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiście majątek 😭 ...szczególnie na studencką kieszeń :O życzę zdrówka Twpjemu kotkowi :) i powiedz coś o tym facecie co nie daje Ci spać :P:P (stopka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety takiego to ja szukam, a znaleźć ciężko :( ehhh same problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mówią ....biednemu zawsze wiatr w oczy :( Głowa do góry, po nocy nastaje dzień, a po burzy słońce świeci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotek już w domku, operacja udana, ale w pęcherzu miał normalnie całą plażę ;) ( piasek, kamienie). No i teraz przez długi czas musi być na specjalnej diecie, zresztą kosztownej :( ehhh ale najważniejsze że jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ krotkie streszczenie: robota, robota, robota, mam juz dosc😭 nawet nie mam kiedy posprzatac w domu, a ze dzisiaj mam troche wolnego mam plan to uczynic, jesli wczesniej nie zemdleje z glodu :( malinkaa, faaajnie ze kotek juz zdrowy:D zimno i pada i pada i zimno, gdzie ten piekny polski lipiec? biala, co u ciebie? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Maxi!!! Miło widzieć ;) u mnie leje :( pogoda do bani!!!!! szaro, buro, bleeeee Maxi jak tam ten zjazd przyjaciół??? był już? udany? opowiadaj!!! co u mnie??? obijam się całe popołudnie ....i się objadam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc kochna, stesknilam sie toba ❤️ :D ehhh objadasz sie a ja sie glodze, ale za to jaram jak jakis stary kocmołuch 😭 zjazd planowany na weekend 20-22 lipca, trwaja przygotowania psychiczne:D boje sie troche bo mam w sasiedztwie pare starszych osob, a znajac moich chlopakow to cicho nie usiedza... :) aaa najwyzej wyladujemy na wytrzezwialce, przynajmniej jakas przygoda w tym nudnym ,szarym , ostatnio polegajacym tylko na pracy zyciu... co sie z ta pogada dzieje? dlugo tak jeszcze bedzie? ja chce sie poopalac w weekend bo szara na gebie jestem... a jak twoje sprawy ❤️ twoj amant z daleka sie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzalam do lodowki i sie przerazilam, 3 jajka, cebula, puszka kukurydzy, ananas, jakies kielki, tez w puszce, kawalek zoltego sera, ketchup, jakis dziwny kawalek miesa (nie wiem co to i skad?) , znalazlam jeszcze miod w szafce, ryz i kasze... hmm zapowiada sie uczta po chuju fest 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się obajadam ....a potem narzekam, że gruba jestem :O wesele brata zbliża sięwielkimi krokami ....co ja na siebie włożę??????????????😭 amant się nie odzywa :( a i ja milczę .... już się nie będę do niego odzywać, chyba, że on pierwszy ....musze wybić go sobie z głowy raz a dobrze!!!! przemyśłałm sobie wszystko ....nigdy mną się nie interesował ... a ja głupia nabrałam do bani i miałam nadzieję na coś więcej.... na miłość najlepszym lekarstwem byłby inny facet :P ale jakaś posucha wokół mnie ....znaczy jest taki jeden kolega z pracy ....na moje oko to zainteresowany na maxa! ale co z tego, jak on mi się nie podoba NIC a NIC!!! no fajny chłopak, miły ....ale brzydki na maxa! Próbowałam spojrzeć na niego przychylniejszym okiem, ale naprawdę sie nie da :O Toż nie będę go gazetą zakrywać :P:P hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo weselisko:D kiedy sie bawisz? co zalozyc na wesele ? hmm kiedys ktos tu na forum wkleil linka z piekna sukienka, oczarowala mnie, a ze jestem zaproszona we wrzesniu na wesele to chyba sobie taka uszyje, poczekaj poszukam linka :D cholera, mam go w pracy dodanego do ulubionych, to jutro ci podesle, ale sama tez znalazlam piekna suknie, tylko cena mnie zabiła... http://allegro.pl/item192545259_piekna_suknia_rozmiar_10_us.html mozna tez uszyc, ale skad wziac taki piekny material??? u mnie w miescinie to nawet zielonych guzikow ładnych nie ma :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że w końcu coś tu się dzieje. Narzakcie że urlop by się przydał? Dajcie spokój z taką pogodą to nie wiem co da się robić. A wogóle to jakiegoś doła dzisiaj mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weselicho w sierpniu (18) jeszcze trochę czasu mam, żeby pomyśleć.... ta co w kleiłaś jest zajebista!!!! no ale wesele = problem :O z kim ja pójdę?? amant co się nie odzywa byłby idealny ....już dwa wesela się z nim przebawiłam, ale jak on się nie odezwie, to ja go nie zaproszę :O a inni jakoś odpadają w przedbiegach ....ten z pracy nie urodziwy (kiedyś on mnie zaprosił jako osobę towarzyszącą) pomijając jego urodę - nie tańczy! nie lubi i trzeba mu przyznać, że nie za bardzo umie... samej nie bardzo mi się chce iść :O żesz to kur....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak z nim poszłam na to wesele to całe przebawiłam się z jego kumplem hehehhe fajny gość, a jego partnerka (znaleziona na prędce) wcale go nie porywała :P więc z racji tego że mój towarzysz nie tańczył przebawiłam się z nim całą noc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesele- fajna imprezka, ostatnio przed wyjazdem byłam u przyjaciólki u której byłam w kwietniu na weselu i oglądałam DVD z wesela. Dvd zrobione super jak się ogląda to odrazu ma się ochotę wyjść za mąż ;) eeehh tylko gdzie znaleźć dobry materiał na mężą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Malinka .... ja już tyle lat nie mogę znaleźć .... a może dlatego, że specjalnie nie szukam???? :P - mimo, to mógłby się tak już naleźć ten materiał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinkaa🖐️ rzeczywiscie dawno sie tu za wiele nie dzialo.. ogladam pogode na tvp1 i zapowiadaja jutro deszcze, u ciebie biala 17 stopni jutro a pojutrze 14 :( u mnie kilka st wiecej, ale tez leje psia krew, malince tez bym powiedziala, ale nie wiem gdzie mieszka, nie pamietam czy pisala, sorki..:( ja tez ostatnio bylam na weselu z gosciem co tanczyc nie potrafi i musialam mu mowic co to jest \"dwa na jeden\" 😭 ale pozniej sie rozkrecil i tanczyl chociaz w kóleczku hehehe znalazlam tego linka biala http://www.celebrity-gossip.net/images/events2/mendes-2007-mtv-movie-awards-1.jpg kroj mi sie podoba bo tuszuje niedoskonalosci figury, a jeszcze jak sie na weselichu troche poje to bondzioła mi od razu wywala i chodze jakbym polknela pilke lekarska 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka fajna ;) mogłabym w takiej iść :) podobno cały lipiec ma być tak paskudny (u mnie leje) ....ale dziewczyny!!! trzymajcie kciuki, żeby weekend 13-15 był ciepły, ładny i śłoneczny ;) bo wyjeżdżam na weeekend na Mazury :) mam w planie jeździć rowerem, pływać kajakiem i oglądać inscenizację bitwy pod Grunwaldem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o siostro, to niezle szalenstwo! no bede trzymac kciuki, jasne, ale jak ostatnio trzymalam kciuki za naszych mlodzikow jak grali z usa to przegrali, wiec obawiam sie, ze moje kciuki nie posiadaja za duzej mocy 😭 aha, biala, dzieki za maile:) ja z tej skrzynki bardzo rzadko korzystam... zajrzalam ostatnio a tam moc roznosci:) suuper byl ten z facetami, pelno nagich cial, no miodzio, \\ i mam prosbe , jak bedziesz chciala mi cos wyslac to prosze slij na jobpass@o2.pl bo ja z onetowej skrzynki nie umiem za cholere korzystac, nieczytelna dla mnie :( mam nadzieje, ze nie bedzie to dla ciebie klopot 👄 malinkaa, twoj juz dodaje do adresow, to bede co słala jakies bzdetki na poprawe humoru ps. a co sie dzieje z gosiaczkowa? gotowa? macie jakies wiesci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już aktualizuję dane w kontaktach ;) Gosiaczkowa miała z nami spędzać wieczory ....tak powiedziała i się niepokazuje :( a Gotowa jest już Panią mgr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho ho to pogratuluj gotowej ode mnie! a dlaczego do nas nie zaglada> nie jest juz singielka :P? ide zajarac dziewuszki, musze przepalic pewna mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa czasem mam momenty , ze mysle :P i musze szybko zapalic zeby te mysli wyploszyc hehehe a tak powaznie to zastanawialam sie nad sposobem pogodzenia sie z rodzina, bo od tygodnia ich nie widzialam i mamy ciche dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho!!! a o co posżło??? może i godzić się mocno nie trzeba, wszystko poo kościach się rozejdzie i będzie oki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×