Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

No ja tez nie mam pojęcia gdzie się nam towarzystwo rozlazło ;) Biała dzięki za e-maila szczególnie obrazek ze studentem był trafiony :D Jutro ostatni egzamin i wakacje :) i całe szczęście bo jestem już taka wykończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo! :) w pracy ja się nudzę ....bo żebym się trochę postarała to bym sobie znalazła cos do roboty ....ale się wypaliłam - nic mi sie nie chce :( siedze cały dzien i gapię się w monitor :O a w sumie chętnie bym pozapieprzała ...z pasją ;) zaraz ide spać 😴 trzy driny mam we krwi :P:P:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czary jakies... na innych tematach tez poznikały moje wpisy, chyba mnie ktos nie lubi na tym forum 😭 biala 👄 :D tesknota 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
Maxi - 😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się i ja... Już prawie doszłam do siebie. Chodzę normalnie, mogę spać na boku - każadym :P - i nie sprawia mi to bólu. Nie odzywałam się, bo po wyjściu ze szpitala uznałam, iż jednak pojadę na trochę do rodziców. Sama nie dałabym rady zrobić wszystkiego wokół siebie, no i ktoś musiał wyprowadzać psa :) Kurcze... bycie singlem ma swoje dobre strony - nie da się ukryć, ale... człowiek zachoruje czy coś i... dramat. Nawet nie ma kto mu podać tej przysłowiowej szklanki wody. Niby są znajomi, przyjaciele, ale... Dla mnie pierwsza noc po wyjściu ze szpitala była tragiczna. Nie dość, że wszystko człowieka boli, to nawet nie ma się do kogo przytyulić... Nikt nie pocieszy, nie powie, że wszystko będzie dobrze... Echhhhh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxisingiel 👄 Myślę, że już teraz znów będę spędzała z Wami wieczory :):) Stęskniłam się za Wami :P W sobotę idę na ślub kolegi - to już ostatni wolny facet, jaki był w moim otoczeniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurum burum - dlaczego tylko Maxi dostała całusa???? :( jestem zazdrosna!!! 😭 Gosiaczkowa!!!! - -jakże miło Cię widzieć!!! Już się zastanawiałam gdzie się podziewasz! ;) Fajnie, że już masz się lepiej :D:D Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś o byciu singlem :P:P Maxi - ja też tu jestem cały czas :P jeszcze 3 godziny pracy mi zostało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi? a Ty juz wszystkie egzaminy i zaliczenia masz za sobą? czy jeszcze do czegoś zakuwasz?? ;) malinka pewnie kuje do tego ostatniego... :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - no to gratuluję 🌼🌼🌼 ;) kawał ma dla Was ;) Trezba ubarwić ten nasz topik :P:P:P U seksuologa pacjent skarży się, że w trakcie stosunku słyszy gwizdy. - Hmmm..., a ile ma pan lat? - 49. - To co pan chciał słyszeć, oklaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do domu klienta apteki dzwoni aptekarz: - Dzień dobry, przepraszam, że pana niepokoję, ale zaszła pomyłka przy wczorajszym zakupie. - Taaaak? A co sie stało??? Kupował pan tymianek dla teściowej, tak? - Ano tak - Właśnie, a my omyłkowo wydaliśmy cyjanek. - No i jaka jest różnica? - Cztery pięćdziesiąt, proszę pana ... ;););););) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też coś mam :) Wrócił syn z pracy w Anglii na swoja wieś. Zwraca się do nie go ojciec -Idź rozrzuć gnój -What- pyta syn. -Łot krowy i łot konia -odpowiada ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwóch Polaków wyjechało do Niemiec do pracy. Jeden z nich miał pozwolenie na pracę, a drugi nie. Pracowali na polu. Ten \"nielegalny\" w głębi pola - dla bezpieczeństwa. Pewnego razu przyjechała kontrola z urzędu pracy i inspektor pyta Polaka, który pracowal legalnie: - Pan tutaj pracuje? - Tak, pracuje, widać przecież. - A ma Pan pozwolenie na pracę w Niemczech? - Tak, oczywiście... o proszę tutaj sa dokumenty... - A kolega też pracuje legalnie? - Jak najbardziej! - To proszę zawołać kolegę... - OK, Fraaaneeek, Fraaaaaaannneeeeekk...spier.....al, spier....alj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×