Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hejka kobietki 🌻 ja siedze w pracy i wlasnie zaczynam sie porzadnie wku**iac wlasnie mi odpisali, ze niby nie mam prawa do urlopu bo jestem dyplomantka, a w kodeksie pracy jest jak wol, ze mam 24 dni w roku urlopu, ale dzial personalny leci sobie ostro w wala!!!! no ale jako, ze mam opiekuna w firmie ktoremu tosie nie szczegolnie spodobalo (zna sie chlopak na kodeksie pracy) to sie zaczela burza, bo jako, ze jade do polski by uzgadniac sprawy z opiekunem magisterki (zwiazane scisle z praca jaka wykonuje dla firmy - bo przeciez robie dla nich dyplom) to teoretycznie powinnam jechac bez urlopu bo to jest tak zwana delegacja. ja pierd**** mam nadzieje, ze dalsza czesc dnia nie bedzie taka przyjemna :O cale zycie pod gore po cholere mnie tutaj przywialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg - walcz o swoje!!! ja tez w robocie! mam trochę spraw do załatwienia - niektóre troche zaległe bo ostatnimi czasy do roboty nie mam natchnienie i pozwalam sobie na lenistwo .... urlop mam dopiero za 2 tyg. juz doczekac się nie mogę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam :) U mnie tutaj różnie, powinam si ę ruszyć trochę do pracy żeby sobie gdzieś w sierpniu pojechać, ale tak mi się nie chcę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala wywalczylam!!!! jade do domu w ramach dyplomowki, wiec nie biore urlopu !!! tylko musze sobie pogadac z rada pracownicza, bo niestety, ale sprawe urlopu trzeba do konca zalatwic, ale moze dzieki temu bede mogla jakos pozniej urlopik sobie wziac :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g*wno a nie wywalczylam wczesniej :( teraz dopiero cos wiecej zalatwilam :( i moze udalo mi sie zamknac sprawe wyjadzu, mam nadzieje. o 16 mam dostac ostatni podpis. caly dzien spedzony na zalatwianiu jednej pierdolki normalnie az mi sie odechcialo jechac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mailnka 🖐️ a Ty dalej u siostry w Niemczech?? co tak rzadko ostatnio tu zaglądasz?? Jak tak Twó kotek? ;) sippelsweg - w do Polski, to konkretnie do jakiego miasta przyjeżdżasz?? Dostałaś ten ostatni podpis? Miałam dziś trochę roboty w pracy, takiej durnowatej :O a teraz się najadłam i nic mi się nie chce.... posprzątać by się przydało ....wczoraj planowałam ale ucięłam sobie niechcący poobiednią drzemkę ;) Maxi!!! - co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ostatni podpis dostalam, wiec moge jechac zeby troche odpoczac od tego pie***** hamburga i tej calej biurokracji a jade do miedzy innymi do Krakowa (tam mam moja ojczyzniana uczelnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli nie tajemnica to też twoje rodzinne miasto? ;) ja jestem z drugiego końca Polski ...z Białegostoku, a w Krakowie byłam tylko jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dluzszej przerwie, zaraz nadrobie zaleglosci w czytaniu, ale najpierw ładnie sie przywitam 🌻 i pozdrowie sippelsweg 🖐️ biala, u mnie raz lepiej raz gorzej, randke zalicze do udanych i chcialabym wiecej :P ehhh, gdyby nie to, ze mam w chooj roboty to bym sie wybrala do kucharza w odwiedziny... jakos nie mam nastroju ostatnio do niczego, moze przez ten upał, moze mam znowu stan przeddepresyjny, nie wiem... zaraz ide z kumplami na piwko, przyjechali z irlandii na pare dni i musimy nadrobic zaleglosci zlot przelozony na nastepny weekend, wszyscy zarobieni... co sie z ta mlodzieża dzieje.. nikt nie ma na nic czasu ciesze sie biala, ze mazury sie udały, przeslij jakies fotki na maila:) malinkaa, gosiaczkowa, tesknota 👄 ehhh ale mam lenia... a kucharz łazi mi po głowie jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam swoja poprzednia wypowiedz i sie przezegnalam, nawet nie potrafie sklecic paru zdan 😭 jestem wykurwiscie zmeczona pracą, a urlop moge wziac dopiero we wrzesniu... do tego czasu obawiam sie ze skonam.... :( biala , idz z nieznajomym na wesele:P a co ta, raz kozie smierc, moze sie okaze fajnym chłopcem, a jak stwierdzisz ze nie wart zainteresowania to potanczysz w kółeczku- kóleczka na weselach sa najzabawniejsze :D sippelswag :) znam pare osob z ostr. moje strony w koncu, a moge zapytac ktora to ta twoja uczelnia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxisingiel jak na prawdziwa kobiete przystalo moja uczelnia to AGH :) i oczywiscie wydzial mechaniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dalej jestem w Niemczech. Kotek już zdrowy, ale nadwyrężyło to poważnie mój budżet, także musze sobie tu szybko znależć pracę na 2 tyg, żeby troszkę zarobić i pojechać nad nasze kochane morze, a co najważniejsze nie zamierzam jechać sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała idź na to wesele, może akurat będzie fajnie :) Poza tym to współczuje wam, że musicie pracować w taką piękną pogodę, ale mnie to też wkrótce czeka bo to już ostatnie wakacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinkaa7, Twoj opis jest doskonaly :) wlasnie sobie zamierzam zrobic kawusie bo inaczej padne, taka jestem wykonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym weselem to jeszcze nic nie wiadomo ....bo jakaś cisza. Siostra mnie tylko pytała czy bym poszła i w zasadzie na tym się skończyło ....może chłopak wymięka??? w sumie miałabym ochotę pójść ;) jego bym poznała ....i pewnie jeszcze parę osób :) lubię poznawać nowych ludzi ;) obaczymy co z tego będzie, wesele 29.07 ...temat jest w zawieszeniu ....jakby co to w czym ja pójdę 😭 Malinka - a zkim na to morze?? ;) też się nad morze wybieram w sierpniu na tydzień :) też nie sama :P jade z koleżanką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pięknie Malinka pięknie ;) niedługo zostanę jedyną singielką na tym topiku ...No może sippelsweg dotrzyma mi towarzystwa, jako, że jest świeżo po zerwaniu.... Maxi, Malinka - jak już będziecie szczęsliwie sparowane to i tak tu zaglądajcie, bo Was polubiłam :D Gosiaczkowa? a Ty gdzie się podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) Doszłam już do siebie po wypadku i w ramach rehabilitacji... zapisałam sie na... taniec brzucha :D Trzeba zrzucić oponkę :P Nie martw się Biała - ja pozostanę singlem bardzo długo:) Niby dopiero / już 4 miesiące od rozstania... Otaczją mnie jacyś tam faceci, ale... żaden nie wart bliższego zainteresowania :P Czyżby faktycznie sprawdzała się przepowiednia, że Ci grzechu warci już zajęci? :) Nie tracę nadziei... Całuję Was wszystkich mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippelsweg :D wydzial mechaniczny, wydział mechaniczny, jest najbardziej erotyczny :) znam znam, tez bylam na AGH:) wrocilam z piwka, a w zasadzie z dwóch, ide spac, jutro zajrze do was moje kochane 🌻❤️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
jak ja ten topik polubiłam...jak ja Was lubie czytac :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelllka
cześć dziewczyny...zapomniałam przywitać sie.wiec nadrabiam..:)ja równiez jestem singielka.....w sumie od niedawna...jest mi róznie z tym..raz lepiej raz gorzej...ale mam prace dzieci..więc jakos daje rade...ale mam też nadzieje..więc..jej bede póki co trzymala sie ....pozdrawiam Was..bardzo ale to bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelllka 🖐️ przywitalabym cie serdeczniej, ale padam... jutro cie usciskam :P ehhh , ufff, hmmm, posapie sobie troszke, moze mi przejdzie.... dobrej nocki mili moi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witaj Amelllka ;) zachęcam Cie też do pisania z nami :) i pozdrawiam cieplutko 🌼 Gosiaczkowa ;) Dobrze, że zdrówko już w porzo :) 🌻 też walczę z oponką ;) zaczęłam rowerem jeździć do pracy (3 dni jak na razie - zobaczymy jak długo potrwa ten zapał) i rezygnuję z kolacji... urlop się zbliża trzeba jakoś w stroju wyglądać :P:P Maxi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka droggie kobietki 🌻 maxisingiel literka A literka G literkaaaa H jak AGH, a kto tej nazwy nie szanuje, to niech sie w d u p e pocaluje Gosiaczkowa i amelllka, lacze sie z wami jako swieza singielka (od 2 miesiecy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×