Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

biedny mis ja wykasowalam z mp3 playera wszystkie poiosenki ktore mi sie kojarzya z ex... a w niemczech nie puszczaja w radio polskich piosenek... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lubię czekania :O a właśnie sobie siedzę i czekam na koleżankę... zrobiłam z tej okazji sałatkę ;) zastanawiam się czym ubarwić tę wizytę? hmmm piwkiem czy winkiem? ...a może drineczkiem? co by tak po próżnicy nie siedzieć :P:P przygotowałam się na każda ewentualność i chłodzę winko i piwko ;) ...do drinków brakuje lodu - więc skreślam je z menu :) a wy co dziś porabiacie?? Sippel - Ty pewnie randkujesz ? ;);) Maxi - a Ty gdzie się podziewasz??? Malinkę i Gosiaczkową dziś \"widziałam\" :) a Ciebie jakoś okazji nie miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj wyjatkowo spedzilam wieczor w domku:) wypilam piwko i troche chcialam popracowac, ale jakos do tego nie doszlo:D dzisiaj podryw miesiaca byl... koles mnie zapytal, czy zawsze tak patrze, ze sie az on mnie boi... ze by wolal mnie usmiechnieta zobaczyc... no stalam i nie wiedzialam co mam mu odpowiedziec doslownie... ale w koncu wybuchlam smiechem... ehhh Ci faceci, jak mi byli potrzebni to ich nie bylo a teraz jak chce troszke miec od nich spokoju to mnie napastuja... buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki🌻 ja juz w pracy siedze z filizanka kawy i sie dobudzam... pogode mam za oknem psia, az szkoda slow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sippel ;) u nas dziś dzień wolny od pracy ;) (pominąwszy, że ja mam urlop) wczoraj poszłam na disco ;) w zasadzie w mieście nic się nie działo, takie puchy, że szok już myślałyśmy, że nigdzie nic nie ma jak trafiłyśmy na otwartą i rozkręconą disco ;) buty miałam do dupy :( i to w nich chciałam iść na wesele :O dobrze, że je wypróbowałam, zrobiły mi się odciski na stopach :( i w nich tańce były niemożliwe :( ale do rzeczy :D wytańczyłam się za wszytskie czasy!!! :D:D:D z takim fajnym gościem :D:D:D boso!!! Pierwszy zdjął buty ;) żeby nie było mi łyso, że tylko ja jedna bez butów ;) tańcowaliśmy razem aż zamknęli lokal :):) odwiózł mnie do domu taxi ;) i wziął mój nr tel :D hmmm ....ciekawe czy zadzwoni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno jes nieśmiały.... (nawet jestem skłonna mu uwierzyć) Nawet zażartowałam, że pewnie będzie zbyt nieśmiały, żeby się do mnie odezwać :O a on przytaknął :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Biała no to fajnie, że się wytańczyłaś i dorze że wypróbowałaś buty. Ja dziś z koleżnaką do Poznania jadę, ona od niedawna autkiem jeździ i jeszcze nie jechała nigdzie w trasę tylko po mieście więc jadę jako wsparcie i pilot co by trafiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala no to super:) no to teraz tylko czekac jak bedzie dzwonil:) na pewno sie odwazy... :) MAlinka no to powodzenia zycze w podrozy :) ja wlasnie wrocilam z 2,5 godzinnej abteilungsrunde no prawie zeszlam:( do tego znowu nam zmienili stopnie tajnosci dokumentow... na jeszcze mniej logiczne niz byly:( ehhh ale pogoda sie poprawila, wiec juz jest lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na zakupach ;) kupiłam sobie nowe buty :) mam nadzieję, że będą wygodniejsze a podobają mi się zajebiście!!! :D:D:D i jeszcze spódnicę sobie kupiłam :) Dziewczyny!!! naprawde bym chciała, żeby zadzwonił! Kurczę! fajny jest ;) te ciemno brązowe oczy .... ech! znając życie oleje mnie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala glowa do gory, musi byc dobrze... :) buciki sobie rozchodz przed tym weselichem bo bedziesz desila na bosaka znowu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie dni popierniczyly i myslalam, ze mamy piatek dzisiaj... ehhhh, chyba za duzo mam ostatnio wrazen... dzisiaj mnie moj kolega z pracy ktory mi sie podoba zaprosil, nie do konca w prost, ale tak miedzy wierszami na rejs jachtem z jakiejs tam wyspy na morzu srodziemnym do niemiec, bo ma sprowadzic jacht do hh... no prawie padlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, jak postawilam kreske na facetach to chyba zaczelam normalnie wydzielac jakies strasznie silne feromony, bo teraz to staram sie unikac kontaktow z facetami:( a tu na kazdym kroku jakas niespodzianka mnie czeka... nawet cholera nie moge juz zakupow zrobic bo mnie kasjer podrywa... a wczesniej jak bylam z ex to normalnie posucha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel - może zawsze tylu ich było - tylko tego nie zauważałaś z racji zajętości? ;) dość tego obijania się i łażenia z kąta w kąt, ide w odwiedziny do koleżanki :) spacer i towarzystwo dobrze mi zrobią :D:D:D Trzymajcie się i do wieczorka 🖐️ (albo do jutra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Drogie :) No Sippel branie masz, że ho ho ho :):) Weź no może koleżanko spotkaj się z nami singielkami, to też się na jakiegoś chłopa załapiemy hurtem :):) :P Mi sie ostatnio nic nie trafia :P Z wyjątkiem tego gęsto porośniętego :P:P O jak ten chłop męczy... a ja nieczuła zołza - nic :P Za to podoba mi się taki jeden :) ale on mną nie zainteresowany :( A mówię Wam - jak młody bóg :) Moje plany na dzisiejszy wieczór to... Harry :):) Muszę wreszcie zobaczyć, czym się ten świat tak zachwycił. BUZIAKI KOCHANE 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja wróciłam ;) stopy mnie bolą :O ja mam przeczucie, że ten Kolo z dyskoteki się do mnie nie odezwie... i tak sobie myślę, że On pewnie młody jest ... za młody :O no ale wytańczyłam się z nim super :D prowadził pierwsza klasa i rozumieliśmy się w tańcu the best! juz dawno takiego tańcora nie miałam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedyś byłam z kumpelą na disco i poznałyśmy jednego takiego gościa, bramkarz tamtego lokalu (ona wpadła mu w oko) Postawił nam drinki i potem gadaliśmy w lokalu do 6 rano.... jak się okazało, to jego dodatkowe zajęcie, a na codzień pracuje w pogotowiu opiekuńczym.... Kurna fajny gość ;) Taki spoko facet i ma poukładane w głowie, interesujący... spotkałam go wczoraj ... hmmmmmmm nie miałabym nic przeciwko temu, żeby mna się zainteresował :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa, jak bede w polsce to dam znac, z przyjemnoscia oddam kilku adoratorow :) biala, szalej ile sily w nogach i duszy:) najwazniejsze to podobno dobra zabawa :D a facet zadzwoni :) ja wlasnie sie z D rozstalam... facet umie masowac... rozmasowal mi ramie ktore mnie od chyba 3 lat bolalo... ehhhhh...nie dosc ze umie masowac i jest wysoki to ma super tyleczek...hihihihi.... czuje sie nomalnie na straconej pozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) wstałam całkiem niedawno .... kawkę popijam ;) za oknem piekne słoneczko :D a Maxi to chyba gdzieś wyjechała co??? ...no bo żeby tyle czasu tu nie zaglądać??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki🌻 pierwsza kawe to mozna powiedziec przez anihilacje wchlonelam... biala, podeslij mi troszke tej pieknej pogody, bo przy tej mojej hamburdzkiej to ja padne dzisiaj:( buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki🌻 ukochany piateczek biala🌻 jak tam?? Gosiaczek🌻 jak samopoczucie? Maxi, Malinka, Wieczna tesknota🌻 buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×