Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Za mną samotny weekend... Chyba mnie jakaś letnia deprecha bierze albo co :P W piątek wyłączyłam komputer i... włączyłam dopiero teraz - dałam oczom odpocząć... Poza tym spałam, piłam herbatki, oglądałam filmy i... śpiewałam se :P:P Biedni ci moi sąsiedzi :) Dobranoc Dziewoje :):) Sippel - jak tam? :P:P Biała - wytańcowana? Kolega poobracał? :) A reszta to, gdzie? :) Wakacje ma czy jak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki jak ja nienawidze poniedzialkow... dzisiaj jak mnie budzik obudzil, to nie wiedzialam co sie dzieje teraz juz siedze w pracy i sobie popijam kawke... weekend u mnie minal dosc ciekawie... w piatek dowiedzialam sie, ze wygladam w okularach na 37 lat a bez na 19... lekko sie podlamalam, bo mam 25... kolega D stwierdzil, ze bardzo powaznie wygladam w okularach... tak naukowo... no zalamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippel 🌼 Witaj okularnico :):) Jam też okularnica :P I dla odmiany ja usłyszałam niedawno, że jestem niemodna, bo już nikt w okularach nie chodzi :):):) Tylko ja to świnia jestem, bo odpowiedziałam, że mam to w dupie :P:P U mnie leniwy poniedziałek - nie ma szefa :P - więc przeglądam sobie oferty pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, ja sie lepiej czuje w okularkach, a do tego moje oczka nie lubia soczewek, kiedys probowalam chodzic, ale mi sie strasznie oczka meczyly, a po drugie ja siedze caly dzien przed kompem wiec to jest bardzo niezdrowe dla oczu siedzenie w soczewkach... a okularjki mam wlasnie do kompa specjanie filtrowane:) i tez mam w du...... zym powazaniu, ze jest to niemodne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz identycznie, jak i ja :) I z soczewkami i okularkami :):) I też swoje lubię :) czasem zmieniam oprawki, ale nie wyobrażam sobie siebie bez okularów w ogóle :) Zresztą to ja sie sobie mam podobać, a nie dostosowywać się do wymagań innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek, dokladnie tak jak mowisz... mamy sie sobiepodobac a nie jak jelonki leciec za moda... ja swoje oprawki tez zmieniem raz na jakis czas, teraz mam 2 pary okularkow... w jednych wygladam naukowo, a w drugich podobno \"tylko\" normalnie:)... a jak sie Gosiaczku ogolnie czujesz? dolek minal czy nadal jestes w dolku? ja chyba lapie dolek... D sie zaczyna tak angazowac, ze masakra... a ja mozna powiedziec zainteresowana jestem bardziej fizyczna strona tego zwiazku... biala🌻 jak po weselisku? czy jeszcze odsypiasz poprawiny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmordowalam wreszcie swoj serwer!!! jak cos dziewczyny to wrzucilam pare ksiazek na serwer... sipp.4shared.com sa tam kryminaly, jakies romansidla i fantastyka jak cos to moge powiedziec co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny :D:D:D:D w domu padł mi twardy dysk :(:( wesele bardzo bardzo udane ;) kolega sprawdzil się śpiewająco :) cała rodzina nim zachwycona ;) już trzeci dzień słucham jaki fajny, jak ladnie tanczy itp... nawet na poprawiny został zaproszony .... i przyszedł, ale dopiero jak moja mama i siostra do niego zadzwoniły :P:P sprawdził się na medal!!! super się z nim bawiłam :) no i obtańczył pół mojej rodziny (żeńskiej :P) jutro do pracy :( buuuuuuuuuuuu jakże mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Biała to super:):):):) Żeś się wybawiła, wytańcowała :):):) Może użyczysz kolegi na wesele mojego brata? :P :):) Czyżby topic okularnic :P ?? Echhhh dopiero wychodzę z pracy... Miłego popołudnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki🌻 no to wszytskie jestesmy okularnice, hihihi biala to super, ze sie wytancowalas, a partner okazal sie strzalem w 10:) Wieczna... jakies lekkie proszki sobie zapodaj i bedzie lepiej, albo soczek malinowy na cieplo popijaj, cebulke na kanapeczkaj wcinaj a wtedy przeziebienie szybciej przejdzie a ja mam problem... mam ochote doslownie odpalic wrotki z tego mojego zwiazku... facet sie zaangazowal tak, ze dramat... gdybym byla tylko zwierzeciem to bym nie miala problemu z zostaniem z nim, bo dziala na moje zmysly tak mocno, ze szok... ale cholera jednak nie tylko mam instynkty... no i nie wiem co robic:( buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialo-czarna
🖐️ wiecie co? miałam wykręcić uszkodzony twardy dysk z kompa ....i nie wiedziałam który to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męczę dziś sie w pracy jak cholera :O roboty na mnie czekało!!! i co raz kierownik donosi to proszę na 13 ....to do konca miesiąca :(:( czuję sie podenerwowana jak przed jakims waznym egzaminem :O ja chcę jeszcze urlopu!!!! 😭😭 albo zmiane pracy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala tak to jest po urlopie... ale nie przejmuj sie... jutro bedzie lepiej, a juz za 3 dni weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce się pracować :O Maxi - gdzie Ty sie podziewasz???? jak tam kucharz?? :P szkoda, że ten gościu z dyskoteki się nie odzywa :O jakby miał się odezwać to by już sie odezwał nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość om_wawa
A ja przed telewizorem ustawionym na jakimś kanale sportowym. W jednej ręce pilot, w drugiej komórka i zapuszczony Ultimate Street Footbal. Jest ok. Nic mi nie brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietki🌻 biala🌻 moze sie jeszcze odezwie... wieczna🌻 a prosze Cie bardzo, czestuje sie ksiazeczkami ile tylko dusza zapragnie:) daj znac jak Ci sie ksiazki podobaja... ja jeszcze nie wszystkie przeczytalam, ale kiedys to zrobie :D gosiaczek🌻 gdzie to sie podziewasz? om_wawa🌻 no i tak kazdy wieczor spedzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywołana przez panią profesor do tablicy - przychodzę :):) A jam się wczoraj podziewała... werbel poproszę - na randce!!! Da dam :) Ogólnie haruję po 12 godzin, bo chyba jednak zdecyduję się na opuszczenie tego stanowiska pracy i chcę pozamykać wszystkie swoje sprawy. Poza tym niezły burdel tu u nas teraz, bo się okazało, że ci i owi nieco nakłamali... A co do randki... Uwaga uwaga - pan z mojego sklepiku osiedlowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczkowa... pani profesor jest zadowolona :D opowiadaj... co to za koles i czy jakis przyjazniejszy niz owlosiony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj sie skarżyłam na awarię dysku twardego w domowym komputerze .... przyszedł kolega, żeby zabrac ten dysk do naprawy ...podociskał przewody i wszystko działa :D blondynka ze mnie jak nic hehehe ;) Sippel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc... :P Pan widuje mnie codziennie, bo ja oczywiście nigdy nie mam nic w lodówce :) I wczoraj kiedy taka zblazowana weszłam do sklepu, obwieszona torbami z dokumentami, podbiegł pomógł i stwierdził, że dziś to najpierw kawa a potem zakupy :) Skończyło się na tym, że odprowadził mnie do domu z tym tobołem, zamknął sklep :P i poszliśmy... do Mc Donald\'sa na kawę i frytki :) A później poczułam się niczym w PRLu bo dostałam towar spod lady, ze specjalnie dla mnie otwartego ponownie sklepu :) A dziś dostałam jabłuszko rano :) Tylko cholera... ja nienawidzę jabłek :P Ale przyjęłam z uśmiechem :) Niestety, pan owłosiony chyba, bo zza rozpietej koszuli wystawały kędziorki włosowe... :( A pan to w ogóle rok starszy, więc w sumie żaden z niego pan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala🌻 ja jadlam jak czytalam o tych niesfornych loczkach i az mnie cofnelo:( brrrrr gosiaczek🌻 jablko zawsze mozesz przerobic na sok, albo dodac do salatki, albo oddac komus w dobre rece:) no ale z niego dzentelmen... no no no... ladnie ladnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×