Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Moje Drogie Panie... Mam pracę!!!!!!!!!!!!!!!! ::D:D:D Co prawda na umowę o dzieło, ale za to idealna dla mnie ;) I jest szansa, że dzięki niej uda mi się pchnąc do przodu moje prywatne przedsięwzięcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, dziękuje :D:D Nawet nie wiecie, jak ja się cieszę!!!! :D:D Wreszcie, nareszcie ;) I... w ramach pracy będę chadzać na obiad :D To mi się najbardziej podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to... Biała dostałaś mojego maila? Byłam dziś na poczcie. Awizo dostałam, że paczka na mnie jakaś czeka. Poszłam i co widzę?? Paczka, którą wysłałam naszej Sipp jakieś 2 tygodnie temu wróciła!!! Już sobie myślę, Sipp mnie nie kocha i nie chce niczego ode mnie, ale zaraz zaraz... Dexterem przecież by nie wzgardziła ;) Oczywiście, aby odebrać paczkę musiałam za nią ponownie zapłacić!! Wróciłam do domu, teraz ja oglądam... Nie uwierzycie, co jest napisane na niej "Adresat nie zamieszkuje pod wskazanym adresem", a pod tym... stempel z GDAŃSKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, skoro adresowałaś do innego miasta to może idź i reklamuj, niech zwracają Ci wydaną przez Ciebie kasę Dostałam, odpiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, a mogę tak reklamować po odejściu od okienka? No powiem Ci, że jestem w szoku ;) Gdzie Sipp a gdzie Gdańsk ;) Jak to w ogóle mogło tam trafić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, wiesz..... ale jak masz to opakowanie i tam adres właściwy...i na tym pieczątki z Gdańska i te adnotacje, to możesz spróbować. W końcu skierowano ją nie tam gdzie trzeba, wożono nie po tym mieście co tzreba, tyle ludzi ją brało, dotykało, przewoziło -i nikt nie zauważył, że miasto na adresei jest inne???? dziwne.... Możesz mieć uzasadnione pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia gratuluję i życzę samych sukcesów :) ale jestem padnięta! dzisiaj koniecznie muszę iść wcześniej spać! No i ciągle wszystko mnie boli... wrrr... Cadra kochana a jak tam mail do mnie? :) trzymaj się dzielnie!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś mi pomoże
Mam otrzymać w darowiźnie od rodziców 1,40 ha.Mam działalność gospodarczą nierolniczą( spółka). Jakie formalności mnie czekają w związku z powyższym? Może ktoś był w podobnej sytuacji.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - mam nadzieję, że choróbsko Cię nie powaliło?? jak się czujesz? Nie mów, że zaniemogłaś :( Dużo zdrówka Kochana życzę ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obtańcowana jestem za wszystkie czasy i faktycznie każdy mięsień mnie od tego boli ;) wyszło moje jeżdżenie samochodem i brak formy ;) muszę nad tym popracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane kobitki zazdroszcze wam ze jestescie same,stac was na wlasne utrzymanie ,mieszkanie,imprezy i wygodne zycie....gdybym tylko milala swoje wlasne mieszkanie zaden mezczyzna by w nim nie zagooscil na stale...........no chyba ze po bardzo dlugim czasie...chcialabym poczuc sie wkoncu niezalezna pod kazdym wzgledem,byc wolna kobieta....to moje marzenie.....gratuluje wam tego,za to jestescie godne podziwu dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra..... jakoś słabo się udzielacie.... spadam z kompa, zrobię sobie jakąś kąpiel i lulu dobrej nocki Kochane i słodkich snów ;) samych sypatycznych, kolorowych, troszke kosmatych i wesołych :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! ;) Jak Wam minęła nocka?? Dobrze mi się spało ...i super, że mogłam dłużej niż zwykle. Dzień mi zapowiada się nie wesoły. Zaraz jade do domu pogrzebowego, po południu pogrzeb ....pewnie jakaś stypa. Będzie smutno, będzie płacz....bo ciocia to złota kobieta była. Sipp - jak zdrówko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×