Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

mialem napisac o Tobie krotko - rozwazna i nieromantyczna :) a mania miala dostac punkty za jedyna kobiete z jajami na topie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... czyli po tym jednym moim stwierdzeniu doszles do wniosku, ze jestem nieromantyczna... ok a teraz po czym stwierdziles ze jestem rozwazna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, z rozwaga sie moge zgodzic, bo najczesciej jestem rozwazna. a co do romantycznosci to musialbys mnie lepiej poznac by dokladnie stwierdzic czy jestem romantyczna czy tez nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta nie bierz sobie moich ocen do serca czy jak - ja tu sie na kafeterii bawie glownie, co nieraz za bardzo wciaga nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- jak juz pisalam konstruktywna krytyka jest zawsze mile widziana. nie zawsze publicznie, ale nie tyczy sie to tego przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku-- bierzesz to co pisze zbyt doslownie. chodzilo mi o wymiane pogladow na konkretny temat w tej chwili mojej osoby. po przeczytaniu kilku moich postow stwierdziles, ze jestem rozwazna i nieromantyczna, nastepnie chcesz zweryfikowac czesciowo swoja wypowiedz o romantyczny wydzwiek innej z moich wypowiedzi... jestem istota zlozona, wiec nie tak latwo dam sie zaszufladkowac o ile dam sie w ogole zaszufladkowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem skonana :( Głowa boli mnie straszliwie i tylko wypije gorące kakao i spadam spać. Nawet nie mam siły czytać Waszych wpisów... A żeście troche naprodukowały ;) Dobranoc Moje Miłe 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja wzrokiem przeleciałam ostatnie dwie strony.... Gosiaczkowa - jak pierwszy dzień pracy??? Malinka - mignęłas mi gdzieś pomiędzy Kwiatkiem a Anonimem .... Co tam u Ciebie? Dół mam nadzieję, się nie utrzymuje??? Sipp - nie wiem czy rozważna, czy romantyczna....wiem napewno że fajna babka, na której można polegać, i która śpieszy z pomocą topikowym koleżankom ;) Buźka Sipp 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi się nie chce sprzątać, ze nie pytajcie....ale muszę! Cały tydzień nic nie robiłam...i co tu dużo mówić, kurz pojawia się wszędzie i jest zauważalny :O chyba zaczniemy dziś przygotowanie pokoju do remontu ...strach się bać!!! przecież to się będzie ciągnąć w nieskończoność :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie w weekend uczyłam :P Niedawno wróciłam do domu i chyba udam się na jakieś poobiednie lezakowanie, bo dosłownie zasypiam na siedząco. Ale jak sie czyta książki po nocach to tak jest ;) Rozumiem, iz pustki weekndowe świadczą o Waszej dobrej zabawie ;) Wpadnę później - jak ktoś będzie, bo sama do siebie gadać nie będę :P Na razie życzę sobie miłych snów ;) ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! udalo mi sie dopchac do kompa:) wczoraj bylam na imprezie, tak sie wytanczylam, ze dzisiaj boli mnie wszystko. facet jeden taki podryw do mnie uskutecznil, ze az bylo mi go szkoda. nie trafil na dobry moment, bo akurat wszystkie stwierdzilysmy, ze faceci to jednak swinie. no wiec delikwent mial marne szanse. a przenosilysmy sie z jednej knajpy do nastepnej bo jakos nei moglysmy klimatu znalezc i w koncu wyladowalysmy tam gdzie ostatnio. no i tam sie dopiero zaczelo. wrocilam przed 3 do domu. jestem prawie cala w siniakach i miesniakach, bo tanczylam chwile z kolesiem, ktory z delikatnoscia to ma tyle wspolnego co noz z piorkiem... no ale jednego partnera super do tego stopnia, ze przez jakies 4 godziny siedzialam w sumie gora 15 minut:D a jechalam na to spotkanie tak totalnie bez ochoty, ze masakra. planowalam po godzinie wrocic i pojsc spac:) dzisiaj mam kaca jednogwiazdkowego, co i tak jest sukcesem po tej ilosci alkoholu co wczoraj poszla kolorowych snow zycze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! topik normalnie kwitnie...:( ja jestem dzisiaj nadal cala nieposkladana. wszystko nadal mnie jeszcze pobolewa i uwidaczniaja sie kolejne siniaki i miesniaki:( ale wspomnienie zabawy przynajmniej osladza troche bol:) zostawiam kawusie dla niedobudzonych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja naprawdę bardzo chętnie bym na topie siedziała zamiast pracowania....ale nie wiem czy tędy droga... ja w weekend nie imprezowałam....i w ogóle dawno już nie byłam na disco w żadnym lokalu :( jakoś się nie skłąda, a i ochoty może też brak. W przyszły piątek potańcuję, bo mamy służbową imprezkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez anonim wyluzuj, co? ty tak wszystko idealnie robisz? tylko przysrywac umiesz, bys napisal cos madrzejszego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×