Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gosia kolorowych:) Sip trza ignoroac bezwzglednie:) Amelka ja ogolnie tez coldplay lubie a tego ostatnio slucham w kolko:D Trzymajcie sie🖐️ p.s. Gosia czekam na ta kare jaka mi wymierzysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babki :) no prosze! ja dziś pierwsza na topiku :) Biała! wyczułaś mnie bezbłędnie...zaglądam tu ale się ukrywam i nawet czytac mi sie nie chce co poniektórych wpisów!!!! czuje jeden wielki niesmak!!!!! może by to faktycznie zgłosić gdzies... ale zgadzam sie z Wami tylko IGNORANCJA moze byc skuteczną metodą... a tak w ogóle to mi jest przykro... bo piszecie sobie maile...macie ze sobą super kontakt...bo wiem ze nie wszystko da sie napisac na forum... a ja stoje...poza tym! i swiadoma jestem tego, ze to moja wina... bo przez nadmiar pracy (doktorat), nie mam czasu na prywatne maile...Brakuje mi tego, ale zupełnie nie mam kiedy się poprawić... (to akurat do Gosi najbardziej się odnosi)...nawet nie czuje jak rymuje :) :) :) ale...jestem dobrej mysli...pisanie pracy KIEDYS musi sie zakonczyc!!!! jestem juz zmeczona tym wszystkim! wtedy nadrobie WSZYSTKIE towarzyskie zaniedbania!!!!! a póki co, bedę tutak zaglądać...tak jak teraz...pijąc poranną kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczak
gośka pasztet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kurcze nie chce mi sie siedziec w pracy :( poszlabym juz do domu.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do domu, ale jestem tak zmęczona, że chyba zaraz pójdę spać :O Nie wiem, czy się nie porywam na zbyt wiele. Szkoła, praca, dzis zapisałam się na szkolenie... Troche w ciemno, ale jak zobaczyłam zakres materiału do opanowania - same przepisy i prawne paragrafy... Setunia - kara brzmi ;) Przez miesiąc codziennie będziesz pojawiac się na topicu ;) I powiesz mi, jak wygląda zaoczna socjologia uzupełniająca na UŁ, bo chyba to studiujesz, prawda?:) Maleństwo??? Hop hop?? Amelllka 🌼 Biała 🌼 Cadra🌼 Maxi 🌼 Olla 🌼 Sipp 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć ] :)..jestm zmęczona jak pies pociagowy...ostatnio zauwazyłam, że wieczorami ledwo zyje.zrezygnowałam nawet z treningów..ech..:(..... na dodatek jutro mam od rana hudraulika. bo moi rodzice remont kuchni przeprowadzają, a mieli świetny zlew, wiec skorzystałam i im go zabrałam :classic_cool:...pozatym coś mi żle woda schodzi...wiec jakby nie było hydraulik jest nie zbędny....I zeby było tego malo, to moi durni sąsiedzi za sćianą, puszczają od ponad godziny jedna i tą samą piesenkę przyśpiewujac przy tym głośno..chyba zaraz się wścieknę [ wściekły]...idę wziąć kąpiel i maske na mą twarz nałożyć..:)..zmykam i dobrej nocki moje dziewczynki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia przyjmuja ta kare z przyjemnoscia:D:) a c chcialabys iedziec o studiach i skad wieszze am takie w sumie to sie zgadza wszystk z tym ze ja zajecia mam w P.T.:) i wykladowcy do nas dojezdzaja troche mi sie nie podoba bo wiekszos przedmiotow mi sie powtarza z Iwszego stopnia no ale jak sie cos lubi i ma sie ajnych ludzi na roku i wykladowcow tez to chce sie chodzic mimo wszystko:D eraz w sb mam ierwszy zjazd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - dziekuję 🌼 Czuję się, jak wskrzeszaczka na pół martwego pacjenta. Podnoszę ten topic i podnoszę... A może niepotrzebnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia oczywiscie , ze potrzebnie!!!!!!! zapomnij w ogole , ze cos bylo z nim nie tak i pisz tak jakby nic sie nie salo , nie bylo zadnych akcji nieprzyjemnych;) dziewczyny piszcie !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha oczywiscie ze potrzebnie :) jak wam dzien mija? ja jak zwykle poszlabym juz do domu... do lozka i do spania... ostatnio mi sie jakies koszmarny snia i co chwile sie budze a potem chodze jak zombii :P pzdr for all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) ja dziś później przyszłam do pracy...ale juz się do Was odzywam:) Gosia, podnoś topik podnoś!!!!! to jest bardzo potrzebne, a my pomożemy :) :) u fryzjera dzis byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może uda nam się topic podźwignąć... Cadra, co Ci sie śni? Ja dziś miałam dziwaczny sen. Tuż po obudzeniu pamiętałam, teraz już nie. Może i lepiej... Ollu - jaką masz fryzurę? ;) Siedze teraz w miłym lokalu. Z głośników sączy sie muzyczka, mam dostęp do internetu ;) i czekam na zamówiony obiadek. Musze przyznać, że w pracy wspaniale mnie karmią. Niechybnie przytyję :P Czekam tez na towarzystwo kolegi ;) Kolega ma chyba wszystko, czego szukam w facecie, ale ma też zasadniczy minus - narzeczoną. A ja związków nie rozbijam... Jak pech to pech :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Gosia?! te Twoje obiadki pracowe coraz bardziej mi sie podobają :) a co dobrego dzisiaj jesz???? co do fryzury, to zrobilam dwukolorowy baleyage (blond z brazem) i pocieniowałam koncowki...Niby zmiana niewielka...ale znacznie lepiej sie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś na obiadek zjadłam - krem brokułowy z płatkami migdałów i placek węgierski z warzywami ;) Mniam:D:D Ale chyba przestane jadać w tym towarzystwie... Nie wróży to dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biało-czrana
🖐️ wpadłam na chwilę :) Ciesze się, że Was mogę poczytać ...i Cadra jest i Olla i Amellka - no aż miło :D:D:D o! i Setunia do tego :) Gosiaczkowa - super karę Setuni wymyśliłaś ;) super!!! i cudownie, ze topik podnosisz :):):) wczoraj miałam awarie elektryczną...przychodze z pracy, a tu żarówki tylko się żarzą, lodówka płynie, a światło w niej się żarzą.... komp nie działa, TV też nie ...i niby prąd jest. Zadzwoniłam na nr alarmowy a oni, że do spółdzielni zgłosić....a tam dzwonię dzwonię i nic, bo poslzi do domu. Myślę zapytam sąsiadki jak u niej jest... a ona, ze normalnie. A po jakimś czasie puka do mnie, że TV jej wybuchł i się zapalił :O szok!!! Się okazało, ż ei u chłopaków z boku też sa cyrki z prądem (spalił im się zasilacz do laptopa) ...no to wtedy nie podarowałam i wezwałam odpowiednie służby. Przyjechali, naprawili... i jest OK. Co prawda nie wiem na jaki czas.... bo kable na klatce w pasjudnym stanie, a oni przyznali, że prowizorke tylko zrobili. O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia krycha
ale sobie słodzicie... ależ wredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - gratuluję nowej fryzurki :) ja może na jutrzejszą imprezke pójdę się uczesać??? ale jeszcze pewna nie jestem. dobra....fajnie z Wami (vhociaż Was nie ma :( ) ...ale musze lecieć! Pewnie wieczorem nie wpadnę, bo przy W. tu nie zaglądam, to takie moje, osobiste ;) jeszcze by mi tego brakowało, żeby mnie tu czytał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała! 🌻 jak fajnie ze zajrzałaś :) :) :) brakowało nam tu Twojego filaru :) mimo że juz niesingielkowego :) :) :) jaką masz jutro imprezę???? milego wieczoru Wam zycze! ja juz zmykam, popracowac trochę w domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×