Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

sippel - jezu, co Ty robilas ze siniaki masz? PS. przypomnialo mi sie gdzie sie u mnie chodzi na disko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak on to robil, ale na scianie kilka razy wyladowalam i na parkiecie tez. ogolnie mial chlopina problemy z koordynacja ruchow czasami co konczylo sie dla mnie upadkiem lub wpadnieciem na kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - rany ale dżezzz :D wez lepiej nie pij bo sie tak koncza imprezy, ja raz z laska na podlodze tez wyladowalem :P lepiej wszystko na trzezwo robic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonim, co masz takie nerwy na kobiety? rzucila cie jakas czy co? mania - jaka "ICH" kultura picia? zalecialo warszawka 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- nie bylo tak zle, impreza udana. a ja mam takie szczescie, ze prawie zawsze laduje na parkiecie, nawet idealnie trzezwa. zreszta tak jak moja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek --- nie lubię głupich pi..zd a sipp na taką mi wygląda wymądrza się gówniara jakby wszystkie rozumy pozjadała a niestety nie wie zbyt wiele. z taką pewnością wygłasza te swoje głupoty, że aż ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonim - uspokoj sie. nikt nie jest doskonaly, nawet Ty, zapewniam cie. jak masz jakies rady dla sippel, to wal, bo obrazac to kazdy potrafi ale doradzic to nie kazdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio? ja tam przed pierwszym wyjazdem na Otryt byłam o wszystkim poinformowana :-) Mój chłopak mnie należycie przygotował :-) Niestety stałym bywalcom nie dałam rady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anonim - co wyhaczylbys jakas co? :P przyznaj sie wujkowi Kwiatkowi :P ktora najblizej ciebie jest? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszna chujnia sie tutaj zrobiła, tyle ode mnie 🖐️ sciskam moje 3 dziewczyny 👄, gosiek , jak dam rade to dzisiaj wieczorkiem odpisze-❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowow
kwiatek --- facet nie dzieli się takimi informacjami z byle kim no z wyjątkiem ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×