Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

kwiatek-- napisalabym zabierz mnie ze soba nastepnym razem, ale moj/nie moj facet moglby miec objekcje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajne butki, fajne ;) hehe teraz wyprzedaja towar bo Krise, Krise :P chca zeby nie leżało to nie wiadomo ile czasu w magazynie potem (wg mnie 2009 bedzie kiepski jeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobutki sa super. obcasik 11 cm:D a przy tym sa bardzo wygodne:D krizis jest bo juz czujemy w firmie, ze mniej zlecen, no ale to dopiero poczatki, a lepiej si enie zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - jaka branża? PS butki 11cm? nie zabij sie ;) spojrzenia bedziesz za to przyciagac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- aktualnie konstrukcje stalowe. co do butkow, to chodze w obcasach od 8-12 cm. jak sie nauczy w takich chodzic to nawet sie biegac da;) no i trzeba przyznac ze wzrok przyciagaja, bo jednak noga na wysokiej szpilce wyglada zawsze lepiej niz na plaskim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - a mialem napisac budowlana :) hehe na zbyt wysokim to nie chodź bo deformuja stopy i cellulit sie robi bo mięśnie zanikają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- trzeba chodzic na basenik i nie ma celulitisu, albo na aerobik:) a czemu chciales napisas budowlana? b najwiekszy kryzys budowlana dotknal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialem napisac budowlana bo pisalas ze taka nerwowka. a najwieksza nerwowka tam gdzie najwiekszy kryzys. PS na basenie wczoraj bylem -umawialem sie z kolezanka a potem napisala ze na zakupach jest :o z wami nie da sie dogadac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- nie generalizuj... bo ja jak zaczne generalizowac to wyjdzie ze wszyscy faceci to margines spoleczny i ze nalezy wprowadzic eutanazje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - hehehe. wiedzialem ze z ciebie twarda baba jest :P PS ale czemu akurat margines?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redwhiteblac
ja się mastrubuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ Kwiatek
Musze już lecieć narazie głomby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- bo generalizujac moge stwierdzic, ze wszyscy faceci sa jak ten ktory mnie ostatnio zaczepil jak bylam na zakupach. niedomyty, bezzebny, z kultura slowa taka, ze strach sie bac, no a won jaka sie kolo niego unosila to powalala na kolana i wywolywala odruch wymiotny z odleglosci okolo 3 m...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - no tak ale gosc pewnie chcial kawalek grosza na cos od ciebie a nie umowic sie na basen zeby popływać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mnie probowal poderwac na swoj wlasny niepowtarzalny sposob z tego co zrozumialam z belkotu ktory wydobywal sie z jego ust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - cos nie wierze ze taki gosc Ciebie chcial poderwac..jestes pewna? bo gosc bez przednich jedynek to chcial ostatnio kulturalnie kase na Centralnym w Wawie ode mnie na fundacje pomocy bezdomnym... i dalem 2 zł nawet nie biorac pisemka jakiejs fundacji ktore oferowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- nawalony byl jak messerschmit, wykrzykiwal do mnie roznego rodzaju obsceniczne teksty. przedstawilam to co on wyczynial w sposob delikatny. a o kase na pewno nie prosil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - o kurde :P a jak byłaś ubrana? to faktycznie nieprzyjemnie mialas. no ale to nadal inna kategoria niz to co ja napisalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- ubrana bylam normalnie. spodnie, plaszczyk i buty na obcasie. a mowa o generalizowaniu. wiec tez sie to lapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - no niech ci bedzie. dzis negatywnie do waszego gatunku nastawionym... to milego wieczoru w zasadzie juz :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sipp, miłego popołudnia ;0 ja też juz kończę :) Nie potrafiłam się włączyc w waszą dyskusję :( z resztą już nie pierwszy raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim witam sie przy porannej zielonej herbatce. ciekawa jestem, czy dzisiaj bedzie jakas rozmowa na topiku, czy tak jak to bywa ostanio 2 wpisy na caly dzien, i pretensje do calego swiata, ze topik umiera... milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. hehe jak wczoraj sie uspokoilo u mnie to az sie nie spodziewalem :) ja ide porobic bo dzis Niemcy ostatni dzien w pracy wtym roku... od poniedzialku moge opanowac całą kafeterię :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matka milutka ze do rany przyłóż :P :) jak zasłużony op....ol dobrze robi ludziom :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) Sipp, butki sliczne...ale ja w takich bym się zabiła chyba :) chociaż masz rację, na pewno to kwestia przyzwyczajenia :) Biała, masz dzien wolny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Sipp - ja tam pretensji do nikogo nie mam, a z agonią topikowa już się pogodziłam. Po tej imprezce, którą organizowałam, a która w sumie wyszła niewypałem :O Mimo to wpadam tu.... z sentymentu.... i z ciekawości, czy może są jakieś ciekawe nowe wpisy. Bardzo mi miło Sipp, że TY stale tu bywasz ❤️ i że można liczyc na Twoja kawusię 🌻 😘 Olla - a no tak.... urlopik ;) jeszcze tylko poniedziałek i wtorek i żegnaj praco do Nowego Roku ;) Wczoraj zajmowały mnie zakupy. Mam już drobne upominki bratu, bratowej, wujkowi, dzieciom ....babci i W. tez coś mam, ale im jeszcze bym chciał cos innego. No i mama jeszcze mi została.... Maxi - TY szalona kobieto! Kiedyż ja posprawdzam te @!!!! :D:D:D hehehe będe miałą zajęcie na długie zimowe wieczory :) 😘 Pozdrawiam wszystkich weekendowo ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×