Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość miękki i gładki zielony glut
dziewczyny wiec tak. jestescie same, macie braki, specjalnei dla was skierowana jest ta oferta. Moge dla was, przyjechac i w ciagu 2 godzin oddac sie caly, tak ze mozecie z moim cialem robic co chcecie!! Koszt jedynie za dojazd. pozdrawiam i zycze rozkosznego popoludnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łazienkę mi zalało :O:O:O buuuuuuuuuuuuuuuuuu jak zobaczyłam to wściekłość mnie ogarnęła proszek do prania w kartonie mi podmókł :O taki 8kg nawet nie zaczęty :( buuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nici???ja jestem :) Biała, co z tą łazienką??? swoją drogą jakaś plaga dzisiaj na to...rano kolezanka mi przysłała SMSa ze sąsiadka z góry zalała jej mieszkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i nici.... zobaczymy. Póki co się nie poddaję godzina młoda :P zmieniliśmy pralkę, i z węża mi woda uciekła zamiast do odpływu do do łazienki :( nie cała ale dużo ...i szkoda mi tego proszku zalanego :( poprzedni odpływ był zabezpieczony silkonem :O ....dobrze, że W. nie ma, bo by zebrał parę lepszych ...i by nic nie pomogło tłumaczenie, że nie wiedział o! a jak już starłam podłogę to rozsypały mi się patyczki do uszu po całej łazience.... mam dziś chyba kiepski dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia - uporaj się raz raz z papierami i wpadaj do nas ;) ja serwuję nalewki mojej mamy ;) pigwową, malinową, wiśniową i z aronii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Biała, ten kiepskawy dzien się własnie konczy...weekend mamy i Mikołaj jutro przyjdzie :) Grzeczna byłaś dziewczynko??? :) napisałam Ci krótkiego @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....a ja zapomniałam kupic sobie piwko na dzisiaj :( a na wino jakos chęci nie mam... pigwę znam :)...ale z aroni nalewki bym sie napiła. też mam roboty full...zabralam z pracy troche artykułów po angielsku które musze strawic i przetłumaczyc...ale chyba jutro sie za to zabiore...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka ;) winko mniam mniam :P nie byłam grzeczna - miałam humory i nic nie kupiłam mojemu W. ...a mam przeczucie, że on mi tak ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja póki co raczę się...herbatą z mleczkiem :) Biała,,,to rózgę dostaniesz od W. :) :) :) ja kupiłam drobiazgi na Mikołaja, kubek, kawę, mamie kosmetyki, bratu żel pod prysznic...slodycze...Ciekawe czy o mnie Mikołaj bedzie pamiętał? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno będzie pamiętał ;) u mnie w chacie jakoś zimno brrr Może poleję sobie naleweczki?? jak impreza to impreza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaf453
A ja jestem singlem i w cale mi nie teskno do drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę się zebrać doi świątecznych porządków.... okna nie pomyte.... firanki nie poprane a świeta zbliżają się wielkimi krokami następna kolejka ;) na druga nóżkę |_| |_| |_| za szczęście w życiu! ;) PS. Picie bez toastów to podobno alkoholizm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zglodniałam :) chyba czmychnę do kuchni i coś podjem :) Biała, porządki nie zając :) ja tez sie nie mogę zebrac...albo inaczej czasu nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo pomarańcza - jestem ZA ;) Gosiaczkowa, zostaw te papiery i choć na jednego ;) |_| Olla - smacznego :) co dobrego będziesz jadła? U mnie to nie brak czasu - tylko lenistwo :O Nie chce mi się i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na swieta do rodzicow jade. Ale mam zamiar pojechac pare dni wczesniej co by mamie pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×