Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

"Ja ostatnio odkryłam, że nie znam normalnego Marcina To imie chyba generuje jakiś zaburzonych od urodzenia " Gośka - bo single po 30 to juz mają takie zaburzenia ze w kazdym widza sprawcę potencjalnych nieszczęść :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znam normalnych rafalow, roberci wszystkich jakich znam zdradzaja swoje laski. andrzeje jaikich znam sa lekko zwichrowani i jakby ich nie bylo to bym nie plakala po nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi Marcinami to mam podobne doświadczenia, chyba nie znam normalnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kwiatek przyznaj sie, jak masz na imie.... zaraz cie tu rozpracujemy... " hehe byly na kafe imiona meskie... wyszlo ze szuja ze mnie :P :P ale top byl niezly-mialem w ulubionych ale cos mi same znikaja tematy co jakis czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, ze to jakie ktoś ma imię wcale, a wcale nie odzwierciedla jego charakteru. zwykły przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie... podobno w miłości jak na wojnie - wszystko dozwolone, więc... :) Żonaty czy też wolny.... :):) Ponieważ mi ostatnio liczne mężatki i narzeczone próbują udowadniać swą wyższość, zaczęłam wprost odpowiadać na ich insynuacje, jakoby jestem gorszam, że przecież jest tylu fajnych mężów do odbicia :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek to pewnie Marcin, choć jakos mi nie pasuje Może franciszek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z gosia, tez uwazam, ze w milosci jak na wojnie wszystkie chwyty dozwolone. a ostatnio tacy szczesliwie zonaci proponuja mi romanse... chyba nie sa tacy strasznie szczesliwi w tych malzenstwach jak to ich zona sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja myślę, ze to jakie ktoś ma imię wcale, a wcale nie odzwierciedla jego charakteru. zwykły przypadek" tyle przypadków to musi potwierdzac regułę.:D a zreszta ciągle ktoś mówi że te Marciny jakies dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka - :classic_cool: ja jak mowie - nie zadaje sie z takowymi :P ostatniego kolege pożegnałem krzyżykiem na droge w lato tego roku :P od tego czasu go nie widuje bo gada od rzeczy chłop jak dla mnie :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, jak ma Kwiatek na imię. Ale nie powiem nieupoważniona - nie będę taka jak on i prywatnych rzeczy publicznie nie wyciągnę :P:P Miłego dnia Wam życzę 🌼 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek to pewnie Marcin, choć jakos mi nie pasuje Może franciszek " ja jestem Alojzy ale sie wstydze tego imienia :P na serio na drugie mam Paweł. podobno co poniektorzy chcieli mi na pierwsze tak dać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy imie ma znaczenie? nie wiem, wiem , ze małgorzata to perła i zgadzam sie z tym.... a kiedys, gdzies wyczytałam, ze męzczyzni ktorzy pisza pod psudonimami związanymi z roslinnoscią np kwiatki, buraki :Pitp, maja bardzo niskie poczucie wartosci spowodowane dosc trudnym dzieciństwem i brakiem stabilizacji emocjonalnej oraz mase kompleksów związanych z rozmiarem... ale nie pamietam juz czego, dawno temu to czytałam, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale nie powiem nieupoważniona - nie będę taka jak on i prywatnych rzeczy publicznie nie wyciągnę " hehe musiala mi przysrać :P ważne ze jestem piękny bogaty i nadal młody - znow slyszalem ze mam 25-28 lat z wyglądu- serio to mowie maxi - wypad z baru jemioło ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek podaj pesel, ocenimy:P a ja nie znam piotrów jak sobie przypominam hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"miłość nie wybiera.... ze dwa razy w życiu zadłużyłam się w mężczyznach posiadających żony" hehe a co pozyczałaś kase jeszcze od nich? tak słabo wygladasz ze nawet ci nie strawiali? :P PS kiedys jedna "rewelacja" wyrąbała mi ze za nią faceci stówami płacili :P chciala wrażenie na mnie zrobic czy jak :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wypadne z baru to kto będzie serwował driny? dziewuchy cie zjedzą kwiatek jak nie beda mialy dostepu do alko :P bardzo beznadziejny pomysł :) mnie jakos pasuje do kwiatka krzysiek... taki ciapkowaty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko - swoj pesel podaj :P a najpierw fote mi wyślij zebym wiedzial czy jest sens gadac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mnie jakos pasuje do kwiatka krzysiek... taki ciapkowaty...." ee nie pitol... Krzysiek fajne imię - mógłbym takie mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę wysylać, bo jeszcze uznasz że jest sens:D pesel mam wojenny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] _Kwiatek deko - swoj pesel podaj a najpierw fote mi wyślij zebym wiedzial czy jest sens gadac ej, kwiatek,dlaczego odbiegasz od ustalonej reguły ze tutaj to jak sie wygląda nie ma znaczenia. przeciez pomimo twojej urody Quasimodo wszystkie z toba rozmiawiamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no dobra niezła zabawa była ;) PS a czego tam sluchacie? sippel - meczysz Abbę nadal? ja znalazelm kasete Roxette "Look sharp" i mecze w aucie. ale cos niektorych piosenek nie bardzo moge sluchac-budzą wspomnienia jakos czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×