Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Gość Moni1794
Pomóżcie zebrać pieniądze na operację serduszka 5-miesięcznego smyka Igorka Jeruzala.Termin operacji to 23 kwietnia,ale pieniążki muszą na początku kwietnia być na koncie kliniki,by lekarze podjęli się jej. Igorka wychowuje sama mama i nie jest w stanie pokryć kosztów,stąd moja prośba. By pomóc Igorkowi - wyślij sms na nr 7138 o treści SERCE (koszt 1.22 z vat).W opdowiedzi tapeta do ściągnięcia na komórkę - przekaż 1% podatku - wpłać na konto Igorka FORTIS BANK SA W Lublinie - rachunek w PLN 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 "na leczenie Igora Jeruzal" FORTIS BANK POLSKA SA - rachunek USD 77 1600 1101 0003 0502 1175 2021 "na leczenie Igora Jeruzal" Kod swift ppabplpk FORTIS BANK POLSKA SA -rachunek euro 23 1600 1101 0003 0502 1175 2023 "na leczenie Igora Jeruzal" Kod swift ppabplpk Więcej informacji o Igorku na stronach http://dlaigorka.pl/ http://podaruj-zycie.com.pl/forum oraz na profilu mamy Igorka p.Karoliny Jeruzal na Naszej Klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, po czym wnosisz, że nie ma singielek już tutaj? ;) Pozdrawiam znad kodeksu pracy :O Gdzie ta wiosna??!! Gdzie wolne weekendy??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baiło-czarna
Intuicja mi tak podpowiada…. :P Po za tym ostatnio nikogo tu nie ma hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! biala nikogo tu nie ma bo topik jest w agonii. ja zagladam, ale jak nikt sie nie pojawia to ja tez nie pisze. gos-- doczekam sie na jakegos maila od Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzisz....ja też zaglądałam....ale się nieodzywałam tak jak i TY :P to już nie pierwsza agonia topikowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaajemnica
hej dziewczyny . zajrzłam tu pierwszy raz. a dlaczego? bo w sumie nie bylam nikgdy zainteresowana tym topikiem... no ale stalo sie. rozeszlam sie z facetem po 6ciu latach ;/ i zapowiada sie ciezki okres choc musze sobie go jakos zorganizowac. nie czytalam wszystkich postow bo jest troche czytanai :) w ogole. jakos mi ciezko i bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie ma, bo straciłam zaufanie do tego topicu, jak to ładnie określiła Sipp. Poza tym mam masę pracy, szkolę się, piszę projekt i walczę z rwą kulszową :( Notorycznie brak mi czasu... Nawet nie mam kiedy dokończyć książki, którą zaczęłam czytać jakieś 3 tygodnie temu... Miłego zimowego dnia życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie tez zasypane wszystko sniegiem. wycieraczki mi przymarzly do szyb. wnerwilam sie na maksa skrobiac szyby, na koniec cala bylam w sniegu, bo nie dosc ze z nieba nawalalo sniegiem to jeszcze skrobiac sie obvsypalam:( znowu jestem chora. normalnie piekna mamy zime tej wiosny...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie też pada snieg buuuuuuuuuuuu gdzie jest wiosna??? Mam już dość tej nędznej pogody :O Sipp – o czym pisać to by może się znalazło….przecież kiedyś często pisałyśmy o wszystkim i o niczym ….tylko, że może ten czas już się skończył…. Tajemnica – Witaj! Zapraszamy….jeśli masz ochotę – co prawda ostatnio tu pustakami wieje, ale może nowa krew ożywi topa ;) Współczuję rozpadu wieloletniego związku….to musi być przykre doświadczenie…ja osobiście, nie mogę powiedzieć, że wiem co czujesz, nigdy nie byłam w dłuższym związku …. Ostatnio praca mnie przytłacza…mam jej dziwnie duuuuuuuuuuuużo……i końca nie widać, nie widać, nie widać….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pracy lekki zastoj, kryzys wpelznal do mojej branzy i jest mniej zlecen:( tak wiec siedze na necie i czytam wszystko co mi wpadnie w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba będę wnioskować o inne godziny pracy, bo tak sobie siedzę teraz sama w firmie i cisza, spokój, mogę zrobić więcej niz jak ktos nad głową świergoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippuś, coś mi dzis gg nawala i juz nie chce mi sie kombinować, by zadziałało. Mam masę roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie mogę myśleć w pracy o gg :O …a kiedyś przez jakiś czas miałam ;) fajna sprawa :D już niedługo kończę pracę ;) aż miło będzie wstać od biurka i rozprostować kręgosłup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa – jakoś Mira mi się przypomniała….masz z Nią kontakt? Czy znajomość umarła śmiercią naturalną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już obsiadłam z sił…. Chyba nic już nie będę dziś robić …nastąpiło tzw „zmęczenie materiału” ….na szczęście za jakieś 2 kwadranse opuszczam miejsce pracy :D ….iiii na obiad!! Zgłodniałam…..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, nie mam żadnego kontaktu z Mirą. Zdechło w zarodku można powiedzieć, bo widziałysmy sie zaledwie raz... Trudno... Ja jeszcze 20 minut i też do domu, a w domu do kodeksu... Wolnego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja mam roboty tyle, ze nie wiem jak sie obrobic:( a wszystko oczywiscie na wczoraj. no ale przynajmniej wczoraj mialam mily dzionek i wieczorek;) no i odzyskuje wech. bo wczoraj jadlam salatke z czosnkiem i nic nie czulam, dopiero dzisiaj rano jak wstalam i otworzylam lodowke to poczulam jak duzo czosnku jest w salatce...jedzenie rozpoznajac tylko 3 smaki jest beznadziejne:( milego dzionka wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja juz na stanowisku, z projektem przed nosem i kubkiem herbatki w rece. dla wszystkich zostawiam dzbanek herbaty - kawe na razie odstawilam ze wzgledu na chorobe:( milego piateczku wszystkim zycze, juz za 7,5 h weekendowicz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellou 🖐️ Ja też na stanowisku ….niezwykle się cieszę ze zbliżającego się weekendu. Wczorajszy dzień miałam zaje…ciężki. Nienawidzę piętrzącej się roboty I do tego krew mnie zalała…dosłownie :O Dziś zaczęło się spokojnie….ale spodziewam się znów denerwujących telefonów….i mam maaaaaaaaaaaaaaasę pracy do wykonania ....ech, co za czasy nastały :( Dobra….spadam, trzymajcie się Robaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Kilka dni temu natknęłam się na wasz temat i mimo iż singielką nie jestem to przeczytałam trochę waszych wypowiedzi i znalazłam w nich siebie...heh mam 22 lata i od 5 lat w związku (od roku jesteśmy narzeczeństwem)..moje życie to praca studia i masa zajęć popołudniowych, które wyszukuje aby nie siedzieć sama w domu...nie mieszkamy razem bo on albo po raz kolejny zmienia pracw i musi stanąć znowu na nogi aby zaplanować wspólne mieszkanie..widujemy się nie często a jak już to wychodzimy gdzieś wspólnie albo siedzimy u niego....myślę, że to zużycie materiału nie wiem tylko czy chwilowe... w każdym bądź razie spędzając samotne wieczory przy kompie chętnie bym sobie z wami pogawędziła bo jakby nie patrzeć trochę tych wieczorów jest. . . Pozdrawiam i życzę udanej soboty!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×