Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

🖐️ wczoraj pracowalam do 21:15, po skonczeniu roboty bylam tak umordowana, ze mi sie chcialo plakac, ale poszlam na spacer z mencizna i troche sie dotlenilam i odreagowalam troche:) mam nadzieje, ze dzisiaj juz nie bede miala maratonu takiego... a wczoraj na obiadek byly pierogi, ale pol z kapusta i miesem a pol ruskich. teraz biore sie za dalsze tlumaczenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, mam cichego wielbiciela albo mega wroga, bo mnie obserwuje na nk no stop na fikcyjnym koncie :) szkoda ze nie mam nikogo w śłuzbach specjalnych bo bym wiedziala co sie dzieje :):):):):):) biala, wstawaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Maxi – wstałam ….nawet już dawno i dość wyspana ;) zasnęłam jak niemowlę przy Yuo Can Dance Uzyłam na noc sudacremu i tak jakby ten nieproszony gość na mojej brodzie się zmniejszył nie co? Takie wrażenie mam :) Coś mi się niebo zachmurzyło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosika, uwielbiam sie calowac z toba :D heh lenia mam, nic mi sie nei chce, słucham od rana jednej piosenki i marze..... :D biala, ciesze sie ze podziałało... uf :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie jednak nie zmobilizowalam do zabrania za tlumaczenie i poszlam na calosc ogladajac odcinek housa w pracy:D chyba mi sie zwoje w mozgu lekko przegrzewaja... za chwile mam \"jajeczko\" w pracy, na ktore kompletnie nie mam ochoty isc, no ale musze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię głupią robotę :O bez chęci …. Drugi dział siedzi bezczynnie wkur…ąc mnie tym, bo chętnie bym z nimi posiedziała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po świętowaniu w pracy. Niestety, było na słodko, a tak liczyłyśmy z koleżanką na śledzia ;) No to koniec pracy i zbieramy się do domu. Teraz idziemy świętować bez szefostwa ;) Cholera!! Mam PMS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"robię głupią robotę bez chęci …." bialo-czarna - oby sie w koncu nad toba zlitowali i cie wywalili :P i juz nikt wiecej nic od ciebie nie chcial w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Kwiatek... To juz ten wiek... Kiedys kobiety po 30-tce miały tyle godności w sobie, że nierzadko po przekroczeniu powyższego wieku po prostu z wdziekiem umierały. Teraz niestety, zupełnie wbrew zdrowemu rozsądkowi, żyją nadal, płacąc za to cenę w postaci PMS właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxisingiel - no to pogratulowac ze ty masz tego dostatek :D bialo-czarna - w sumie miec PMS kolo 30-tki to nie wiem czy to takie piekne :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Maxi lubię Twoje celne uwagi hahahhahaha" a co, zazdrościsz? :P tobie do poziomu maxiwiechcia daleko :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż nie mogę uwierzyć, że już w tę niedzielę Wielkanoc…szok! Tak szybko…. Już pewnie to mówiłam, i się powtarzam….ale czas mi biegnie zajebiście szybko… Jakie plany świąteczne macie? Co szykujecie? Jakbyście chciały się podzielić jakimś przepisem palce lizać to miło by było :P …może coś ciekawego z karkówki da się wyczarować??? Na obiad? Nie mamy z mamą pomysłu….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! wczoraj po jajeczku w pracy byl sledzik nie sluzbowy juz po pracy. ogolnie szczeka od smiechu nadal mnie boli:) zreszta nie tylko szczeka mnie boli, efekty uboczne spozywania alkoholu rowniez posiadam, ale ja w porownaniu z reszta towarzystwa wygladam na wyspana i idealnie przytomna... mencizna wyglada na mniej przytomnago a szef to juz kompletnie nie wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi ❤️ Dobry pomysł z tymi życzeniami…. Też chciałam skorzystać z okazji, że jestem przy kompie i złożyć WAM Drogie Koleżanki życzenia zdrowych, wesołych świąt Wielkiej Nocy ;) Aby ten świąteczny czas pozytywnie wpływał na Was ;) Odpoczywajta, jedzta i pijta :P Oddawajcie się refleksjom, przyjemnościom i szaleństwom i czemu tam jeszcze chcecie ….ewentualnie komu chcecie :P:P:P Trzymajcie się 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×