Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hello all po weselu nogi mam lekko obolale, ale z tylko jednym odciskiem:D wesele bylo bardzo przyjazne. w ta sobote nastepne, wiec cos czuje ze w niedziele bede lezala i umierala... no ale coz, czego nie robi sie dla dobra ogolu:) poza tym roboty mam tyle, ze mi sie odechciewa juz wszystkiego i nie zapowiada sie na mniej roboty, no ale jest jak jest i wazne, ze jest robota. gos-- ja mialam podobna sytuacje, ze wiedzialam kto idzie do zwolnienia, byli to moi koledzy, ale nie powiedzialam, pracodawca obdazyl Ci zaufaniem i nalezy to uszanowac, wiec moim zdaniem dobrze zrobilas, ze nie powiedzialas. maxi-- a coz to za odnownienie uczuc do M?? drugi oddech zlapaliscie??:) dla wszystkich milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie odnowienie sippus, ja go kocham caly czas, tylko czasem mnie wyprowadza z równowagi :) a tak mmie dzis na miłostki wzielo jakos :P, po dwoch latach wspolnie spedzonych :):):) kwiatek, nie mam abs, piersi mam zajebiste, niejedna by mi pozazdrościła :) ale szczegółów nie bede zdradzac, na pewno nie tobie, psia juho!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wpadam macham jaki mi wyjdzie :P hehehehe i wypadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam wyszlo mi wielkie G - jak zwykle ;) milego dnia PS. pozdrowienia dla warszwki i lodzi - o ile ktos jest wlasnie za chwile jade do lodzi przez wawe wiec wam pomacham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp - Gosiaczkowa sie zrobila typowa kadrówa ;) z pospólstwem juz sie nie zadaje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadra – no ładnie….a w stronę mego miasta nawet nie spojrzałaś…a co dopiero machnąć :( ….no cóż …jak się mieszka na zadupiu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) 🖐️ dziś praca na pełnych obrotach....ale zazwyczaj tam mam jak chcę dzień wolny :D jutro nie przychodzę do pracy :classic_cool: urlop uzyskany w pocie czoła tym bardziej cieszy ;););) co dziś tak pusto?? gdzie się podziewacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Olla - przeczytam pewnie dopiero jutro.... ot! czasy kiedyś byłam mailowo na bieżąco :O Wczoraj byłam na wolnym, ale dzień był wypełniony po brzegi ;) M.in. zostałam honorowym dawca krwi :) Ciekawe doświadczenie :D Dostałam torbę czekolad i dzień wolny od pracy, do tego zrobią mi wyniki…no i w końcu będę znała swoją grupę krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Biała :) OKi poczekam poczekam.. uzbroję się w cirpliwość... nie uwierzysz..akurat tez się wybieram na oznaczenie grupy krwi...wczoraj miałam iść ale za późno z pracy wyszłam :) tylko nie wiem czy trzeba mieć skierowanie od lekarza rodzinnego... też wychodzę z założenia że czas najwyższy poznać swoją grupę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem, to bez skierowania zrobisz to badanie, ale za to za 38 zł (przynajmniej taka jest cena w naszym krwiodastwie) Mnie zrobią to bezpłatnie, z racji tego, że ooddałam krew :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja mam 0+, nie najrzadsza, ale niezbyt czesta, no i jat to mowia, jestem idealnym dawca ale kiepskim biorca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- wspolczuje, Twoja jest jeszcze rzadsza niz moja... ja mam dawde w rodzinie, a ciekawa jestem jaka gr ma moj mencizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp-tzn to nie moja ale ew. dawca by sie przydal w razie czego bo bardzo rzadka ta grupa krwi jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj…. Rzadka, wczoraj w krwiodawstwie tez wyglądali kogoś z grupą O Ja się dowiem po niedzieli jaką posiadam ;) A mój W. nie mógł oddać krwi bo się odczula…ale grupę będzie musiał zrobic, właśnie, żeby sprawdzić czy konflikt nam nie grozi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak bylam z exem to sie dowiadywalam, bo ja mialam + a on -, ale dowiedzialam sie, ze jako + jestem bezpieczna i plod tez. jedynie gdy matka ma - to przy drugim dziecku moze wystapic konflikt ale tez tylko wtedy gdy pierwsze dziecko bedzie mialo + i drugie dziecko tez +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp- to nadal te konflikty serologiczne istnieja? myslalem ze cos na to wymyslili albo to nieaktualne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- nadal istnieja. podaje sie matce jakies tam leki, zeby organizm matki nie uwazal dziecka za intruza, ale czasami nic nie pomaga i zwalcza plod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek - istnieją, ale jakoś tam można temu zaradzić ;) Matka mająca czynnik Rh-ujemny, która urodziła w pierwszej ciąży zdrowe dziecko, otrzymuje zaraz po porodzie immunoglobulinę anty-Rh. i nie potrzebuje obawiać się konfliktu serologicznego w następnej ciąży. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×