Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

czemu tutaj takie pustki????? jestem w Tatrach...pojechałam zaopatrzona w antybiotyk, do wczoraj walczyłam z b.wys.gorączką, prawie nigdzie nie chodziłam...tylko na krótkie spracery, dziś zdecydowanie lepiej :) kwatera świetna,znalazłyśmy bez problemu...więc niepotrzebnie się stresowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takich pustek to ja tu jeszcze nie widzialam... ja juz po wywczasie, leniuchuje w domu i odpoczywam po tzw wczasach... ale nie bede rozpisywala sie na forum o co chodzi. milego dzionka a ja zmykam zjesc sniadanko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - mój @ stoi otpwrem ;) chętnie przeczytam co Cię tak zmęczyło na wczasach :P czyżby towarzystwo bylo na dłuższą metę męczące? Olla - Ty to wszędzie się no neta dopchasz ;) i nad morzem i w górach :) jak zdrowie? Lepiej? ja wróciłam z Ukrainy ;) i powiem Wam, że Kamieniec Podolski jest przepiękny!!!! ....aż nam się zamarzyło zobaczyć Krym.... Generalnie wyjazd udany :) A co do pustek na topie....przynajmniej po tygodniu nieobecności nie miałam wielu zaległości hehehhe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp, też chcę @ z relacją z pobytu :) Biała, nawet pchać się nie muszę...A.mnie wysposaża w laptopa i przenośny internet, więc zawsze mam pod ręką... wróciłam dziś rano...Pięknie było...opaliłam się ładniej niż nad morzem! bylo też znacznie spokojniej i ciszej... zdrówko na szczęścir lepiej, gorączka puściła mnie na dobre we wtorek, dalej biorę antybiotyk...i mam mocne postanowienie przebadania się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czuję się jakoś nieciekawie :O niby nic konkretnego mi nie dolega....a jednak do uczucia komfortu baaaaaaaaardzo mi daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, ale to przez Twoj stan tak??? ze niby mdlosci? przytulam Cie, z tego miejsca to moge zrobic jedynie, sipp, ja tez czekam na sprawozdanie z wczasów, czyzby jakies zmiany? ollusia, napisze napisze, jak sie mlyn skonczy , a co do efektu golenia, BOMBA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - może to i przez stan...nie wiem. Tak generalnie to mi mój stan nie jest uciążliwy czy uprzykrzający. Ogólnie to mam się świetnie ;) nawet alkoholu mi się nie chciało na wycieczce, mimo, że na lewo i prawo każdy coś tam saczył :P Znaczy nałogowcem nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, to na pewno od odmiennego stanu...chociaż nie wiem co Ci dolega...ale tak obstawiam. U gina byłaś już? maxi, super że się odezwałaś...uzbroję się w cierpliwość i poczekam na @ od Ciebie :) się doczekam przecież w końcu, no nie? sipp, gdzie ta relacja???? co się dzieje??? Goś? a z Tobą jak tam? dalej praca i praca czy może chociaż krótki urlop udało Ci się wziąć? ja póki co też dochodzę do siebie po wyjeździe, a propo alkoholu to też nic nie piłam bo brałam antybiotyki :) i też bardzo mnie nie ciągnęło więc nałogowcem też nie jestem :D na szczęscie z pracy jeszcze nikt mnie nie szuka...ale nauka do egzaminu czeka...a ja nijak zebrać się nie mogę. Aż mnie przeraża momentami to moje lenistwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bialo-czarna
Olla - byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:):):) wybrałam się dziś do kina ( sama:O ) na Miłość na wybiegu- fajny filmik , oczywiście wszystko zakończyło się happy endem:) Olla-super, że wyjazd do zakopanego się udał, bo wiesz, że czasami takie nieplanowane wyjazdy są najlepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się rozpisałyście :D jak dzień mija? ja odebrałam dziś drugą recenzję, jest pozytywna i b.ładnie napisana, w zupełnie innym stylu niż ta pierwsza. Az humor mi się poprawił, że jednak ktoś dostrzegł nakład pracy i sensowność tych badan. a pół nocy nie spałam, komarzyca jakaś wredna mnie atakowała...nijak nie mogłam jej upolować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostane przy swojej wersji, jednak lepiej nie pożyczać i nie mieć potem problemów z oddawaniem. Nie ważne czy się jest oddającym czy oczekującym na zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - a co się nie pojawiasz tyle dni??? brak weny? Czy tyle roboty po urlopie??? ja do swego urlopu normalnie zaczynam odliczać dni ....jeszcze 7 dni roboczych i urlop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- leze na chorobowym. mam zapalenie gardla, krtani i strun glosowych. z dodatkowych atrakcji to okres i bol glowy... jednym slowem nie mam weny na pisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko!!! alez Cię dopadło....wszystko naraz :O Szybkiego powrotu do zdrowia, na lekarstwo przekazuję trochę ziela: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 A jak N. ? Opiekuje się Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie praca dziś mi nie idzie....a na zaprzyjaźnionych topikach pustki :( Z tej bezczynności dzień mi się dłuży :O Gdzie bywalczynie tego topu??? Sipp - to już wiem na chorobowym Olla Kasiunia Gosiaczkowa Cadra Maxi Amelllka Maleństwo i reszta co mi gdzieś w pamięci się zgubiła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w plenerze dzisiaj byłam, wybrałam się do Nałęczowa wykorzystując piękną pogodę i dopiero co wróciłam :) Sipp, dużo zdrówka Ci życzę, chorobę trzeba wyleżeć, to teraz N domowe obowiązki powinien przejąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla - to proszę 🌻 za rozpoczęcie stronki ;) Gosiaczkowa 🌻 za zajrzenie ;) Sipp 🌻 na poprawę zdrowia ;) Do pracy jechałam dziś w ulewnym deszczu, ale tak ulewnym, że mało co świata było widać zza szyb samochodu. Na razie deszcz ustał, ale pochnurna pogoda pewnie utrzyma się cały dzień. :O Liczę dni do urlopu....bez dzisiejszego jeszcze 6 roboczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeszcze nie padało, ale coś wisi w powietrzu bo jest strasznie duszno. wszystko mnie drażni dziś, tak przed okresem jestem. W dodatku zaliczam sprzeczki z A.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🖐️ piątek :D jak to cudownie, ani jutro a ni pojutrze nie tzreba się zrywać z łóżka na żądanie budzika :D Olla - a o co Wam poszło? ....znając życie już po sprawie i dalej miłość kwitnie ;) Sipp - jak tam zdróweczko? Z gardziołkiem lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala, wczoraj mnie od sieci odcieło...:( jakies aktualizacje mi sie włączyly i poszlo w pizdu.. a w pracy nie mam gadu.. w ogole tu nic nie ma oprocz wielkiego dziadostwa, znow mam ciche dni z M. wkurwia mnie niemiłosiernie czasami.. naprawde... olla, u ciebie o co poszlo??? o cos co rzeczywiscie moze byc powodem, czy o pierdoly i wymysly jak u mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety to nie pierdoły :( to jego cholerna przeszłość się ciągnie i wpie**rza w nasze życie!!!!! robią to bezczelnie! ale nie będę na forum pisać! a czasem naiwność mojego A to mnie przeraża!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×