Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Biała- Ty złośliwcu:P:D Zaglądam nie zostawiając śladu:P W przyszły wtorek wybieram się do Londynu, lecę na tydzień do koleżanki. Mam stracha jak cholera bo to mój "pierwszy raz" samolotem:O Pozdrowionka dl wszystkich:):):) Biała- kiedy masz następny termin egzaminu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia - lot to nic strasznego ;) też w ubiegłe wakacje miałam swój pierwszy raz :P:P hehehe spoko! za dwa tygodnie robię trzecie podejście. Zamierzam parę lekcji dokupić i iść przygotowana ;) bo ostatnio niezbyt byłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, Ty cholero :) - to pieszczotliwie miało być :D se o mnie przypomniałaś? już Ci miałam nawsadzać mailowo...żartuje oczywiście. U mnie było spokojnie...ale się skonczyło...znów atrakcje z przeszłosćią A się zaczynają...Może skrobnę Ci maila..ale az mnie telepie na samą myśl, brrrrr... Kasiunia, lot samolotem to swietne przezycie, też się bałam za pierwszym razem...ale spodobało mi się...aż bym gdzieś poleciała...się rozmarzyłam :) miłego weekendu dziewczynki :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, wiem ze nie odpisałaś bo sprawdzam codziennie skrzynke...czekam cierpliwie...:) Kasiunia, ależ Ci zazdroszcze tego Londynu...ja tam byłam 5 lat temu u podobało mi się straaaaasznie, chetnie bym wróciła jeszcze :) i koniecznie napisz jak lot? Biała,jak tam mrozy u Ciebie?nie zmroziło Cie? a samochód zmieniliście?...no popatrz jak ja nic nie wiem co u Ciebie, czas to zmienić...czekam :) moja skrzynka znaczy się czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wróciłam w czwartek wieczorem:) było super:):) Setunia- w Londynie byłam u koleżanki, nie widziałyśmy się 12 lat:) Olla, Biała- co do lotu, to ok, nie ma się czego bać, wiadomo podczas całego lotu uszy co chwila się zatykają , różnica ciśnienia w piątek miałam jeszcze wolne, a od poniedziałku wraca szara rzeczywistość, czyli praca;) ale nie narzekam Biała- jak zdróweczko?? dalej pracujesz czy na chorobowym się byczysz?? kiedy masz egzamin?? Olla, Biała, Sipell, Setunia, Cadra, Maxi, Gosiaczkowa [ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasia :) fajnie ze wrociłaś, moze topik nam się choc trochę ożywi? widzialam zdjęcie na nk :) a masz jakies jeszcze z Londynu?chętnie bym pooglądała, to moze wrzuc mi na maila? pozdrawiam, miłej niedzieli i łagodnego powrotu do szarej rzeczywistości jutro Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam tutaj regularnie Kasia...dzięki za fotki, bardzo fajne, tylko faktycznie mało ;) milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja rzadko zaglądam :P ale jak się tylko zorientuję, że ktoś tu się odezwał to zawsze wpadam przeczytać ;) ja wciąż na zwolnieniu i liczę, że będzie tak do rozwiązania. Nie nudzę się, wciąż mam jakieś zajęcia....dziś planuję wizytę u fryzjera, bo odrosty takie, że ho ho. Ściemniałam i źle się z tym mam, więc idę troszkę się rozjaśnić ;) No i jeszcze nie wiem, ale chyba zetnę znów włosy na krótko.....zastanawiam się nad tym....ale decyzja to pewnie zapadnie dopiero na fryzjerskim fotelu. Pozdrawiam wszystkie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) u was tez coraz więcej śniegu za oknem? u mnie pada i pada i pada i pada...brrrrrr...oby do wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi - niestety tak z marszu nie miała dla mnie czasu, i fryzowanie przełożyłyśmy na jutro. Napisz choć słówko co u Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po staremu. nic sie nie zmienilo u mnie:) jestesmy na etapie szukania lokum dla siebie, ale lichutko na rynku. mala miescina, male mozliwosci. zima, sniegu po pachy, w pracy dziadostwo, ale szkoda gadac w ogole. :) entuzjazmem nie zarazam jakos:) byle do wiosny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi :D jak fajnie że się odezwałaś!!!!!! a mieszkanie chcecie kupić, czy wynająć? faktycznie niiby dużo ofert jest ale jak przyjdzie znaleźć coś dla siebie to uwierz ze i w większym mieście nie jest to takie proste...Mój A próbuje zamienić swoje mieszkanie na mniejsze...i tez łatwo nie jest... dziś u mnie słonce wyjrzało,aż od razu lepiej się czuję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala dom, ale to chyba poza moimi mozliwosciami finansowymi... wiec mieszkanie... tylko M chyba za bardzo nie chce.. ciagle cos stoi na przeszkodzie... i tak analizując to chyba ja jestem tą przeszkoda:) wiec jak sie wkurwie to sama kupie cos. i po ptokach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty Maxi...Ty przeszkodą??? ten Twój M chyba jak każdy facet boi się odpowiedzialności i zycia "pod pantoflem" :) wiesz wspólne kupno mieszkania to jednak wiążąca transakcja ze tak powiem....więc się boi :) ale spokojnie już Ty sobie z tym poradzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olus:) kochana jestes, czasem trace juz siły, M jest uparty i powsiągliwy jesli chodzi o decyzje. czasem mam ochote pieprznąc to wszystko. takie zółwie tempo mi nie odpowiada, ja jestem energiczna, musze miec ruch, zmiany, działanie, a nie takie czekanie na nie wiadomo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz Maxi ze faceci to takie duże dzieci...chcieliby i zachować wolność i mieć rodzinę...a to trudno pogodzić, dlatego tak uciekają przed zobowiązaniami..A ile Wy już razem jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, i dużo i nieduzo :D ale Wy i tak mieszkacie razem prawda? tyle ze w wynajętym mieszkanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×