Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

tez mi sie wydaje ze Bialej ciaza szybko minela ale to pewnei dlatego,tak sie nam wydaje bo to nei my jestesmyn w tej ciazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?mi w pracy coś wariuje komputer i nie zawsze mogę coś wysłać na kafe :( wkurza mnie to! dlatego pewnie teraz będę Was poczytywać z domu. Miłego weekendu, macie jakieś plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poza jutrzejsza jazda mam w planach czytanie i ogladanie filmow i takie tam:) Ola nie poczytuj tylko pisz z tego domku:) ale pewnie masz jakies plany z A.?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktoś wie co z
... ok chyba nikt nie wie, co z nią. Szkoda. Ciekaw jestem, jak jej się poukładało. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia i jak tam jazda? :) ja z A umówiłam się jutro, dzisiaj siedzę w domku, sprzątam i takie tam...I byłam na zakupach! nabyłam sweterek na wyprzedazy z H&M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko - proponuję skontaktować się na maila z Gosiaczkową, skoro interesują Cię jej losy, nie czujemy się upoważnione o opowiadaniu o tym na forum. Mnie też ciąza zleciała dość szybko.....choć czuję, że ostatni miesiąc będzie troszkę się ciągnął....coraz ciężej mi się poruszać, sprawność już nie ta.... ech... z resztą, przyjdzie Was czas to same zobaczycie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola dziekuje, kjazda wporzo:) wiadomo , ze robie bledy i ogolnie duzo rzeczy mam nei opanowanych w pelni, najgorzej mam ze skrecaniem;) ale ogolnie mi sie podoba prowadzenie;D Biala a do kiedy bedziesz pracowala?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala no prosze, przyszla mamuska jeszcze nei spi:) ja sie zapatrzylam dzis troche na " i kto to mowi 2":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zapomniałam, że ten film leci....kiedyś już oglądałam.... a dziś u mnie niestety skoki narciarskie lecą W. wpatrzony, więc ja sobie przed kompem kwitnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te komedie ogladalam juz kilka razy, wiec dzis tylko troche malyszala tez wlasnie patrzylam jak poooooooooooolecial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też oglądałam wczoraj na zmiane I kto to mówi :) i skoki :) Biała? a może byś nam wrzuciła na pocztę zdjęcie z brzuszkiem co? miło by było Cię zobaczyć :) Setunia, najważniejsze że prowadzenie samochodu samo w sobie Ci się podoba, reszta sprawności przyjdzie z czasem :) Miłej niedzieli.Ja mam dziś randkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mam nadzieje, ze z czasem wszystko opanuje:) jutro jazda:D ja dzis ide z koilega na Avatara:classic_cool: Udanej neidzieli🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała-ja też chętnie obejrzałabym fotki:) Olla - zazdroszczę tej randki;) (ale tak pozytywnie) a nie planujecie zamieszkać razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu dzisiaj taka cisza była cały dzien? ja nie zaglądałam...bo tydzien zaczął mi się na wyjątkowo wysokich obrotach...Dużo się działo w pracy, mało miałam czasu na siedzenie przy kompie :( ale już jestem i się melduję :) co do pytania, to planujemy wspólnie zamieszkać, ale najpierw chcemy zamienic poprzednie mieszkanie A, które kojarzy mi się źle ze sprawami z Jego przeszłosci...na inne, i w moim mieście żeby łatwiej było dojeżdzać do pracy. Jesteśmy na etapie dawania ogłoszeń, ale póki co większego zainteresowania nie ma :( Widać trzeba się uzbroić w cierpliwość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:0 a ja dzis mialam wolne ale jakos mnalo czasu przy kompie spedzilam no i mialam jazde;) Ola najwazniejsze, ze juz cos w tym kierunku dzialacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja dziś w pracy momentami nie wiedziałam w co ręce włożyć;) telefony dzwoniły jak szalone a teraz w domku luzik, siedzę na pitami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Kasiunia - przypomniałaś mi.... też PIT muszę rozliczyć...i swój i ciotki ....tylko nie chce mi się do tego zabierać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! dziś tu piustki.... myślałam, że po ostatnim ożywieniu ruszy się trochę na topie. mimo ładnej pogody i słońca za oknem mam lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czescja nasdal mam wolne:D bylam z lapem w servisie i w moim ulubionym sklepie rossmanie:P kupilam se kilka maseczek oczyszczajacych i odzywczych:) dzis za oknem zas piekne sloneczko i powietrze juz takie wiosenne ;) az sie chce zyc!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:):) u mnie nie ma słoneczka za oknem , ale cieplutko jest:):) dziś mam luzik w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet nie wiem czy jest u nas ciepło czy nie, nosa z domu nie wystawiłam. Siedzę w domowych wyciągniętych ubraniach, bez makijażu i bez fryzury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala a po co Ci makijaz w domu? i garniaki czy kostiumy?:D w domu trzeba sie czuc swobodnie chbya ze sie zle tak czujesz;) ja dzis tez sie nie malowalam..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - no...tak dla dobrego samopoczucia :P jednak człowiek troszkę lepiej wygląda jak muśnie oko jakimś cieniem, i potuszuje rzęsy.... a jak lepoiej wygląda....to i lepiej się czuje :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm dla mnei ma;lowanie sie jak sie siedzi w domu jest nieekonomiczne conajmniej! ;) ale to przeciez kazdy neich robi to co lubi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rozmowach w toku pokazuję grube kobiety....szok, po 170 kg!!!!!! nie wyobrażam sobie, że mogłabym pozwolić sobie na takie przytycie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×