Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

no szok tez sobie nei wyobrazam pare kilo wiecej i juz czuje sie jakbym byla nie w swojej skorze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala jakbys byla naprawde zaniedbana to chyba bys caly dzien w szrafloku brudnym chodzila i sie nei mysla nie czesala zebow nie myla i w ogole:P wiec po prostu jestem po domowemu co nei znaczy ze zaniedbana tak uwazam ja!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja kilka dni mialam doslownie huragan w pracy, do moich standardowych obowiazkow technologa dodano mi nowe, zajmuje sie faktoringiem... czyli odstetkami dyskontowymi i innymi dziwnymi rzeczami o ktorych do tej pory nie mialam pojecia... a jakby tego bylo malo za ta dodatkowa robota nie ida zadne pieniadze... wczoraj to doslownie nie wiedzialam czym sie zajac, bo 4 osoby chcialy to co mi daly najlepiej na juz zaraz :O do tego z N wczoraj doszlo do spiecia, a raczej do przelania kropli goryczy zwiazanej z przygotowaniami do slubu i tak oto calkowicie przestalo mi zalezec na wszystkim... N jest przerazony bo nie dosc, ze aktualnie czynnosci wykonuje tylko po to by to nie bylo klapa ale nie ma w tym najmniejszego mojego zaangazowania to do tego jeszcze w stosunku do niego zrobilam sie chlodniejsza... no ale coz, wszystko ma swoja wytrzymalosc i granice a moje zostaly przekroczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja mam dzis osrtatni dzien wolnego ale na szczescie weekend tuz tuż padac nie pada i slonca tez nie ma, to sie ciesze, bo mam jazde o 13nastej Sipp a czemu dali Ci dodatkowa robote?? nie ma kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia-- nie wiem czemu mi dali, wszyscy sa, a to jest nowa rzecz ktora ma robic nasza firma. wiec wsadzili to mnie, chociaz nie wiem co ma wspolnego technolog z finansami... no ale coz, z prezesem nie bede sie wdawala w pyskowki bo to sie nie skonczy dobrze dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp moze to sie wiaze z jakims awansem i podwyzka o ktoirej jeszcze nie wiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam Setunia - pewnie wszyscy zauważyli, że Sipp jest zdolna i ze wszystkim sobie poradzi to jej dowalają.....jak to dadzą komuś innemu to utonie, nie poradzi sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala tez tak byc moze tak to jest jak sie czlowiek wykazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala-- wydaje mi sie ze Twoja wersja jest blizsza prawdy:O nic mi sie nie chce robic, poszlabym sobie smacznie spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, wiecie co? z pracy nie mam dostępu do kafe :( jak wprowdzili te kody to mój komp pracowy zgłupiał! piszę posty, wpisuję kod i co? za każdym razem mam informację ze wprowadzono błedny kod...A z domu jest OK. Więc póki co w pracu mogę Was jedynie poczytywać...:( wcale mi się to nie podoba... poza tym ten tydzień mam wariacki, masę roboty...dziś nawet zjeść nie miałam kiedy! a nogi to już mnie tak bolą ze nie moge...Po pracy wzięłam kąpiel i dopiero czuję ze wracam do życia :) Sipp, współczuję sytuacji i w pracy i w domu...a moze N się denerwuje ślubem i dlatego te spięcia? z drugiej strony to czemu tylko TY się masz angażować a On co? tak na gotowe???-też bym wybuchła! Setunia, jak jazda dzisiejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola a probowalas pisac pod innym nieckiem?? Jazda calkiem wporzo prawie 3h jezdzilam i prawie mialam 100 na liczniku , jeszcze tak szybko nie jechalam:D a jutro pracka Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:):) Setunia-100 na liczniku??? szalejesz kobieto:P Sipell-no to przerąbane masz teraz w pracy, a powiedz mi jak ta twoja dieta co miałaś z N?? jakie efekty?? Olla-no to kiepsko, że nie możesz pisać z pracy, ale powiem Ci, że odkąd weszły te kody to ja ich nie używam:) wysyłam tak jak wcześniej, więc może spróbuj be kodu Biała 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia pod innym nickiem też próbowałam i też nic :( w pracy tych kodów nie rozumie i łapie bład :( spróbuję wysłać jak kasia bez kodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! mam luzniejsza chwile w pracy i polazilam po necie w poszukiwaniu inpiracji dla bukietu slubnego, to jest to co znalazlam co mi sie najbardziej podoba i co bedzie do mnie najbardziej pasowalo: http://www.flowerworksuk.com/florist/images/508-1.jpg http://www.sharonnagassardesigns.com/BurntOrangeCallaCollection/BurntOrangeCallaLilyBridalBouquets/BurntOrangeIvoryBurgundyBridalArmBouquet.jpg http://www.wedding-flowers-and-reception-ideas.com/images/bridal-bouquet-design-02.jpg kolory bedzie raczej bordowy a nie taki jak na zdjeciach, no ale kwiaty pozostaja te same. ktor wam sie najbardziej podoba?? setunia-- no to jak juz sie oswoisz z predkoscia top bedziesz miala super frajde z jazdy:D ja kocham szybka jazde, ale jak siedze za kolkiem, bo jako pasazer to tylko z kims komu ufam i wiem, ze nie popisuje sie. kasia-- dieta dala bardzo dobre efekty, do tego wrocilismy do biegow, bo przez te sniegi troche musielismy zaprzestac cobym ja nie polamala nog:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się :) kasia jesteś wielka :D no to będę się zaglądać czasem z pracy :) póki co znów lecę, mam zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp, mi się podoba ten pierwszy lub trzeci :) z bordowych faktycznie ładnie to by wyglądało bio byłby kontrast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie sklaniam do 3:) maxi-- gdzie Ty w tych bukietach znalazlas tulipany rozowe?? co tam w ogole slychac, bo juz wieki do mnie nawet slowem sie nie odezwalas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippus, w tych linkach od ciebie nie ma, ale ja dodalam z tulipankami, drugie zdjecie od góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:) no ja chce taki na reke, bo wygodniej je sie trzyma no i jakos mi sie bardziej podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjec sukni nie posiadam, bede posiadala po 17 marca, jak pojade na przymiarke pierwsza. po obraczki jade w sobote, ale zdjecia moge mna maila podeslac, samochod to lincoln z tej strony http://limuzyny-kielce.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×