Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

i wieczorowe i letnie, zrobilam sobie ostatnio zapas ładnych materiałów i teraz poszukuje mistrzyni igły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm. dla mnie to japonki na lato jakies słomkowe ,a na taki okres przejsciowy cholera jasna to nie wiem co nosic, na obcasach chodze jak pokraka :) wiec unikam- zwłaszcza ze wysoka jestem -obcasów tez nie lubie bo wtedy mezczyzni sięgaja mi do ramion :) i sie peszą :):) mam wizje butów dla siebie ale nikt takich nie szyje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Wiosennie to ja mam duzo spraw na glowie, ciagle cos. Siedze w pracy, a w samochodzie mam juz spakowana torbe. Odrazu po pracy jade do Polski do rodzicow na swieta. Mialam zabrac ze soba mojego F. ale ma za duzo pracy, wiec zostaje. Jade na tydzien wiec zamierzam solidnie odpoczac. W planach mam odwiedzenie babci na wsi i wycieczke nad morze :) mam nadzieje ze pogoda dopisze bo dzis u mnie za oknem pada :( Swoja droga za kazdym razem jak jade do Polski to tu pada, chyba deszcz mnie przesladuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi jesli chodzi o buty, skoro nie lubisz obcasow to ciezko znalezc cos orginalnego. Ja uwielbiam szpilki, ale do auta kupilam sobie baleriny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lenia miec nie moge, bo mam tyle roboty, ze chodzic zaczynam juz na 6 biegu, a silniczek w dupce to mi chyba exploduje. ja dzisiaj z pracy wyjde pewnie okolo 21, no moze o 20 przy dobrych wiatrach. do tego mam okres wiec jest calkiem masakrycznie... maxi-- no ja mam gust extrawagancki, ale idacy w bardziej elegancki, no i biegam na obcasach. ostatnio zakupilam sobie kiecke, taka dosc odjechana na lato:) i tez poszukuje jakichs bucikow na teraz, bo letnich mam juz chyba 10 par, a takich z krytymi paluszkami to mam 1:( a tlumaczenie co robie to bym z przyjemnoscia pierdolnela przez okno i podpalila jeszcze dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie może jakieś sposoby na takie bolesne grubo rosnące syfy??? Rośnie mi właśnie taki na brodzie :O no cholera by go wzięła…tylko co dwa takie po wielkim ciśnięciu, zagoiły się… a już trzeci nabrzmiewa :O czym go potraktować, żeby znikł i nie dojrzewał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, no chetnie bym zapłaciła za dobre wykonanie, tylko skad pewnosc ze ktos mi z dobrej skórki zrobi cos wymarzonego i nie spieprzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala ja jestem specjalistką od syfków :P to co masz to tzw "bolok" wielki bolący francol, trudny do wycisniecia. mam sudocrem na to, masc za grosze z apteki, stosowana na stany zapalne u niemowląt, przy odparzeniach pieluchowych, powaznie , mnie pomaga, tylko nie drap, nie skub!! posmaruj w domu, bo to biale jest mazidlo wiec zostaw na noc, dwa dni i po ptokach :) sippus, niech ci nie eksploduje ten motorek bo szkoda by bylo takije fajnej dupeczki :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- no moj tez mi mowi, zebym zwolnila bo szkoda mojej dupki, no i przez to tez sie mniej widujemy, a jak nawet sie widujemy to ja jestem zmeczona. no ale co ja na to poradze jak mam tyle roboty, ze sie nie wyrabiam z niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh sippus, chłop wie co dobre :) biala, kup najmniejsze opakowanie bo ja kupiłam duze, ale sie okazalo, ze to cholernie wydajne jest.... pomoze ci, ja nawet całą gębule tym smarowałam i mi ładnie sie pogoiło wszystko, tylko, ze M mówił ze jak gejsza wygladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"na obcasach chodze jak pokraka \" maxisingiel - ty cała w ogole pokraczna jestes ;P PS co to jest gajer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ostatnio stwierdzil, ze jestem psychiczna, wiec mu powiedzialam, ze jak sie kiedys bedziemy chcieli rozejsc, a bedziemy juz po slubie to nawet rozwod koscielny dostanie bo bedzie ze zatailam chorobe psychiczna;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho, pojawił sie prowokator bezjajeczny :P a mam sporo , i dłuuuugie nogi przy tym kwiatku, i jak bym zalozyla but na obcasie to erekcja by ci zęby wybiła:) gajer to garnitur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippus, to juz tak zaawansowane ze o ślubie mowa?:) no no no, ja nie jestem kurde blaszka na bieząco!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a mam sporo" 160cm na obcasie :D "i dłuuuugie nogi przy tym kwiatku" pewnie mam dłuższe od ciebie wiec sie nie chwal :P "i jak bym zalozyla but na obcasie to erekcja by ci zęby wybiła" sorry przy kościach mi nie staje :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sippus, to juz tak zaawansowane ze o ślubie mowa?" antychrysty nie dostaja ślubu, zreszta by ją spaliło przed ołtarzem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sporo tzn sporo:) a w ogole to zapomnialam, ze tobie staje tylko jak sie bawisz piłeczka z pieskiem. przepraszam, ze pomyslalam o tobie jak o mezczyznie, mam nadzieje ze sie nie obrazisz i zostaniesz z nami na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- rozmow o slubie normalnie nie ma, wczoraj mielismy bo mi sie okres troszke spoznial, no i byla rozmowa, ze jak cos to po porodzie, no ale sie pojawil wiec tematu koniec;) a co do samego slubu to jak na razie nie mam go w planach, a czy mnie spala przed oltarzem czy nie, to wyjdzie w praniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do butków to też na teraz polecałabym balerinki...są w sklepach w przeróżnych kolorach, więc powinnaś coś dla siebie znaleźć... i dołączam się do klubu \"okresowego\", też mi się spóźniał parę dni...i dziś się pojawił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- jak na razie bylam kilka razy na slubach tudziez na rocznicach smierci i nic zkosciolem sie nie stalo, widac diabel jest w uspieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×