Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Sipp, gratulacje z okazji obrony... ja własnie wczoraj oprawiłam swoją pracę :) teraz egzaminy przede mną...2 w następnym tygodniu. Biała, wybacz że na @ nie mam czasu...ale nadrobie to na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam....zagląda tu ktoś jeszcze??? Sipp, Maxi...Gosia???? co jest? ja normalnie protestuję przeciw takim pustkom :) O!!!!!! pochwalę się, zdałam 2 egzaminy w tym tygodniu!!!!! jeszcze to do mnie nie dociera, ale może w końcu będę miała ciut spokoju... miłego weeka Wam zyczę... Biała, Ty się pewnie świetnie bawisz :))) liczę na relację, taką wiesz...:) NO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Na wyjeździe było fajnie W piątek wiał niezły wiatr!!! Dostarczało nam to wrażeń i podnosiło adrenalinę Emocje były tak wielkie że nawet deszcz nie przeszkadzał :) Z kolei w sobotę totalna flauta….odwołali regaty, bo pływać się nie dało. Stanęliśmy na wodzie i ani w tę ani we w tę. Wieczorami oczywiście ognicho i harce przy muzyce. Zajęliśmy 10 miejsce w biegu długim i 19 w regatach na 36 załóg Lepiej niż w tamtym roku :D Olla - gratuluję! 🌻 zdolna z Ciebie dziewczynka....relację jakąś tam napiszę, jak tylko będę miała trochę wolnego czasu i dostęp do kompa. Ostatnio czas nam płynie w tempie zawrotnym do kwadratu! Sipp - niestety nie znam żadnego sposobu na migrenę. i na szczęście nie miewam czegoś takiego :) Co to za pomór??? już nikt tu nie zagląda??? Czy zagląda tylko pisać, nie pisze?? Już raz dwa trzy!!! dawać znać co u Was!!! Albo tu albo na @ Gosiaczkowa, Maxi, Cadra, Malinka - nie kazcie się prosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) U mnie czas szybko leci, duzo pracy a F. siedzi nad swoim koncowym projektem. Wlasciwie malo czasu spedzamy razem, ale cierpliwie czekamy na urlop. W planach mamy troszke nasze polskie morze i troche Hiszpanie a co jeszcze po drodze nam do glowy przyjdzie to sie okaze ;) Poza tym przeszlam na diete bo mysle ze jednak przydaloby sie cos zrzucic i staram sie rzucic palenie. No i oczywiscie zazywac wiecej ruchu, ale z tym to raczej kiepsko bo troche leniwa sie zrobilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu coś się dzieje na topiku :) Sippuś, też Ci nic nie poradzę na migrenę, bo to zjawisko jest mi szczęśliwie obce. Trzymam kciuki żeby Cię to cholerstwo puściło! Biała, super że się odezwałaś. Już się martwiłam o Ciebie... cieszę się żeś z wyjazdu zadowolona, a na relację cieprpliwie poczekam :) obys tylko za dużo szczegółów nie zapomniała ;) u mnie na razie OK. Co prawda na brak zajęcia w pracy jakoś nie narzekam...ciągle coś się dzieje i ciągle coś nowego jest do zrobienia, ale..przynajmniej nie ma już takiej presji jak ostatnio, a to już duża ulga. Malinka 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tutejsze singielki
sa juz wszystkie zajęte tarzanie więc szukaj moczu w innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, dzięki :) odczytałam, krótko odpisałam, też na gg :) maxi??? a Ty już całkiem się nas wyrzeklaś??????? gdzie jesteś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - jak tam migrena? przeszła mam nadzieję? i powiedz jak tam Twoje inne sprawy zdrowotne? odebrałaś wyniki? Jak tam? Co tam? Gosiaczkowa - Co u Ciebie?? Zostawiłaś nas z wiadomością, że babcia jest chora....daj znać co się dzieje? Wszystko już w porządku?? Maxi - pokaż się!!! Wierzę, ze Twoje przybycie ożywi topik :) Niezaprzeczalnie jesteś żywiołem ;) Pewnie między jednym a drugim weselem nie masz czasu na top i stare koleżnaki :( Cadra – no Ty to nigdy często nie wpadałaś….. ale od czasu do czasu mogłabyś zajrzeć….albo chociaż na @ dać znać co u Ciebie? Jak sprawy z przyjacielem? Malinka – z F. to poważna sprawa?? Trochę już ze sobą się spotykacie :) Kasiunia – zaglądasz czasem??? Amellka – a Ty? Olla - ;) Pracować mi dziś się nie chce …podobnie z resztą jak wczoraj hehehhe ale weź tu się skup na pracy poniedziałek wolny więc wczoraj ciężko było po weekendzie, dziś przed wolnym więc też ze skupieniem nie najlepiej hehehehhe A w ogóle to ledwie dziś wstałam!!!!! Normalnie głowy od poduszki oderwać nie mogłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mi też sie nie chce pracować, ale zmuszam się jak tylko mogę...bo parę rzeczy do zrobienia mam :) a za oknem taka super pogoda...ech... Białam myślałam że Ty i dziś masz wolne...a w piątek pracujesz? ja się dowiedziałam właśnie że oficjalnie u nas nie ma wolnego :( zaraz wniosek o urlop sobie napiszę....tylko ciekawe czy podpis szef.uzyskam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla – nie, nie ja nie na wolnym….w poprzednim tygodniu nie było mnie czwartek i piątek bo żeglowałam, i do tego miałam wolne poniedziałek….więc pracuję i w piątek też. Nie mam planów żadnych na ten weekend, więc szkoda mi urlopu ot tak… tym bardziej, że planuję jeszcze trochę wyjazdów w tym roku …na 6 dni na Ukrainę, i potem na 8-10 gdzieś w ciepłe kraje (może Wyspy Kanaryjskie, może Egipt, a może jeszcze co innego – tak nasza podróż poślubna :D ) a! i mam w planie jeszcze rajd beskidzki …do tego trochę urlopu w okolicach ślubu…oj żeby tych moich 26 dni wystarczyło!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja nadal walcze z migrena. jest troche lepiej, ale nie powiem by bylo dobrze. no ale moze nie umre. wyniki mam dobre, wszystko jest ok. wczoraj bylam u kosmetyczki zrobilam sobie pazurki i zrobilam sobie wosk bikini - przezycie z cyklu, kobiety to jednak sa w stanie wiele wycierpiec by wygladac pieknie... tak poza tym to tez pracuje w piatek, wolnego nie biore bo tez nie mam nic konkretnego w planach a w cholere wolnego mi poszlo na obrone wiec wole zostawic sobie wolne na jakies urlopowe sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp 👄, miło że zajrzałaś :) i że nie dajesz się migrenie ;) a ja mam urlop w piątek, wniosek własnie poszedł! w tym roku jeszcze nie wykorzystałam zadnego dnia, a ze muszę trochę odpocząć to wykorzystuję możliwość dłuższego weekendu. Dalszego wyjazdu nie przewiduję, ewentualnie działka, grill i te sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) Biala jeszcze troszke i bedzie rok jak sie poznalismy ;) Sipp a co do depilacji woskiem bikini tez o tym myslalam ale kurcze zastanawiam sie jak bardzo boli? Mozesz to do czegos przyrownac? ;) Mi sie caly czas marzy laser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe Olla - \\\"te sprawy\\\" chyba są najciekawsze :P:P:P:P Sipp -no to spoko, że wyniki OK ;) a migrena przejdzie....oby jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - no trochę boli, ale idzie wytzrymać ;) w szczególności jak się robi regularnie to włosy są osłabione i praktycznie nie boli ;) najgorszy jest pierwszy raz po dotychczasowym goleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w sumie to tez zalezy czy robisz tylko bikini czy bikini glebokie. Gdzies czytalam ze pasta cukrowa mniej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie właśnie burza się zaczęła...super po prostu...a ja w klapeczkach i letniej spodnicy :) Biała, co tez Ci po głowie chodzi :)....nie wiem czy z tych spraw coś bedzie (Z TYCH o których TY pomyślalaś), bo jestem w trakcie okresu...więc pozostaje grill i odpoczynek :) przed depilacją woskiem też mam opory, najbardziej ten ból mnie przeraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kto pracuje a kto leniuchuje?? ;) Pogoda się popsuła :( a wczoraj było taaaak pięknie, po procesji poszliśmy na rower….pokonaliśmy ok. 45 km :D Boli dziś co nie co :P szczególnie siedzenie ….a zakwasy pewnie jutro dadzą o sobie na maxa znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×