Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

dzień dobry :) kto chce kawci bo własnie zrobiłam :) Biała, jestem pod wrazeniem prezentacji...suuuuper 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się cieszę, że się podoba....:D alez pracować się niechce!!!! Dziekuję za propozycję kawki, ale właśnie herbatkę sobie zrobiłam ;) Muszę dobrze policzyć na ile dni urlop wziąć ...żeby nie zabrakło bo planów wyjazdowych trochę mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olla – nie wiem.... to będzie last minut ....więc gdzie się trafi jakas ciekawa oferta :) ....a wcześniej w taka w przedpodróż poślubną jeziemy na tydzien na Ukraine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Ukraine????....a po co? ;) byłam raz, więcej bym chyba nie chciała...ale to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze dlatego, że nigdy nie byłam ;) Po drugie bo podobno Lwów jest piękny :) i inne miejscowości też Po trzecie poniewaz jest organizowana wycieczka Po czwrate jedzie sporo znajomych z parcy (niektórzy po raz kolejny 3 lub 4) i zapowiada się ciekawie :) Po piąte zawsze to nowe doświadczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo wyczerpująco odpowiedziałaś :) byłam we Lwowie, jest piękny...ale...no właśnie, problemy na granicy (może w przypadku zorganizowanej wycieczki tak nie bedzie), ogólny bród, woda w konkretnych godzinach (nawet w 3 gwiadkowym hotelu :))))))...jednak jest dużo taniej niż u nas no i nowe doświadzcenie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale zdaje sobie sprawę, że warunki nie będą najciekawsze….ale podobno ludzie serdecznością nadrabiają :) Po za tym alkohol jest tam tani, więc będziemy się „znieczulać” i wszystkie niedogodności da się znieść ;) zaopatrzę się w chusteczki takie mokre dla niemowląt i jakoś przez tydzień z higieną sobie poradzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chusteczki konieczne!!! weź potężny zapas :) ludzie są serdeczni, jedzenie b.dobre, niedrogie a porcje ogromniaste :) Niektóre miejsca są śliczne, ale niektóre....coś okropnego po prostu! i robale w hotelach się zdarzają...ja na szczęście nie miałam z nimi do czynienia, ale znajomi jak najbardziej ;) ale dacie radę!!!!!kiedy jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze troche :) pewnie wczesniej to last minute zaliczycie :) już wiesz kiedy bierzesz urlop? a fryzjer, makjaż już umówiony? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
last minut w okolicach września - taki jest plan no jasne że wszystko juz umówione :) Olla - a Ty jakie plany urlopowe??? coś z A??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo z A. :) polskie morze na razie mamy w planach...w lipcu :) zobaczymy jak pogoda dopisze... a potem to się zobaczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja was podczytuje, ale do pisania jakos nie mam weny. mama mojego N jest chora, ma powazne problemy z watroba, dzisiaj pojechali do specjalisty robic biopsje bo moze to byc miazdzyca... tak wiec ogolnei jakos wszystko sie lekko sypie delikanie rzecz ujmujac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Sipp 👄 no faktycznie jakoś strasznie dużo rzeczy Ci się wali na głowę ostatnio...To teraz już trzeba oczekiwać że będzie lepiej, tego Ci życzę. Biała 🌻, pisz pisz...nawet jak tylko we dwie jestesmy... a ja coś czuję że i Maxi się zaraz odezwie...Maxi??? no nie rób nam tego i melduj się tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - czasemmusi być trochę źle, żeby potem człowiek doceniał jak jest dobrze ;) oby dobrze i rewelacyjnie było jak najszybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudy w pracy
wwwwwwwwwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młode małżeństwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkoś pyta: - Panie doktorze a jak z \"tymi\" sprawami w czasie ciąży można czy nie? Lekarz: - W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuję na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka. - A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka? - Leżysz pan koło nory i wyjesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxi, zawodzisz mnie...zrób coś z tym, proszeeee :) u mnie zaczęło padać i grzmieć... a miałam zaraz wyjść z pracy...Ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, ciekawe czy pamięta ze kiedyś taki topik założyła ;) chyba powinnyśmy jej podziękować, bo dzięki temu topikowi się poznałyśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kolejny dzień nie chce mi sie pracować.....patrzę w jedno zadanie od wczoraj jak sroka w gnat ...i nic a nic z robotą się nie posuwam niezwykle się cieszę, że jest dziś poiątek i jutro nie muszę wstawać do parcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :) a ja dziś normalnie zaspalam...pewnie ciśnienie jest niskie, w nocy była burza...a rano spalam jak zabita...Wstałam pół godziny później niż powinnam :) żeby było smieszniej to 3 osoby u mnie w pracy zaspały identycznie... zrobiłam kawę, zaglądam na topik...i tak sobie myslę że popracować by trzeba było...ale jak sie zmusić??? :) ja nie mam konkretnych planów na weeka, jutro pewnie ze znajomymi się spotkam a w niedzielę? nie wiem jeszcze. Biała, a czemu Ty bez W dzisiaj? czyzby jakiś wieczór panieński się szykował????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz i z czytaniem u mnie dziś nienajlepiej....Ty jutro bez W. a nie dzisiaj....:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×