Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

hejka! ja dzisiaj jakas niewydarzona jestem. rano wstaje 20 minut przed N, bo wybielam zabki, no i musze 30 minut z nakladkami na zabkach polazic, a i tak jakos nie moglam sie dzisiaj jakos wyrobic. i jak zawsze psiocze zeby sie pospieszyl, to dzisiaj przeze mnie bysmy sie do pracy spoznili. na weekend juz mam plany zorganizowane - praca. wyplata ma byc zrobiona do mojego wyjazdu, tak wiec wyplata dla okolo 700 osob ma byc zrobiona w jakies 6 dni (sprawdzenie czy wszystkie urlopy, chorobowe sa wpisane do programu, wyliczenie nadgodzin, wpisanie nadgodzin do programu, wyliczenie premii, dodatkowo, dla zlecen wyliczenie placy, nagdodzin i wpisanie tego do programu) jednym slowem czeka mnie bardzo intensywny ostatni tydzien przed urlopem. gos-- niektorym sie dieje cos w glowke jak znajda sobie faceta i uwazaja ze zlapaly pana boga za nogi i teraz to juz nalezy tylko sie zajmowac swoim panem i wladca... wtdy tez okazuje sie co tak naprawde liczy sie w zyciu... wspolczuje brutalnego odkrycia prawdy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa – sporo tej pracy do domu…musisz tak?? Musisz dźwigać robotę do domu?? Czy jesteś za to dodatkowo wynagradzana? Ja się zawsze przed tym bronię, przed zostawaniem po godzinach i przed zabieraniem czegokolwiek do domu. Kilka razy wzięłam, ale i tak nie miałam czasu żeby to zrobić i niosłam w nienaruszonym stanie znów do pracy. Tyle, że u nas w pracy nikt nawet dziękuje nie powie i nie doceni poświęconego czasu wolnego więc po co?? Zachowania Twojej koleżanki nie umiem skomentować…. Od zaręczyn do ślubu sporo czasu zazwyczaj upływa…. Nie utrzymywałyście w tym czasie kontaktów?? ….no i dwa tyg przed ślubem to taki ostatni dzwonek na zaproszenie…szczególnie jak ktoś nie spodziewa się zaproszenia. I też nie rozumiem ludzi zwłaszcza kobiet które jak znajdą chłopa to On zaczyna stanowić im cały świat. Zapewniam Cię Goś, że nie wszystkie tak mają. Sipp – najpierw zapieprz, a potem zasłużony odpoczynek :D A ja dopiero za miesiąc na urlop….Mam nadzieję, ze lekarz nie będzie miał żadnych przeciwwskazań co do mojego wyjazdu. I że żadne paskudne młodości mnie nie będą męczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała 🌼 - dodatkowe wynagrodzenie??? :D:D:D:D Aż się uśmiechnęłam od ucha do ucha :) Po prostu trzeba zrobić i już. Koleżanka woli posiedzieć dłużej w pracy (wczoraj do 20-tej), ja wolę zabrać do domu. Zastanawiam się, czy nie napisać maila do tej koleżanki i wyjaśnić, czemu na ślubie się nie pojawię - bo nie zamierzam. Naprawdę ludzie myślą, iż w trakcie 3 minutowego spotkania, można nadrobić minione miesiące?? Sipp ❤️ - Ty masz program do wyliczania wynagrodzeń. Ja wyliczam sama. Na szczęście tylko dla jakichś 30 osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos-- program mam co mi wyliczy jak mu wprowadze wszystkie obecnosci, ulopy, badania okresowe, zwolnienia, nadgodzini i premie. wtedy sam mi wyliczy jaka jest placa do przelania na konto, jakie skladki sa do odporowadzenia. dla tych na umowe zlecenie to jest jeszcze inaczej, ale na szczescie tez sam wyliczy mi sjkladki i tym sie nie musze martwic. no ale jak mysle o tych 700 osobach to mi sie slabo robi. a ma jeszcze jedna firma dojsc gdzie tez bedzie jakies 400... na sama mysl doslownie mam ochote zaczac krzyczec. no ale kasa z tego jest niezla, wiec zagryzam zeby i nawet nie mowie, ze mam wyjazd i ze chcialabym moc cos zrobic przed tym wyjazdem. nawet w piatek za tydzien bede w pracy do okolo 19-20 a wyjezdzamy o 23 gdzie ja jestem pilotem a pozniej kierowca... tak wiec zapowiada sie ostra jazda na maxa. juz wiem, ze musze sobie zrobic zapas redbulla, lecytyny i dobrej skocznej muzy na droge coby nie pasc w trakcie. N juz powiedzialam, ze spakuje sie czesciowo juz w niedziele, a w piatek tylko dorzuce szczoteczke do zebow i kosmetyki kolorowe, a po pracy pojde regularnie spac na te kilka godzin co bedzie przed wyjazdem. ucieszony nie byl jak sie dowiedzial, ze bede pracowala w piatek, ale nic nie powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippuś, wiesz może co z Maxi? Martwię się. Pisałam do niej i nic... A to juz daaawno temu było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gos-- maxi do mnie pisala jakis tydzien temu. z M miala spiecia jakies, ale sie zaczynalo ukladac, byli na wypadzie weekendowym. a teraz tez do niej pisalam, ale nie odpisala. tak wiec mam wiadomosci sprzed tygodnia gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja też czasami albo siedzę po godzinach albo biorę robotę do domu:(, po prostu musi być zrobione i już, a o dodatkowej kasie to można tylko pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki,ja Was pozdrawiam znad Bałtyku :) do jutra u będę, potem wracamy z przystankiem w Wwie i noclegiem :D a dziś miłe przypomnienie o pracy....lezę sobie na plaży, dzwoni telefon...odbieram...a tu moja szefowa :D "Miła" niespodzianka:) a mnie Maxi całkiem olewa, już nie pamiętam kiedy maila jej wysłałam i nic :( :( ;( Biała dziękuję za zdjęcia :) Goś, Sipp, Kasiunia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania!!!1!!!!!!! Wieeeeeeeeeki Cię nie było!!!!!!!!!!!!! Opowiadaj! Gdzie się podziewałaś??? Co nowego? co starego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!!! Pamiętasz mnie!!! Biała :* Z dobrych to: zaręczyłam się w zeszłym miesiącu :) Kilka miesięcy temu poznałam Adama no i postanowiliśmy, że będziemy razem ;) Z marniejszych to: praca mi się kończy, firmę likwidują. Siedzę na l4. Na czas zwolnienia znalazłam sobie dorywczą robótkę :) Chcę pojechać na trochę do Białowieży. Oderwać się od cywilizacji. Znalazłam miejscówę w środku puszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania!!!! to gratuluję!!!! Naprawdę serdecznie gratuluję!!!! 🌻🌻 Na kiedy planujecie ślub?? Może sukienkę chcesz odkupić? :P:P:P bo swoją sprzedaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja dzisiaj jestem na maxa nieprzytomna, doslownie mozg mi sie wylaczl w nocy i jeszcze nie wlaczyl. siedze przed kompem i patrze w monitor jak sroka w kosc... mania-- witamy corke marnotrawna;) gratulacje zareczyn:) na kiedy planowany slub? napisz cos wiecej o tym swoim lubym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Normalnie wpadłam wreszcie na pomysł, z czego chcę się doktoryzować. I pomogła mi w tym trochę ... Mania :) Sippuś - wstajemy, wstajemy!!! Mrożona kawa i wracamy do życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gos 👄 kawy juz od ponad miesiaca nie pije. jawnie mi nie smakuje, a zapach mnie drazni. w sumie to pije wode, herbate, miete albo melise. z czego planujesz sie doktoryzowac? jak ogolnie dzisiaj nastroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippuś, ja za kawę w ogóle nie przepadam, ale taka mrożona jest pyszna :) Zapomniałam, że Ty z N na tej strasznej diecie. Dużo już zrzuciliście? Ja postanowiłam znów podjąć walkę o piękny brzuszek i katuję się ćwiczeniami. Może się kiedyś uda ;) A doktoryzować się chcę z socjologii, z ogólnie mówiąc - kontaktów międzyludzkich, a dokładniej chcę zbadać motywatory takich kontaktów. Taka analiza porównawcza z tym, co zbadano niegdyś... Ale to jeszcze trochę potrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gos-- kawy nie pije nie z powodu diety. ja ogolnie ostatnio nie przepadam za nia. mama z N pija kawe codziennie, a ja wole herbatke. smak kawy jakos ostatnio mi nie odpowiada. N zrzucil prawie 10 kg, ja 7. dieta ogolnie nie jest juz taka katujaca. jemy ogolnie wiecej produktow niz na poczatku, ale zapisalismy sie na silownie, wiec jest ok. a ta prace to mozesz na naszych kontaktach napisac:) wszystko udokumentowane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sippuś, to Ty jeszcze jesteś, czy juz Cie nie ma po tylu kilogramach?? Podziwiam za determinację, chociaż chyba we dwoje łatwiej, bo jedno drugie wspiera i strofuje, jakby co :) O naszych kontaktach publicznie rozwodzić się nie będę :) Co to, to nie :):) Mam tak duży materiał badawczy, że naprawdę nie potrzebuję sięgać po "intymne" szczegóły :) I teraz to wszyscy pomyślą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja dziś wybywam na cały dzień do koleżanki, no i ostatni dzień urlopu:( Gosia, Biała, Sippel, Olla, Mania 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania!! Mam nadzieję, że Twoja wizyta na topie nie jest jednorazowa i będziesz nas odwiedzać częściej:) Gosiaczkowa – bardzo Ciekawy temat pracy…. naprawdę interesujący ;) mam nadzieję, że podzielisz się z nami swoimi badaniami i wnioskami Sipp – podziwiam wytrwałość w walce z kilogramami! 7 kg to sporo, gołym, okiem zauważalna zmiana :) Poproszę o aktualną fotę ;) Kasiunia - wszystko co dobre szybko się kończy nie??? urlop pewnie szybko zleciał.... A ja z kawy zrezygnowałam od kiedy wiem, że będę mamą ;) Niby jedna filiżanka dziennie jest dozwolona…ale wolę obejść się bez. Teraz piję Inkę z mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała, pamiętaj, by w ciąży niczego sobie nie odmawiać :) Znasz ten przesąd, że jak mama sobie czegoś odmawia, to dziecko rodzi się ze znamieniem w kształcie odmawianej sobie rzeczy? :):) Powiedziałaś już swej mamie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff, przeczytalam wszystko:) wczoraj wieczorem zaczelam, dzisiaj skonczylam, (a bo jakos tak po mailu do goski zajrzalam i mnie wciągnelo:P ) gosik, to moja mamuska sobie odmawiala chyba migdałów:) bo mam migdał na lewej łydce:) taki kształtny - az idealny! BIALA!!!!! GRATULACJE! 🌻❤️👄 TFU TFU, czerwone kokardki itp itd, odpukac w niemalowane, dowiedzialam sie wczoraj od sippus, musialam zajrzec, olla, nadrobie, przepraszam, 🌻 mania, a ty sie tu pojawilas zeby pomerdac pierscionkiem? sorry, ale na to mi to wygląda, nie lubie czegos takiego. ladnie za oknem, zrobilam juz co mialam zrobic :P zaraz nadrobie zaleglosci w pisaniu, biala kochana moja, nawet nie wiesz jak sie ciesze:) normalnie radosc mnie rozpiera! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jestem:) a determinacje mam, bo N musi schudnac i to duzo. wiec sama zaczeam sie odchudzac, zeby bylo mu latwiej, sama nie narzekam bo tez dobrze sie czuje lzejsza i moze wkoncu wroce do wagi sprzed tabletek antykoncepcyjnych, no i dodatkowo jak bede chciala zajsc w ciaze to bede musiala schudnac troche coby moje kolanka nie padly jak mi przybedzie kg od ciazy. N juz powiedzialam, ze po diecie zostaniemy na takim trybie zywieniowym, ale wprowadzimy dodatkowo alkohol i raz na jakis czas cos slodkiego. no i lazimy na silownie po czym oboje mamy troche wiecej energii. i lepsza organizacje czasu:) maxi👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy nie informowałam specjalnie….ale jak byliśmy w niedzielę u ciotki, to nie piłam alkoholu. A w moim przypadku rzuciło to konkretne podejrzenia. Więc potem zostałam zapytana przez mamę wprost czy spóźnia mi się okres, więc potwierdziłam. Głupia nie jest więc wie co to znaczy hehehehe Złapała się za głowę i mówi „jak wnuków nie miała to nie miałam i doczekać się nie mogłam, a teraz hurtem!” (bo mój brat swej żonie również zmajstrował, tylko tak 1-2 wcześniej) Maxi!!! :D:D:D:D:D:D nawet nie wiesz jak miło Cię widzieć!! ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) obudziłam się dziś w super wygodnym łóżku w 5* hotelu w Wwie :) mój urlop wyjazdowy dziś się konczy, było suuuuper... mimo że pogoda bardzo zmienna, to odpoczęłam nieziemsko :D Maxi, czekam czekam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś Ty Kasiunia, to tylko tak od czasu do czasu taki wyskok mi się przytrafia (raczej rzadko), aczkolwiek jest długo co wspominać :D już jestem w domu, aż mi dziwnie...powrót do rzeczywistości. i własnie @ dostałam, z czego się cieszę bo akurat zdążyłam wrócić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja mam dzisiaj podly nastroj. z N mamy ciche dni, a do urlopu 5 dni, a szczerze mowiac, to nie mam ochoty jechac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×