Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

moj samochodzik to aktualnie opel astra 3, ale mysle nad citroenem podoba mi sie C5 w kolorze srebrnym lub czarnym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - czuję się zaszczycony i wyróżniony :) hihi, ja jezdze srebrnym autkiem, ale czarne to trupie wlasnie, chociaz powaznie wyglada :) co ja lubię - słońce, lato, przyrodę, przygodę, wodę, góry, lasy, naturę, sztukę przez duże S, sport, naukę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczepan i irenka
przeciez kwiatek to gołodupiec co z matka mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszalyscie kiedys o gracjanie? :) slynny byl kiedys na kafe i jego \"sztuka\" tez, kwiatka zainteresowania mi go przypominają:) jestes naturysta kwiatek? :D:D a moze to ty jestes gracjanem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczepan i irenka
mania singielka? jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczepan i irenka
i sypia z mamusią, bo zadna laska na niego spojrzeć nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-- ja za gorami nie przepadam, ale to wina kontuzji, tak spacerowo pochodzic to z przyjemnoscia, ale na wedrowki ja sie nie nadaje:(, aczkolwiek gorskie krajorazy mnie rozbrajaja i uwielbiam takie wypady w nature:D morze,to zawsze i wszedzie, lasy tez, chociaz tutaj marudze, bo za duzo pajakow ktorych neie lubie:( ze sztuki to tylko toszeczke, sport i nauka jak najbardziej, do tego muzyka i taniec:D a z czarnych aut, to owszem nie wszystkie samochody ladnie wygladaja w tym koloze, ale moj opelek jest sliczny, taki diaboliczny:D maxi-- witamy po latach!!! pisz co u Ciebie? co z panem M? jak wam sie uklada? jak zdrowko, ogolnie pisz pisz i jeszcze raz pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
Kwiatka nie powinno tu być :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anonim-- jak masz problem z kwiatkiem, to przestan nas czytac, bedziesz mial/a problem z glowy:) a my przy okazji Ciebie. a po drugie, anonimy nigdy nie sa brane na powaznie, bo jak ktos nie ma odwagi sie ujawnic, to po co takiej osoby sluchac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
Kwiatek wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sipp ❤️ u nas róznie, duzo opowiadania, raz lepiej, raz jeszcze lepiej :) rozmarzylam sie jak tak czytam o plaży i piasku gorącym pod stopami.. sipp, z kim ty pływasz po nocach ?:) gosiula, 🌻 biala 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi-- no wlasnie nie wiem, twarz faceta mi sie wydaje znajoma, ale nie moge sobie przypomnac skad:) dobrze ze raz jest lepiej a raz jeszcze lepiej:D napisz @, jak bedziesz miala czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - wlasnie te gorskie krajobrazy mialem na mysli :) i to czyste powietrze tam na gorze :) hehe, ja tez pajakow nie lubie :) a ze sztuka to przesadzilem, bo nie mam czasu na to i ze sztuki lubie obraz co mi na scianie wisi i przedstawia las :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za obrone :) sluchaj pomaranczo mozesz sie wlaczyc do dyskusji jak chcesz, nikomu dostepu nie bronimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
bronimy??? jakie my??? sam tu jesteś. znikaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ruch się zrobił ;) Nie wiem w ogóle, o co chodzi... Muszę poczytać... Amelllka mi tylko mignęła - nareszcie Moja Droga!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
Gosiaczkowa ja Ci wszystko streszczę: mania sypia z _Kwiatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem anonimowo
a sippelsweg to tez facet. precz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×