Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

powiedzmy ze problemy chwilowo rozwiazane, na horyzoncie chmur chwilowo nie widac to i sie rozluźnic moge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio sie na starocie przezucilam. slucham np abby. ogolnie muzyka 60'-90' lata. melodyjna i z jakims sensownym tekstem, a nie umc umc umc ulalalala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka tez lubie. lata 80-90, ale starsze to raczej nie. ale to wczorajsze co lecialo bylo wciagajace ums ums lalala to dla wiesniakow i wiesniar dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek, ja umc umc nie slucham, a muzyka starsza mi sie podoba, np. niesmiertelni beatlesi beda dla mnie zawsze super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek, sa gusta i gusciki, ale mnie urazic jest iezko, a konstruktywna krytyka jest zawsze mile widziana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to ci powiem ze to co ci sie podoba zalezy od twojego nastroju. ja widze ze ogolny nastroj mam niebardzo bo mnie ciagnie do ciezszych klimatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam staram sie nei poddac depresyjnemu nastrojowi i staram sie czegos zywego sluchac, ale takiego co to ma jakas tresc. albo chociaz muzyka jest na tyle melodyjna ze da sie do tego tanczyc:) a jak juz to tez nie pomaga to wole nie sluchac niczego niz poddac sie calkowicie wladzy przygnebieniu lub otepieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm, dobrze robisz. ja sie staram czyms zajac a w sumie czas ze sie do niczego czulem minal (snilo mi sie nawet raz ze umieram i sie obudzilem, brrrr) kurna, chmury z NIemiec przyplynely :) znaczy sie szef nawrzucal nam robotki no ale na jutro bedzie jak znalazl. ciekawe czy sie ta firma odezwie co wyslalem papiery-juz sobie mysle jak wtedy przekonac szefa zeby mnie puscil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek-- chyba kazdy z nas mial taki moment w zyciu, ze myslal, ze tym razem w tunelu nie ma swiatelka... ale zawsze jakos da sie je znalezc. a tak jak sam wiesz, muzyka wplywa bardzo na nasz nasrtoj. wiec ja jak mam stany poddepresyjne to puszczam - i tu mowie bezobciachowo- disko. takie taneczne, z lat 80\' 90\'. najczesciej stawia szybko mnie na nogi;) no ale ja lubie tanczyc, wiec moje nogi przy takiej muzyce same sie ruszaja i endorfiny i seratonina same sie uwalniaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ;) 🖐️ ze zdrowiem lepiej niż było :) pracować się nie chce... to nie nowość, nie? po prostu przestałam lubić swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszytskim. bialo-czarna - wez prace zmien. ja juz rozgladam sie od jakiegos czasu bo mi sie robota konczy sippel - ja disco tez lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - wczoraj psu sprawdzalem oczy i wyszlo ze normalnie wieczorem ma duze zrenice. czyli upity przedwczoraj nie byl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim biala-- no to moze trzeba sie za czyms nowym rozejrzec? kwiatek-- pewnie pewnie, znowu mu pewnie zrobiles jakiegos drinka i sie psinie powiekszyly:p mnie sie takie pierdoly w nocy snily, ze masakra. obudzialam sie rano i nie wiedzialam o co chodzi:O a zaraz jade do kielc na targi, bo akurat znajomy niemiec ma tam stanowisko to sobie pogadamy:) a nie widzialam go chyba rok czasu:( wiec bedzie o czym gadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmień pracę - to łatwo powiedzieć..... nie jestem żadnym specjalistą, co by byc pożądaną na jakieś tam stanowiska.... po za tym jak zmieniać to nalepiej płatną....a to w moim mieście też trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - spoko, wczoraj pies nie pil, ja tylko umoczylem usta w martini. btw, widzialyscie u majewskiego nowy telefon komorkowy prezydenta? i mape Poleuropy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sipp - baw się dobrze i pozdrów pana . No taka szkoda, że za stary ;) Dla nas obu :P Wczoraj koleżanka uświadomiła mnie, iż nie mam szczęścia w życiu :( Macie jakiś pomysł, by je zdobyć? Zabrać komuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sippel - to bylo pozytywne tym razem. ale dzis mu maila poslalem, hehe :) Gosiaczkowa - najpierw wyluzuj, naucz sie czerpac radosci z malych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×