Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

gosiaczkowa, olej kazimierz! leje tam jak cholera, jeszcze bys zmarzła, a chlop okazal sie bezduszny i oziebły i musialabys ogrzewac sie sama :D poszlam po piwo do kuchni.. po drodze wstapilam do lazienki, nalozylam maseczke blotna na twarz, umylam glowe, wydepilowalam brwi i teraz moge z czystym sumieniem i glowa rowniez zasiąśc do meczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D pamiętacie mnie jeszcze??? ;);) słuchajcie!! jestem przeszczęśliwa, że pojechałam na ten rajd!!! niesamowita impreza!!! Ludzi z całej Polski było ok150 osób ... Co wieczór uskutecznialiśmy tańce :D:D:D:D wytańczyłam się za wszystkie czasy, sporo było facetów co naprawde umieją tańczyć ;) Piechotą przemierzyliśmy jednego dnia ok 20 km ... na drugi dzień była do przejścia trasa o połowę krótsza, ale nasza \"ekipa\" wymiękła ... zrobiliśmy sobie czas wolny, wskoczyliśmy na kajaki i popływaliśmy po jeziorze Gołdopiwo ;) Ośrodek w którym nocowaliśmy jest nad samym jeziorem :D:D a! i był jeszcze 4-godzinny rejs statkiem a tam do oporu wędzonej sielawy, grilowana karkówka i kiełbaski ....do tego zespół grający na żywo i tańce ;):):) naprawdę zajebisty wyjazd!!!! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biaaaaaaaaaaaala:D wrocilas kochana!🌻 a ten tego, no, jakiegos chłopa nie poznalas przypadkiem? wsrod 150 osob z calej Polski moze ktos wpadł ci w oko.. co?;) ehh, fajna imprezka, najlepsze co moze byc to zespol na zywo i dobre żarełko, a do tego tańce, hulanki, no no.. kiedy nastepny rajd???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny \"Kormoran\" jest za rok ....ale w październiku ma być jakiś rajd beskidzki i mam nadzieję, że się załapię ;) ....i że Pani Dyrektor nam pobłogosławi ;) tzn. da dofinansowanie i delegację jak tym razem :D:D:D:D:D chłopy?? żadnych bliższych znajomości nie zawarłam... jeden kolega powiedział mi że jestem zbyt fajną koleżanką, żeby mnie poderwać (czy jakoś tak) ... ogólnie sporo miłych rzeczy od niego usłyszałam ;) ...i cieszę się, że nie chciał mnie podrywać bo przecie w związku stałym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś odsypiam ten rajd ;) wstałam ok 10 zjadłam śniadanko i udałam się znów do łóżka ...żeby nie telefon ciotki to chyba wcale bym nie wstała :P:P:P Pogoda paskudna :( chmury, chmury, chmury.... za to wczasie rajdu pogoda dopisała! :D:D:D: było dużo słońca;) dziś idę na spotkanko do koleżanki ze średniej szkoły ... ma być nas kilka. Każda już zamężna (cholera!!!) oprócz mnie :( Ta co zapraszała zachęcała, żebym z kimś przyszła ... nie będę się wygłupiać, nikogo nie mam to idę sama ... o kurczę! jak mi kawa szybko się skończyła ...ide zrobić sobie kolejną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Biała to jednym słowem super weekend miałaś. U mnie tez było intensywnie bo wczoraj byłam na meczu, ale nie nie żadna piłka nożna, Tylko ręczna bo on gra i właśnie wczoraj mieli pierwszy mecz w sezonie. A potem miałam swoja urodzinową imprezkę, więc połozyłam się spoć przed 6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sto lat malinkaa ❤️🌻🌻🌻 i mnostwo milosci!!:D biala, spisz?:) a gdzie reszta lasek?:) zimno mi jak cholera! kiedy ten pieprzony sezon grzewczy sie rozpocznie!!! psia krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka - to wszystkiego najlepszego!!!! 🌻🌻🌻 a gdzie tam śpisz! właśnie wróciłam od tej koleżanki ....było nas 4 laski z klasy i dwóch mężów oraz troje dzieci. Pogadałyśmy trochę o \"starych polakach\" ... jutro do pracy :( ależ się nie chce :O Na szczęście tylko trzy dni pracy i znów ruszam w podróż :D:D:D tym razem czeka mnie wycieczka do Budapesztu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczeta🌻 ja mialam weekend pelen wrazen... zarowno przyjemnych jak i tych mniej przyjemnych:O wczoraj bylam na wyscigu i pokazach oldsmobili... piekne stare samochody, motory, wyscigowki... no cudenka... a pozniej sie poklocilam z D., poszlo ostro i dowiedzialam sie, ze nie wszystko wskazuje na to, ze w ogole nie mam uczuc... no myslalam, ze wymiekne... no ale pozniej staral sie wszystko ladnie zalagoszic, ale i tak jestem na niego wku*riona i nie wiem czy nie pierdykne tym calym zwiazkiem... biala🌻 no pieknie piaknie sie nam bawisz... tylko zazdroscic:) tez bym tak chciala:D maxi🌻 a jak u Ciebie z panami? dalej 2 ;)? malinka🌻 meczyk recznej... fajna sprawa jak sie swojego faceta oglada na boisku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie te wyjazdy pochłonęły, że całkiem zapomniałam, że na portalu randkowym się zarejestrowałam ... Musze zajrzeć, zobaczyc co tam słychac odpowiedziec na maile ;):P w pracy dzis miałam zapieprz ...i pewnie tak będzie jutro i pojutrze, bo za mnie nikt nie zrobi :( a od czwartku przecie mnie nie ma :D:D:D Kaszel mnie męczy :( baniak napieprza :(:( ...i katar się przybłędał :(:(:( buuuuuuu! muszę się wykurowac przed wyjazdem! KONIECZNIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ niekulturalna jestem :O nawet się nie przywitałam.... juz naprawiam swój błąd ;) Dzieńdoberek wszystkim 🖐️🖐️🖐️ Tęsknota cos dawno się nie meldował....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewuszki🌻 sipp, daj szanse swojemu D. moze mial gorszy dzien.. poza tym zawsze po burzy wychodzi slonce, wiec mniemam, ze w tej chwili pewnie sie gdzies tam przytulacie:D biala, zrob sobie kuracje czosnkowa, na mnie zawsze dziala, fakt, na drugi dzien wole sie dla dobra spoleczenstwa nie odzywac, ale za to na trzeci dzien jestem okazem zdrowia! wez 3 ząbki czosnku, posiekaj i wrzuc do niewielkiej ilosci jogurtu naturalnego i to zjedz, ale najlepiej bedzie jak nie bedziesz gryzla tylko taką papke połknij:) powaznie, dziala cuda! a rano walnij szklanke cieplej wody z dodatkiem soku z cytryny (wycisnij cala najlepiej) i lyzeczką miodu. postawi cie na nogi w mig...przeciez musisz byc pełna sil w budapeszcie:D shit, ale ponuro... zimno... paskudnie. no wlasnie co z tesknotą... moze znalazl swoją muzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi🌻 dzisiaj sie nie spotkalam z D., za bardzo mnie dzisiaj wnerwial i doszlam do wniosku, ze nie mam ocoty na widzenie sie z nim. do tego mialam spiecie rano z mama przez tel wiec chcialam to tez wyjasnic na skypie... no i okazalo sie ze moj tata byl dzisiaj w szpitalu i mial badania na serce robione... no i teraz sobie chodzi w aparacie ktory rejestruje zachowanie serca 24/24 :O ma wrodzona wade serca, nie domyka mu sie zastawka:O wiec juz rozumiem czemu mama miala rano takiego nerwa jak nie mogla sie do mnie dodzwonic (a ja nie slyszlalam tel bo bylam w metrze:( ) gosiaczek🌻 czemu dol??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczkowa! nie znikaj tylko nam się wygadaj ...od razu będzie lepiej!!! Maxi - czosnku w domu brak :( ale posiadam miód i cytrynę ;) i jakieś tabletki z poprzedniego przeziębienia :) jestem dobrej myśli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draska
Witajcie, ja tez jestem singeilka mieszkajacą sama, no i raz jest lepiej raz gorzej no i wszystko by moze bylo w normie, gdyby nie to, ze czuje sie antyspoleczna i co gorsze tak sie zachowuje. Jesli nie musze nie wychodze z domu, tzn. chcialabym isc do ludzi, wyjechac gdziec etc, ale sama i tu nie wiem jak to nazwac chyba boje sie, wstydze. Dla mnie jest to niewyobrazalne zebym miala pojechac sama na taki rajd jak tu kolezanka opisywala. Moze ja zdiczalam od tej samotnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Draska 🖐️ ja na ten rajd nie jechałam sama ;) z mojej pracy jechało jeszcze dwóch kolegów, a w sumie to z naszej firmy (i miasta) było nas ośmioro ;) ...po za tym żadnych par, tylko pracownicy, więc komfortowa sytuacja :) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draska
Acha, no to troche inaczej, ale ja powinnam gdzies chociaz sama smigac, a tu nic z tego. Milych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draska
Acha, no to troche inaczej, ale ja powinnam gdzies chociaz sama smigac, a tu nic z tego. Milych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość draska
Acha, no to troche inaczej, ale ja powinnam gdzies chociaz sama smigac, a tu nic z tego. Milych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczeta ja dzisiaj juz w mniej bojowym nastroju, aczkolwiek nadal podnerwiona... a do tego moj tata byl wczoraj w szpitalu na badaniu serca bo ostatnio mial z serduchem problemy i sie okazalo, ze ma wade serca, jedna zastawka mu sie nie zamyka:( no i teraz ma kilka dni pochodzic w takim urzadzonku co to rejestruje prace serca 24/24... jednym slowem poniedzialek mialam cudny:( draska🌻 witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! jakoś dużo roboty mam :( za \"chwilę\" wycieczka a mam terminowa sprawe do załatwienia ....mam nadzieję, że jakims cudem uda mi sie wyrobić z tym do końca miesiąca... ja siedząc w domu to bym chyba umarła!!! jestem strasznie towarzyską osobą ...i wystarczy hasło a ja jestem gotowa lecieć tu czy tam ;) Sama też nie lubie nigdzie chodzić ..ale z koleżanką czy parą znajomych to juz co innego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala🌻 dzieki :), no ja w sumie tez bedac singlem, tudziez slomiana wdowa, nie siedzialam w domu bo dostawalam szalu, ale u mnie wsrod znajomych wiekszoc byla i jest singlami, albo poparowani znajomi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja lubie biurokracje:( no masakra co za debilizm... do dzisiaj mi nie moga delegacji do polski rozliczyc😡 juz ponad 5 tygodni mi sukinsyny rozliczaja. i dzisiaj mi powiedziala Renate, ze mam zle czas rozliczony, no jak mnie jakis ch.uj nie strzeli to bedzie dobrze, a mam zatwierdzona delegacje i rozliczenie przez szefa i szefa szefa, ale dzial personalny nie moze tego wprowadzic do kompa bo ku.rwa nie umie... jednak jak poniedzialek zacznie sie nerwowo to caly tydzien bedzie nerwowy:O nic tylko sie pociac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×