Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość *samotna*

Singielki mieszkajace same, jak spedzacie wieczory?

Polecane posty

Cześć Dziewczynki 🌼 I mnie jakieś przeziebienie wzięło czy coś, normalnie sie pokładam na biurku. A jeszcze jakiegoś super ważnego gościa mamy ze Stanów - nawet nie rozumiem, co on do mnie gada :P :):):) Ale chyba mądrze gada, bo wszyscy z wypiekami na twarzy go słuchają :P Weekend więc pewnie spędzę sama, doprowadzając sie jakoś do stanu używalności. Obiekt moich westchnień :P powoli sie wyprowadza - wraca do naszego miasta rodzinnego, więc będzie dzieliło nas 150 km i pewnie znajomość się zakończy... A tak miło by mogło być... Biała idę za Twoim przykładem i sobie założę profil na portalu randkowym :D Będziemy się mogły wymieniać doświadczeniami :P Normalnie... nie umiem żyć w celibacie tak długo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu przuesuneli mi termin spotkania, tym razem na poniedzialek, zaczyna to byc juz zabawne, ale ok, mam wiecej czasu by cos tam dopisac :) no ale musze na materialy jeszcze poczekac odnosnie wielowosiowosci bo to ma mi przeslac promotor a jak na razie chyba mu sie nie spieszy :( a innych materialow w tym temacie nie posiadam :( biala🌻 dzieki za wiare we mnie ;) gosiaczek🌻 nie lam sie bedzie dobrze. ja sie wykaraskalam po 3 dniach z choroby, a juz bylo nieciekawie bo ja ponad tydzien przechodzilam a do tego jeszcze sobie pojezdzilam po niemczech wiec doprawilam sie na maxa. ale polecam sok z cebuli (smakuje jak dla mnie obrzydliwie) postawilo mi gardlo i pluca na nogi w 2 dni (smierdzi czlowiek strasznie, ale dzialanie ma bardzo dobre) maxi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak milo was widziec prawie w komplecie 🌻 gdzie malinkaa? biala, mozemy sobie podac reke, mnie tez sie nie chce nic robic tylko, ze ja ......od 8 zapierdalam jak maly samochodzik, koniec miesiaca jest, szlag mnie trafia. lenia mam, spac mi sie chce i chyba tez mnie chorobsko dopadlo, kaszle, bola mnie pluca (moze w koncu rzuce te pieprzone fajki??) gorączkuje... gosiaczkowa, co to jest 150 km, troche ponad godzinka jazdy samochodem :P wiec dalej moze byc milo :D sipp 🌻 znowu mi net w domu odcieli, ide dzis popoludniu wyrównac rachunki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień się obijałam :) a bo to jedna koleżanka przyszła trzeba było pogadać, bo dawno niewidziana ....potem druga ;) fajna kupela to i ze dwie godziny nam zeszło.... pootem kolejna, wpadła na chwile po urlopie....cała w skowronkach opowiadała wrażenia ....a to tzreba było się umówic na jutro ....uzgodnić szczególy, o której, po kogo najpierw.... kirdy kupić kwiaty (jedziemy na ślub koleżanki z mojego działu) ...i takim sposobem za godzinke koniec pracy a ja nic nie zrobiłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień się obijałam :) a bo to jedna koleżanka przyszła trzeba było pogadać, bo dawno niewidziana ....potem druga ;) fajna kupela to i ze dwie godziny nam zeszło.... pootem kolejna, wpadła na chwile po urlopie....cała w skowronkach opowiadała wrażenia ....a to tzreba było się umówic na jutro ....uzgodnić szczególy, o której, po kogo najpierw.... kirdy kupić kwiaty (jedziemy na ślub koleżanki z mojego działu) ...i takim sposobem za godzinke koniec pracy a ja nic nie zrobiłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień się obijałam :) a bo to jedna koleżanka przyszła trzeba było pogadać, bo dawno niewidziana ....potem druga ;) fajna kupela to i ze dwie godziny nam zeszło.... pootem kolejna, wpadła na chwile po urlopie....cała w skowronkach opowiadała wrażenia ....a to tzreba było się umówic na jutro ....uzgodnić szczególy, o której, po kogo najpierw.... kirdy kupić kwiaty (jedziemy na ślub koleżanki z mojego działu) ...i takim sposobem za godzinke koniec pracy a ja nic nie zrobiłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczę!!! ale mnie powtórzyło!!!! dopiero to widzę ;) ja już w domku ....na wieczór planów żadnych. Przydałoby się posprzątać, ale z ochotą.... nie będę się powtarzać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ biala co sie stalo?? ja jestem po weekendzie, w piatek bylismy z D. na imprezie na ktorej nasz kolega byl dj-em. no i troszke zabalowalismy i spac poszlismy po 7 rano... a wstalismy po 15:( w sobote tez troche pobalowalismy bo gdzies do 3 i znowu bylo bardzo trudne wstawanie:( a dzisiaj za 15 minut mam pogadanke o dyplomowce a ja jestem lekko ujmujac troszke nieprzytomna, ale pije sobie kawusie i mam nadzieje, ze to mnie troszke obudzi :) buzki na mily poczatek tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie coś nie dobrego?? gdzie tam.... moja mina to oznaka nie zadowolenia, że topik jest przez Was zaniedbywany!!! :P W sobotę w parę osób z pracy zdrobiliśmy sobie fajna wycieczkę :P pojechaliśmy na ślub naszej koleżanki (godzina jazdy w jedną stronę) a wieczorkiem w podobnym gronie bawiliśmy się na disco :) Disco szczerze mówiąc średnio udane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewoje 🌼 No ja faktycznie zaniedbuję Was trochę, ale to dlatego, że nadal walczę z przeziębieniem i jak tylko docieram do domu, to wskakuje do łóżka. Sama niestety :( Nic mi nie chce przejść, a na zwolnienie nie mogę sobie pozwolić... Do tego żrę i żrę i już przytyłam Macie jakąś sprawdzoną dietę? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) zimny dzień dziś i deszczowy.... brrr roboty dużo ...oczywiście nie chce mi się ....ale cóż jak mus to mus :O jestem bliska spotkac się z jednym, takim z tego portalu randkowego... upierdliiwie prosił mnie o nr gg, dałam mu na odczep się ....i jak z nim gadałam to słodka nie byłam ....od razu zauważył, że nie darze go sympatią ....ale twardy był i się nie poddał, cały czas zagadywał ...az słuchajcie!!! zaczynam go lubić :P Proponuje, żeby spotkac się w sobotę .... jeszcze nie powiedziałam tak, ale prawdopodobnie wybiorę się na tę randkę ;) Jak to mówią ....zawsze musi byc ten pierwszy raz :P hmmm.... tylko nie bardzo mi sie podoba ...tak ze zdjęcia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam do Polski, do domku na studia, ale w Niemczech zostawiłam swoje dwie miłości :( oj... pokomplikowało sie u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mailninka ;) Witaj w kraju :D:D:: aż dwie?????????? .... od przybytku głowa nie boli ;) :P:P:P:P:P:P:P i jak to sprawiedliwość?? Malinka i Maxi mają po dwie miłości, a my z Gosiaczkowa po żadnej :O Gosiaczkowa??? a może Ty już masz??? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała a gdzie tam... posucha straszna :P Żadnego chłopa :( Nawet pół, a połowa chłopa by mi nawet teraz wystarczyła :P:P ta dolna oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie wiem co gorsze. Żadna czy dwie? Bo jak są dwie to jak wybrać? Jedna jeden problem, dwie to dwa problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wybielania dzien drugi, ale bez kawy pierwszy. a do tego stracilam glos i nie moge mowic:( a dokladniej to moge jedynie sobie cos tam szeptac:( i chrypie straszliwie, az mi promotor powiedzial, zebym siedziala lepiej cicho bo to zle wplywa na atmosfere pracy jak tak skrzecze... a chodzilo mu o to, ze wszystkim mnie szkoda jak musze cos mowic:( ale dzisiaj kochany piateczek wiec moze jakos nie strace calkowice glosu. wczoraj musialam pogadac z moim ex o odbiorze moich rzeczy, no i mam nadzieje, ze w ten weekend bedzie po wszystkim. a rozmowa byla totalnie beznadziejna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w poniedzialek ide do lekarza, masz racje biała, ilez mozna chorowac :( kaszle jak stary gruźlik, nie mam nawet siły uderzac w klawiature... wybaczcie moj krotki wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala dzieki za ziolo, mam nadzieje, ze pomoze. ja sie za pol godzinki zrywam z pracy bo juz mam dosyc na ten tydzien, a do tego migrena daje mi sie we znaki dzisiaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×