Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość cgf69i
Do cela biala- A Ty to co, jestes polonistka ? , ze tak bezkrytycznie upominasz innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorshann
Jak ktos szuka sali,to moge podpowiedziec ze 3 po 3 jest na poziomie.Dla mnie bardzo sie tam podobalo no i zarazem smakowalo. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voovkaa89
Kazda knajpa dobra, ale cena to wazny element przy wyborze.Najlepiej to szukac takiej ,gdzie ladnie ,smacznie karmia i preferuja przyzwoite ceny ,najlepiej z czyms gratis .np. ciasto lub owoce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftghk3990
Jeszcze sie taki nie urodzil,zeby wszystkim dogodzil;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martalo
ponawiam pytanie o przyzwoitych foto kamerzystow. ktos moze polecic? niekoniecznie najbardziej slawnych,ale moze kogos artystycznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulomiot.9j
Panasewicz, Kruk, Lipski, Zdanuczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martalo
juz przyjrzalam sie tym czterem nazwiskom. faktycznie dobre efekty. Dziaki. Tylko wiem, ze juz jest "pozno" wiec moga miec pozajmowane terminy na to lato.. Jesli jeszcze ktos cos wie.. niech poda namiary, bo w googlu zawsze te same firmy wyskakuja na czolowke, a tych czterech nie znalazlam do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zleszukasz
wejdz na hej wesele ,tam masz tego b.duzo.powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulomiot.9j
Piotrowski,Glodz,Gromko,Bura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZETBHH
PROKADR,TYLKO PROKADR. THE BEST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kon by,,
Sie usmial .Prokadr hi ,hi ,hi ,.Chyba liczac od konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasze wesele będzie w dworku czarneckiego. troche zamieszania było z teminem ale załatwione ;) grać będzie Mirage. kamerzyste moge polecic MASTERSHOT filmowali mi studniowke, widzialam ich 3 wesela i teraz biore ich na swoje wesele... I tanio biora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia8810
witam potrzebuje pomocy gdzie mozna zrobić tanie obrączki ? oraz mam problem z wyporzyczeniem dekoracji kościoła co polecacie? w rozsądnej cenie oczywiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaranta20
A moje wesele bedzie w dworku Tryumf,grac bedzie Akcent,a do slubu jade kareta szesciokonna z Janowa Podlaskiego.Juz nie moge sie doczekac tego dnia,kiedy Pan Zenek zaspiewa mi Gwiazde.Och,czekam na moj dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TV night
No i nic dodac , nic ujac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otipati
w dworku czarneckiego nie polecam bo nieswieze maja jedzenie i pozniej goscie musza sie meczyc. odradzam! kiedy te wasze wesele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty .....
guaranta20 No to sobie czekaj i pewnie dłuuuuuugo jeszcze poczekasz zanim kyos takiego wezmie, pomarzyć zawsze mozesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guaranta20
A co,nie wierzysz mi? To wiedz ze moj tata jest biznesmenem i to bardzo bogatym,i moge se wesele robic nawet w Warszawie.I jak zechce to nawet kareta moze miec 10 koni.A tobie nic do tego zazdrosniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr5jj..
Szukam karety??? ,najlepiej z Ksiezniczka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele mojej siostry byl ou czarneckiego w tamtym roku i bylo git wiec mysle ze u nas tez bedzie dobrze. a slub bedzie w sierpniu 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzaless445
Jezeli przepowiednie majow sie spelnia,to 2013 nie doczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jasne.,.
guaranta20 Rób sobie gdzie chcesz chłopczyku, najpierw skoncz szkołe a potem mysl o weselu ty biedny "biznesmanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no jasne,.,
Szkola raczej tobie sie klania.Albo piszemy ,,businesmanie,,lub w formie spolszczonej ,,biznesmenie,,A tu kolego wymyslasz slowa hybrydy.Pol po polsku pol po angielsku ,a moze jestes poprostu stary i w twoich czasach nie bylo angielskiego?A wiec pisz po rusku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkt9x
No jasne ,czego sie czepiasz,przeciez widac ze dziecko fantazjuje,i nikomu to nie przeszkadza.Moze sam jestes na poziomie tego dzieciaka,ze wchodzisz z nia w dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gambbini17
Jakiś stary zgredzicho tu siedzi i wszystkich krytykuje.A może ktoś sobie jedzie karetą do ślubu, to co ci do tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niania.ll.
Zamiast szukac karety i ksiezniczki poszukaj rozumu bo za pieniadze tego nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwan.ska
Po prostu piszemy oddzielnie. Dziwne, ze niektórzy robiąc takie błędy, udając "wielkich polonistów" mają odwagę pouczać innych. A co dopiero po rusku. Słownik nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia8810
Też szukam dekoracji kościoła.Ale w kwiaciarniach straszne koszty są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otipati
Do sylwia: Ja mam pomysł na dekoracje Koscioła w minimalnych kosztach. Rozesłany tiul na ziemi (zakupiony np na allegro) prowadzący do ołtarza, po bokach świeczki (podgrzewacze), ławki od strony wewnetrznej równiez zasłane tiulem i przepasane kokardami (w kolorze przewodnim wesela). Powoduje to ze goscie wchodza od zewnetrznej strony lawek, azeby nikt w swieczki nie wlazl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×