Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość qqq,r
Motolu , a co jestes zawiedzony ze cie franiaa nie wynajela.###Dobrzy spece robote powinni miec , a nie zabiegac o nia na forach.###

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doooo.pq.
Bo motyl to bezrobotny Dj piszacy pod tysiacem nicków który nie ma zleceń, tylko pilnuje tego forum jak głupi resztki rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motolu.k
Czlowiecze ja moze piaty post w zyciu pisze.A sie pytam jaki ze mnie dj,Ty chyba sam jestes dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRACY2
Restauracja 5 Debow.Zobacz i sprawdz ,naprawde godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woluś.H
Potrzebuje tanio wodki ,gdzie tanio kupic.A konkretnie biega o krupnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula252525
do sylwii8810 która pytała o zespół -Pierwszy jaki ci proponuje to zespół Time. Zabawe prowadzą super, a główny wokalista cały czas zachęca ludzi, żeby odeszli od stołu i troszkę potańczyli. Grają różną muzykę, chociaż bardziej klimat disco polo. Oczepiny były zabawne. Nie popijają na weselu. Cenowo to niewiem dokładnie, ale gdzieś tak chyba 3-4 tysiące. Mają swoją stronę: www.time.net.pl Możesz tam posłuchać kawałków jakie grają na weselu i w sekcji wideo zobaczyć kawałek wesela. Drugi jaki ci proponuje to grupa Proxy. Zabawe też prowadzą super. Przerwy robią tylko do dań gorących, chociaż i wtedy przygrywają na akordeonie, np. Hej sokoły. Oczepiny były super, dla każdego coś się znalazło. Zrobili Młodym niespodzianke i główny wokalista przebrał się za tego łysego gościa z Kombi. To była rewelacja ;) Cenowo też niewiem dokładnie, ale wiem że niedrogo. Mają stronę: www.grupaproxy.pl Możesz tam posłuchać piosenek i w sekcji wideo obejrzeć kawałki z wesel. Mam nadzieję że pomogłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula252525
Miał ktoś wesele w sali Biesiada w Kumiale koło Korycina i Trivento w Korycinie? Dobre tam jedzenie i jakie wrażenia?? Będę wdzięczna za każde info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d5555dd
kumiala ok.zas trivento nie znam.ale z tych stron polecam sale w suchowoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość king. lo.26
Wódke my kupowalismy w Sellgrosie mają dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an.
Do Paula252525: Polecam Biesiadę. Byłam tam na 3 weselach. zawsze dobre jedzenie, bardzo ładny wystrój, miła obsługa, dużo miejsca, ładny rozbudowany ogródek -dobry do zdjęć, pokoje również ładne. przystępne ceny, poza tym można wyjść na powietrze, jest duży teren. polecam w 100% :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seńka..1
Dwór Poniatowskich w Suchowoli,to naprawdę super sala.Nie wiziałam lepszej,a po weselach trochę chodzę,i wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krupnik ,.
Zobacz wódke jeszcze w Makro tez mozna taniej kupic jak sie trafi na promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula252525
Właśnie, dużo pochwał słyszałam o Biesiadzie. A w tej Suchowoli to dobre jedzenie jest? I jak tam obsługa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, że suknia jest niestandardowa, bo jej rozmiar pasuje na panie od 38 do 44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seńka..1
W lipcu ub. roku bawiłam sie tam na weselu.Jeśli pytasz o obsługę to powiem że profesjonalizm aż tryska.Zaś jedzenie jest godne samego króla,powaga.Dania poprostu wyszukane i salatki itp.naprawdę inne niż ta wszechobecna masówka.A lokal to nie dwór ,jak wcześniej mylnie podałam tylko nazywa się Pensjonat Poniatowski.W środku przepych w każdym calu.Naprawde robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dusdusia
Przyznam ze sala sliczna i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula252525
Właśnie sala w suchowoli bardzo mi się spodobała. Te złoto i przepych. Po prostu cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otipati
heja! wódke kupilismy na gieldzie rolno towarowo spożywczej na andersa kolo galerii kwadrat. chodzi o wodke krupnik cena 15,85 pol litra. trafilismy na promocje, ale powiedzieli nam ze przy wiekszej ilosci i tak mozna sie z nimi targowac i taka sama daliby cene gdyby nie byla w promocji. my kupilismy 200 butelek, uwazam ze w dobrej cenie. jesli chodzi o sale to biesiade jak najbardziej moge polecic, tez nie raz tam bylam. zas swoje wesele mamy w pensjonacie poniatowskim. szczerze to nie wiem jak jest tam z obslugą i jedzeniem, ale mam nadzieje ze bedzie ok. sala przepiekna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula252525
do otipati: A kiedy weselicho będziecie mieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otipati
w maju weselicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strogi.m
Sala w suchowoli to naprawde arcydzielo a i jedzenie maja wysmienite,zarazem obsluge profi.Pozytywny wyjatek wsrod lokali,ale tak trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toska.r.88
otipati. A którego maja? bo ja też mam w maju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serma23
Toska o kurde i ja mam w maju,a ty ktorego masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula252525
To ja się chyba zdecyduje na tą suchowolę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula252525
A jeszcze zapomniałam zapytać za ile tam od osoby się płaci?? Ciasto albo alkohol w cenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.P2222
A gdzie widzialas wodke za darmo,albo masz 14 lat,albo nie wiesz co piszesz.Knajpa jest super,ale zeby wodke dawali to daruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otipati
26 maj. czyli Ty pewnie wczesniej. nie no wodki to gratis nigdzie nie daja, ciasta niestety tam tez nie. trzeba oddzielnie zamawiac. za osobe 145 podstawa 5 dan goracych. a z ta obsługą to ciekawa jestem jak to jest, słyszałam że często się zmienia szef kuchni oraz kelnerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D.P2222
No wiesz powiem Ci ze ciasto to czasami daja.Ale wszystko w zaleznosci jak sie dogadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula252525
Myślałam że drożej jak na taką salę. A w Biesiadzie w kumiale orientujecie się ile za osobe? Ja już nie dam rady. Mam mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×