Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość olamarija
właśnie to studio zainteresowało mnie ze względu na to, ze na stronie mają jasny cennik. do wielu innych jestem w trakcie pisania maili i jak niektórzy, reklamujący się na" wesele z klasą" z ceną np. 2000 przedstawią swoją ofertę szczegółowa, to doliczając dojazdy, plener itp wychodzi za film i video min 3500. to trochę dziwne, żeby mieć aż tyle kosztów ukrytych. jak już będę po wstępnym mailingu, to wybiorę się na prezentację do kilku firm. ostatnio oglądam namiętnie wesela znajomych i póki co wiem, czego u siebie mieć nie chcę i nawet tam nie piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czy ktoś był na weselu na którym grał zespół DEKADA BAND? Muzycznie chyba dobrze wypadają ale czy dają radę przy prowadzeniu imprezy, oczepin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreskakropka1234231
Dekada band to jeden z najlepszych zespołów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze sie ktos wypowiedziec na temat zespolu Mirage? mam u nich zarezerwowany termin ale jakos nie widze tu zbyt wielu konkretnych komentarzy o nich. Prosze o pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drucierturew
Polecam firmę z pasaża przy św.rocha. niestety niepamiętam nazwy . Wiem że są na 2 piętrze i robią fajne filmy ,ale nie są tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochanaw Na youtube jest kilka filmików z wesel na których grał zespół Mirage, możesz zobaczyć jak mniej więcej prowadza wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, Chciałabym zdobyc jakieś informacje na temat dj Krisa? Czy to prawda że już nie zawsze chce mu się grać i nie jest tak dobry?? Zastanawiam się nad jego wyborem.... może ktoś bawił się na jakimś weselu gdzie grał? a 2 pytanie jak teraz jest w Lechu i ta nowa sala czy pomieści 160 gości? czy na parkiecie nie będzie za ciasno ?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka26e
Na pewno nie pomiesci 160 osób mnie tez tak mówiono ale jak byłam na weselu u przyjaciółki to 120 osób to góra. Niektórzy próbuja wciosnac na siłe bo liczy sie kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka,ela/
160 osob pomioesci, ale na parkiecie to juz miejsca raczej nie bedzie i na moje oko pewnie tez ok.120-130 góra. A czy przypadkiem nie wciskali ci tego baltyka w tej sali? i jeszcze zespołu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajajaj.... nic mi nikt nie wciskał jeżeli chodzi o dj... kierowniczka bardzo sympatyczna konkretna nie to co w Dworku.... nie wiem dlaczego wprowadzaja ludzi w błąd jezeli chodzi o ilośc miejsc.. na stronie jest napisane ze sala do 180 osob wiec 160 powinno sie zmiescic spokojnie .... ajajaja ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia g
ja polecam Bobrowa Dolinę fajne miejsce (inne niż te wszystkie w których byłam)świeże leśne powietrze, duża sala fajna obsługa i przede wszystkim dobre jedzenie :) fajne są również zorganizowane poprawiny. Możliwość noclegu, nie daleka odległość od białegostoku no i oczywiście przestrzeń i spokój :)sami zobaczcie jak sala weselna się prezentuje http://www.bobrowadolina.pl/pl,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaiaa.k
d0raaa. jak wiesz ze wejdzie tyle osob to nie pytaj, chociaz jak bedzie prowadził ten dj to miejsca tez moze wystarczyc na parkiecie dla kilku osób, ale to twoje wesele ,wiec jak wiesz swoje to nie pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasne i okolice
Byłam na weselu w Bobrowej dolinie,i powiem ci ze mam mieszane uczucia co do tego lokalu,niby nie było źle ale super tez nie było.Wesele było na 160 osób,stoły były źle ustawione bo po jednej stronie sali stały stoły a po drugiej były tańce,więc tam gdzie stały stoły to było tłoczno i nie było widać co się dzieje na parkiecie,zbyt dużo dań było z grzybami,kelnerki były ubrane byle jak,nikt nie pilnował czystości w łazienkach,stół wiejski stał w samym kącie sali że nawet go widać nie było,o zmianę talerzyka trzeba było prosić,na zewnątrz stałą beczka z piwem i tam jest piękny wielki ogród z ławkami i stolikami więc wielu gosci siedziało na zewnątrz .Na zdjęciach w necie zdjęcia sali są piękne,białe pokrowce na krzesłach ale myślę że za te pokrowce to trzeba dodatkowo dopłacić i na tym weselu nie było .Aha,lody podali na zwykłych białych deserowych talerzykach co mnie najbardziej rozśmieszyło.Nie wiem może maja też inne sale ale na tej co ja byłam to tak się schodzi jak do piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaiaa.k przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź dokładnie zanim coś napiszesz, bo widzę, że nie zrozumiałaś. Żebym wiedziała jak tam z miejscem to bym nie pytała. Pozostałym dziewczynom dziękuje za odpowiedź !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ButryMoma
A mnie rozśmiesza to że znaczenie ma pucharek w którym podane są lody , a nie to czy były smaczne.Porażka.Zajdź do Camelotu ,tam to dopiero zobaczysz co to jest piwnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasne i okolice
Pisząc ze schodzi sie jak do piwnicy chciałam podkreślić w której sali byłam,bo tam podobno jest więcej sal.A co do lodów to chyba każdy się zgodzi że powinne być podane w pucharkach,obojętnie w jakim lokalu,bo jak można jeść loda z płaskiego talerzyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ButryMoma
Ja jadłam z wafla i było smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W pucharkach nie lubię
lodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straooonika
no,na weselu z wafla ,dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena2222
Witam, Dwa dni czytałam te forum, 124 strony hehe, szczerze mówiąc dużo sie nie dowiedziałam tylko sie bardziej denerwowałam tymi kłótniami itp... Ale mam nadzięję, że można tu o coś jeszcze normalnie zapytać, otóż my mamy wesele w Tryumfie, zdecydowalismy sie na nia po bardzo dlugich poszukiwaniach, ale i tak do końca nie jestesmy przekoanani bo tam dziela sale na pół i boimy sie ze bedzie muzyka przechodzila z drugiej sali.... Kamerzyste mamy, fotograf jakos pojdzie bo ich jest multum, najgorzej z zespolem....... ich tez jst mnostwo, ale wiadomo najlepiej kierowac sie opiniami ludzi ktorzy juz ich syyszeli na jakims weselu... Jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasne i okolice
Byłam w tym dworku na weselu,byłam na dużej sali bo gości było ok 200,nie widziałam żeby sala była podzielona,ale jedzenie mają naprawdę pyszne i duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitie
Witam. Polecono mi Roberta Karpowicza na wesele jako fotografa- kamerzyste ( estrada-studio) czy ktoś wie cokolwiek na jego temat ? czy jest godny uwagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 124 strony i człowiek głupieje
tutaj znajdziecie odpowiedzi, sa bardziej obiektywne bialostockie fora slubne,ale nie te.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam Roberta
Robert Karpowicz jest bardzo dobry w tym co robi -polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga173
Witam :) Poszukuję opinii o kilku salach w Białymstoku, mianowicie o Ambrozji, Amadeo i Lechu? Może ktoś mi powie jak tam jest z jedzeniem i obsługą? Byłabym bardzo wdzięczna :) Może ktoś zna też fotografa Leszka Talipskiego (www.agencjafotoart.pl)? Jak układa się z nim współpraca? Czy jest drogi? Kilka postów wyżej przeczytałam kilka opinii o Prokadrze. I ostrzegam Was przed tą firmą... Nagrywali moją studniówkę. Filmu nie da się oglądać! Odnosi się wrażenie, że kamerzysta skakał z tą kamerą bo obraz non stop jest bardzo poruszony. Film nie ma ładu, ani składu. Wszystko jest inaczej niż się umawialiśmy... 3 miesiące później byłam na weselu siostry mojego narzeczonego- to, jak wygląda mój film studniówkowy, a jak wygląda jej film ze ślubu to po prostu nie do porównania... W tym roku mojej siostry klasa też wynajęła Prokadr na studniówkę... I też bardzo żałują i plują sobie w brodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasianowa
Jezeli juz to Amadeo w Lechu tez byłam porcje obiadowe nie za duze, przystawki tez raczej skromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białystok, Bielsk Podlaski Haj
Sprzedam tanio suknię ślubną roz 36-38. Koronkowa, góra zdobiona kryształkami, wycięte plecy. Kolor perła, ciemniejsza od białego. Suknia pasuję 163cm wzrostu + 5cm obcas oczywiście można skrócić. Użyta tylko raz, cena katalogowa 3500zł Moja cena do negocjacji napewno mniej niż tysiąc. wklejam zdjęcia, więcej mogę przysłać na maila http://www.voila.pl/084/gy9ou/?1 http://www.voila.pl/083/pxz8p/?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białystok, Bielsk Podlaski Haj
Bede tu zaglądać jakby ktoś był chętny podam namiary na siebie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×