Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość renatuta
do Annusia też interesowałam się Niagarą.myślę że na 90 osób ta sala jest ok.nam też proponowali tą salę ale my planujemy wesele na ok 130 os,więc byłoby ciasno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszcie, co sie z wami dzieje. Ja juz zakupiłam zaproszenia. Mam tylko jeden maly dylemat. Chciałabym zaprosic moje kolerzanki, ale ze wzgledu na ograniczenia zwiazane z sala. Boje sie, ze bedzie za duzo gosci. Uwazacie, ze moglabym im powiedziec, ze jesli np. wiecej osob odmowi przyjsca na wesele to zaprosze je na ich miejsce tyle, ze 3 tyg. wczesniej. Nie wiem, czy to bedzie ok. Ale mysle, ze zrozumieja. Byłam wczoraj, w salonach slubnych, ale tylko sie poumawialam, bo bylo od groma ludzi. We wtorek ide na przymiarki i szukanie tej wymarzonej,, hehe. Została mi jeszcze do odbebnienia poradnia rodzinna. Ide jutro sie zapisywac. Poradzcie jakas dobra makijazystke. Chce miec pewnosc, ze nie trafie pod rece panny ktora zrobi ze mnie lalke barbie :) Aha i ile za bule za taki makijaz :) Buziaczki pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej, do devil - polecam salon kosmetyczny DORIS w Pasażu przy ul.Rocha na II piętrze. Codzę tam już od dłuższego czasu. bardzo sympatyczna dziewczyna i ceny ma przystępne. Jak umalowała mnie na wesele to nie mogłam uwierzyć że to ja!! Jak będziesz zainteresowana to dam ci nymer telefonu do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej wszystkim, gabinet kosmetyczny DORIS 085 744-68-23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiweeeee
a może ktoś wie gdzie mozna oddać do prania suknię slubną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
czy u kogoś świadkami było małżeństwo??mam nadzieję że to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
dzięki ufff...a już się nasłuchałam że nie mogą (ludzie starszej daty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiweeeee
u mnie też było małżeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
u nas też małżeństwo :)))) Ale my tylko cywilny bralismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
śliczna.też szukam coś w tym stylu.gdzie kupowałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renatuta w salonie slubnym lissa ferrera na krakowskiej 17 wypozyczenie 1500 zl jej :) fajnie ze sie wam podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia moze komus w oko wpadnie suknia kelaz hermsa roz36 ekri po jednym slubie;) cena do negocjacji 1300 w dol;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
może znacie jakąś stronkę ze zdjęciami sukien ślubnych które można kupić w Białymstoku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
a,i jeszcze jedno.do której GRACJI iść na przymiarki??dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do renatuta ja byłam w GRACJI przy Białym Kościele. Przesympatyczna obsługa i wogóle super. Natomiast przy ul. Wasilkowskiej jest więcej sukienek i ewentualnych dodatków i z pewnością więcej miejsca :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
dzięki dziewczyny fajna jest ta stronka.ciekawe informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
gdzie mozna kupić ładny garnitur i dodatki??no i gdzie naprawdę warto póść do fryzjera.potrzebny mi dobry fryzjer nie tylko na ślub ale też na odświeżanie fryzurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do MAGDA G i oktavia2 czesałyście się u Elwiry w salonie IWONA?? przyslijcie mi zdjecia swoich fryzurek ślubnych.dzięki henk8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej renatuta prześlę ci jutro bo teraz w pracy jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w prestizu na zwycienstwa kolo madro. Sa bardzo ladne garnitury i naprawde w niskich cenach. Moj brat tam kupował na swoj slub. Za wszystko zaplacil ok 500zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiveeee
my tez kupowaliśmy garnitur w prestiżu, razem z koszulą i musznikiem, bo ceny mają b. konkurencyjne i wybór duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
od tego roku w Belwederze podrożało 10 zł od osoby,szok...ale co robić,płacić trza.czekam na zdjecia.dzwoniłam dziś do salonu IWONA i umówiłam sie do Elwiry na(balejage?) przed świetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do renatuta na pewno będziesz zadowolona z Elwiry. Naprawdę ma dziewczyna talent i możliwości a do tego szczyptę fantazji. Ja jak do niej idę to zawsze siadam i na pytanie co ma mi robić odpowiadam, że to co uważa aby było super :)))) Jeszcze się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do oktavia2 dzęki za fotki,bardzo ładna fryzurka i fajny pomysł z tym kwiatkiem.mam nadzieję że też będę zadowolona z Elwiry.miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oktavia2 to jak mozesz to i mi foty przesli bede wdzieczna :D szukam fajnego pomyslu na frzyzure, ale narazie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×