Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość renatuta
witam też byłam w tym salonie na przymiarkach i mam dobrą opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Zostalo mi 28 dni do slubu. Hehe jak ten czas szybko lecie. Zamowilam tort i ciasto w piekarni Snarskiego. Te ostatnie tygodnie beda chyba najgorsze. Spotkanie z kamerzysta, zespolem zeby wszystko ustalic. Dopasowanie sukni. Kupno gajerka, a zreszta co ja wam bede pisac same dobrze wiecie. Ale jestem cholernie wku*** A to z powodu butow. Pamietacie jak poszukiwalam na niskim obcasie. Zdecydowalam sie zamowic przez neta na www.butyslubne.com.pl Zamowilam je 15 kwietnia. A butow jak nie bylo tak nie ma. Zadzwonilam do nich, a oni ze za maja duzo zamowien i takie tam. opierdolilam i powiedzialam ze czekam na buty do konca maja bo 2 czerwca mam przymiarke sukni i buty musze juz miec. A oni ze postaraja sie. :( Wiec jesli buty mi nie przyjda to jeszcze bede musiala latac i szukac. A dotego pewnie bede musiala sie uzerac z odzyskaniem kasy. Jak nie urok to wiecie co :/ Ale ogolnie jestem nastawiona pozytywnie :) Mam nadzieje ze wysztko bedzie ok :D Pozdrawiam was buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do devil trzymamy kciuki za pozytywne rozwiązanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do Devil69 wszystko będzie ok,a może już doszły buciki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buty jeszcze nie doszly ale dostalam wczoraj meila ze zostaly juz wyslane wiec czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam buty nie ten kolor nie ten rozmiar. :( Odsylam i ide na poszukiwania . ZONK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa026
dziewczyny macie może jakiś kontakt do właścicieli samochodów na ślub? Biała długa limuzyna odpada.Może coś starszego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do devil głowa do góry - na pewno coś znajdziesz :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do justa026 wejdz na -Hejwesele-tam znajdziesz pojazdy slubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwoneczekkk
Hej dziewczyny, jestem swiadkowa na weselu i mysle ze moim obowiazkiem jest zorganizowanie wieczoru panienskiego, z tym ze nie znam za dobrze panny mlodej, gdyz jestem siostra pana mlodego (troche zamotalam ale mam nadzieje ze rozumiecie). Mam zamiar skontaktowac sie z kolezanka Mlodej i cos wspolnie ustalic ale poki co ie mam kompletnie pomyslu;/ wiec moze opowiecie jak bylo u was? z góy dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
Dzwoneczek, co do wieczoru panieńskiego, to podstawową rzeczą jest poznanie Młodej i jej upodobań, bo jeśli dziewczyna jest spokojna i skromna, to raczej nie ucieszy sie z ognistego striptizera ani paradowania z doczepionymi uszami i ogonkiem po jakimś lokalu ;) Jeśli poznasz ją lepiej, wtedy będzie Ci dużo łatwiej, a i nam będzie łatwiej doradzić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
DO Devil69 jak tam poszukiwania botków??znalazłaś coś odpowiedniego??napisz gdzie bo też nie mam jeszcze butów,a ślub za miesiąc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
ale zanika to forum,szkoda:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jestem taka zapracowana ze nie mam noromalnie czasu, tylko praca, i zalatwianie slubu :D Ale juz niedlugo tylko 11 dni :D. Buty kupilam w salonie slubnym gdzie wypozyczam sukienke Lissa Ferrera na Krakowskiej. Za butki zaplacilam 180zl. Kupilam juz welon i rekawiczki :D Teraz wysprzatac tylko chatke i czekac na ten wielki dzien :D. Aha dziewczyny chcialam kupic jakas ozdobe do wlosow ale te w salonach maja kosmiczna cene ok 70 zl. Wiec podziekowalam moze wiecie wy gdzie mozna kupic jakas ladna rozyczke do wlosow. Pozdrawiam was i caluje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do devil ja kupiłam kwiatek w pasmanterii za 7zł :) Cokolwiek kupisz fryzjerka na pewno ładnie ci upnie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do Devil a nie myślałaś żeby wpiąc żywego kwiatka,myślę że będzie ładnie wyglądac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam o zywym kwiatku, ale ja panicznie boje sie owadow i na sama mysl ze mogla by przymnie latac przczolka mam gesia skorke wiec stwierdzilam ze nie :. Poszukam w pasmateri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do devil i jak nastrój przed zbliżającym się najpiękniejszym dniem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe nie mam czasu na nic tylko latamy i zalatwimy, jeszcze dzis ide do pracy na nocke a potem laba :D. Nastroj tego pieknego dnia to ja chyba dopiero odczuje w sobote. Zaraz lece kupowac alkohol i zatwierdzic ile gosci bedzie w restauracji :D Wiec buzkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
wesołej zabawy i wygodnych butów :) aha - weź sobie drugie na zmianę. Najlepiej wygodne i sprawdzone. Ja nie wzięłam i źle zrobiłam :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
a ja słyszałam że butów przez całe wesele nie wolno zdejmowac;-). do Devil wszystkiego co najlepsze na Nowej Drodze,udanej zabawy,pięknej pogody i słonecznych dni przez całe życie.3maj się bez stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie dziewczyny. Butkow nie biore na zmane bo mam na niskim obcasie no i jeszcze sie zaopatrzylam we wkladki zelowe. Wiec mysle ze bedzie ok. jeszcze tylko 3 dni i bede zona hehehe. A jutro impra na calego nasz wieczor kawalersko-panieniski :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRACYA - klientka
GRACYA serdecznie odradzam ten salon. Kobiety są przepracowane i z oddaniem sukni czekają do ostatniej chcili. Udają miłe ale kiedy zwrócisz uwagę że coś jest nie tak uszyste...puszą się i za nic w świecie nie chcą tego poprawiać. Skutek był taki że poszłam w luźniej sukience która przez całą noc mi się zsuwała! Z całego serca odradzam. Lepiej wziąć troszkę droższą sukienkę w innym salonie niż kłócić się dwa dni przed weselem... Dziewczyny jeżeli dbacie o swoje zdrowie pychiczne omijajcie ten salon szerokim łukiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie odebralam swoja. Jest piekna czysta i wogole :D:D Polecam salon lisa ferrera :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do Devil gdzie kupowałaś te wkładki?ja mam obcas 7cm i boję się że nie będzie mi za wygodnie;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aptece w cefarmie na suraskiej ale powinny byc i w innych z firmy compe... cos takiego kosztowaly 25 zl sa wielokrotnego uzytku. Sama wczesniej wyprobowalam i sa zajebiste polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
dzieki Devil masz czas jszcze u zaglądac??czekamy na zdjęcia,wspaniałej soboty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eivee
Devil wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 🌻 ps. więkoszość wesel w biesiadnej kończy się zdjęciem butów i zabawą na bosaka ;):D U mnie też tak było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Slub i wesele udalo sie w 100% a nawet i 200 heheh. Mielismy mala wpadke na poczatku gdy na sali korki wysiadly hehehe. Ale szybko naprawili i potem to juz zabawa do samego rana :D :D. Zdjecia jak bede miala to powysylam na meila. :D Teraz niestety bede bez netu :D. Ale moze jakos dam rade wam je wyslac tylko podajcie meile. Buziaki wszystkim zycze takiego przezycia i tak zajebistej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
henk8@wp.pl super że wszystko Ci się udało,czekam na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×