Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Białystok zamarl czy co :D. Jak tam kobitki leci. My juz dalismy na zapowiedzi. Zaczelismy zapraszac gosci. I co najwazniejsze myslec owyprowadzce. Zeby juz byc tylko ze soba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajduk1982
witam jestem z Sieradza(woj.łódzkie). Gram ww zespole i ttrafiło mi sie wlasnie wesele doo grania w Białymstoku w czerwcu. Chciałęm spytać jakie tam u was na weselach panują zwyczje? JAk wyglądają oczepiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
Witam wszystkich, Ja mam ślub w październiku (ale nie w Białymstoku) i będzie grał zespół Summer z Białegostoku. Czy słyszałyście coś o nim?? Kamerzystę też mam z Białegostoku, ale nie pamiętam jak się nazywa. Dam znać ;) Fotograf - Marcin Dryl :) Czekam na opinie o SUMMERze i pozdrawiam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piszcie gdzie kupilyscie swoje buty i za ile. Ja nie chce wydawac 300zl na buty jednokrotnego uzytku. Ale niestety tylko takie znajduje. A co najgorsza malo jest na niskim lub plaskim obcasie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do Devil ja swoje kupiłam w sklepie DRAGON przy kinie Pokój za 130zł. Juz kilka par tam kupiłam i zawsze byłam zadowolona. Niestety nie wiem jak jest z niskimi obcasami poneważ ja noszę tylko wysokie :) powodzenia w poszukiwaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze dla niezdecydowanych
zespol vertim albo cymes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigsa
aaa! ja jestem nie zdecydowana jesli chodzi o zespol ...nie wiedzielismy ze to bedzie az taki problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oktavia bylam tam buty sa faktycznie sliczne i nie drogie, ale niestety nie na niskim obcasie. Szukam dalej wiec ziewczyny pomozcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
witam ja też będę szukała butów na niewysokim obcasie,więc jak coś znajdziesz daj znać.zaproszenia rozdane,obrączki kupione,suknia wypozyczona więc już z górki...została poradnia i samochód musimy znależć,najlepiej jakiś,,stary,,może coś wiecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do Devil nie wiem ile chcesz przeznaczyc na buty ale fajne są w WENECJI przy ul. Sienkiewicza - sklep z włoskimi butami. Sama często tam kupuję więc wiem że mają solidne, dobre i przede wszystkim mega wygodne buty ale niesttey troszkę drogie. Ja kupowałam takie, żeby potem jeszcze włożyć a nie na jeden raz więc mogły być droższe. Drugi skle maja przy kinie Pokój dokładnie na przeciwko wejścia do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
dzięki,napewno zobacze co mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do devil i renatuty zależy jakie chcesz ale ok. 300zł na pewno musisz szykować. Jak znowej kolekcji to nawet 500zł ale naprawdę warto wydać te pieniądze. Mam pantofle na 11cm obcasie kupione u nich i chodzę w nich od wiosny do jesieni. Wogóle nogi nie bolą bo są super wygodne. Jak tylko je kupiłam to całe wesele przetańczyłam w nich i wogóle nogi nie bolały :) Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oktavia wlasnie oto chodzi ze niechce tyle wydawac, ze wzgledu ze nie naloze ich potem :) Ale dziekuje za informacje. Aha moze macie troche gustu i powiecie mi czy do sukni ivor pasuje bukiet z czerwonych roz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajduk1982
Napiszcie jak u was wyglądaja wesela. Do ktorej standardowo trwa impreza weselna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do devil nie ma sprawy :) a co do bukietu to może jeszcze zastanów się. Czerwone róże są troszkę oklepane. DUżo dziewczyn je wybiera. Nie lepiej mieć coś oryginalnego? W kwiaciarniach maja katalogi z bukietami - można pożyczyć do domu i pooglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katttttttttttttta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
Fajne buciki, ale nie boisz się zamawiać przez net...? Wiesz, rozmiar może być OK, ale może nie będą do końca wygodne... czego oczywiście Ci nie życzę!!! :) Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam szukam
i nie moge znalezc. gdzie sa ladne obraczki w przystepnych cenach ? mysle o jakims jubilerze lub malym sklepie z bizuteria ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
do devil buty piękne wybrałaś :) Ja co prawda uwielbiam wysokie obcasy ale rozumiem że nie każdy je nosi. Podaj mi maila to wyslę ci zdjęcie swoich kwiatów. Chciałam małą, skromną ale elegancką i nietypową kompozycję. Wybrał ja mój mąż :) Super była :)))) do szukam szukam na ul. Rocha w rzemieslniku jest mały sklep jubilerski - lok.123. Gość robi obrączki na zamówienie i połowę taniej nież w APARCIE. Robił mój pierścionek zaręczynowy z brylantem :) Jak zaniesiesz mu zdjęcie to zrobi ci to, co chcesz albo możesz wybrać wzór u niego na mijescu. Ma tez biżuterię srebrną :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szukam szukam Polecam jubilera na Kopernika pod filarami, ale od strony urzędu marszałkowskiego a nie od przystanku, drzwi są z boku budynku. Zrobi dokładnie to co pokażesz na zdjęciu i za nieduże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oktavia to moj meil anja_69@wp.pl a co do butow niestety kocham wysokie obcasy, ale Bog nie obdarzyl mojego wybranka wysokim wzrotstem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam szukam
dziekuje bardzo dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oktavia faktycznie bardzo ladny skromny bukiet :) No przekonalas mnie do tego i moze wybiore bukiet inny niz z roz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już męzatka
Witam wszystkie dziewczyny te jeszcze "przed" i te juz "po"...Dziewczyny nie martwcie się o buty! I tak ich nie widać ani w tańcu ani później na zdjęciach. Nikt nawet nie zwraca na nie uwagi. Grunt zeby były wygodne.Wiem co mówie bo też tak przeżywałam kupno butów, zupełnie niepotrzebnie. w końcu wzięłam najtańsze i najwygodniejsze. Wolałam zainwestować w dodatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VV BB
tak nawiązując do tematu zespołów to JBand jest dobry...grają juz około 20 lat więc mają doświadczenie sprzęt ... i nie mają strony internetowej bo nie muszą sie reklamować żeby mieć klientów :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
zaproszenia kupowałam w CREO na ul.Suraskiej,wybór duży i taniej niż w Auchan.teraz szukamy samochodu.3majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
samochód juz jest-angielska taksówka.prawie wszystko załatwione,została poradnia pozdrawiam czytelniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×