Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość renatuta
też nic nie wiem o tym zespole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiweeee
magdag a ja mogę też prosić o Twoje zdjęcia na andziab34@op.pl Mój slub został przełozony z pewnych powodów rodzinnych na ...... 29grudnia :) Devil69 ile kosztuje w biesiadnej wesele od osboby? bylam tam na sylwestra, ale o ślubie nie pomyślałam. Właśnie niedawno jedna z ciotek chwaliła biesiadną pod niebiosa ;) dziewczyny a macie fotografów? ja ostatnio byłam po ramkę na zdjęcia w fujikolor /chyba to tak się nazywa/ przypadkiem spytałam się o sesję ślubną, i wyszłam pod ogromnym wrażeniem, aż ręce mi się trzęsły ;) chyba więc się zdecydujemy na fotografa od nich Wcześniej mieliśmy innego na oku, nawet już mieliśmy jechać umowe podpisać, ale w tej sytuacji zrezygnujemy. Słyszeliście coś o dj szpila i dj bałtyk? dostałam ich namiary, ponoć są super..... słyszał ktoś o nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewczyny, do ieweeee - byłam w sobote na weselu gdzie fotograf prawie cały czas siedział za stołem. Ja zrobiłam więcej zdjęć niż on. Nie wiem skąd młodzi go wzięli i ile kosztował ale był do nieczego. Dokładnie dowiedz się czy fotograf będzie też robił fotki na sali. Wspomniany artysta na sali robił tylko jak tort wjechał, oczepiny troszkę i podziękowanie rodzicom. Tyle ja go widziałam a siedziałam przy młodych na przeciwko parkietu. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do eiweee W sierpniu byliśmy za starszych na weselu gdzie był dj.bałtyk. Naprawdę potrafi rozbawić towarzystwo (tym bardziej że było sporo młodych osób).Bez problemu puszczał muzykę o jaką prosiliśmy,a na koniec jak wszyscy starsi już wybyli, zrobiliśmy karaoke co było naprawdę trafionym pomysłem. Tak że naprawdę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do LADY...W Kamelocie mój chlopak mi się oświadczył,jest tam bardzo ładnie no i ten ogródek..tylko stoliki są ustawione nie weselnie,ale warto się dowiedzieć,może na wesela ustawiają inaczej.polecam, nam się bardzo tam podobało.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam w Camelocie ale... 140 od osoby a podobno jedzenie (oczywiscie jak na taka sumę) nie warte zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
obsługa, jedzenie i ogólne wrażenie w Camelocie jest rewelacja ale ceny faktycznie są lekko z kosmosu :) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam dziwczynki:-) wlasnie bylam w kancelari u mnie w kosciele i juz zapisalam sie na 10 maja:-) godzina 16:30:-) niezapomniany dzien:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej GWIAZDKA 24 rez wlasnie sie zastanawialam gdzie zrobie,swoj wiesz to kwestia gustu co kto lubi,jaki styl,jaka muzyke i jaki klimat ja to nie wiem,moze w Rejscie,moze w heaven,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
hej dziewczyny :) odnosnie panieńskiego to mój był w Apokalipsie. Rewelacja było!!! Dziewczyny super imprezę mi zrobiły. Ja zarezerwowałam stolik i zapłąciłam za wstęp za gości i kupiłam po 1 drinku. Resztę same kupowały. Myślałam o Rejsie ale tam słaba klimatyzacja jest i zawsze bardzo gorąco i tłoczno :-) polecam Apokalipsę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki oktavia:-) do mego wesela jeszcze troszke ale warto tak popytac sie co i jak,ja swoj wieczor zrobie napewno,chce wybrac dobre miejsce bez zadnych bujek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oktavia2
powodzenia kicia :-) wieczor panieński to super sprawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eiwee, ja place na dzien dzisiejszy 84 zl za osobe w tym ciasta napoje itp., cena moze zmienic sie gora o 2-3 zl, wiadomo po nowym roku wszystko moze podrozec. Jedzenie jest tam bardzo smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka555
a co myślicie o wieczorku panieńskim w Kontakcie? moj ślub bedzie 31.05, ale juz warto popytac, bo tez bym chciala zeby to byly niezapomniane chwile:) i jeszcze pytanko, moze ktos by polecił dobrego kamerzystę? ktory nie odstawi chały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaa3451
Ja miałam wieczór panieński w kontakcie i było suuuper. Tylko słono sie płaci za rezerwacje stolika ok 10 zło od osoby, do tego 5zł kazdy musi zapłacić przy wejściu. Ale i tak polecam KONTAKT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoj panienski miałam w Heaven ale gdybym miala powtorzyc to zrobilabym w ... no wlasnie nie wiem jak to sie nazywa :) Passion beach czy jakos tak... taki namiot obok Exclusivu. Rewelka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eiweeee
Devil robi imprezę w biesiadnej na zielonych wzgórzach, ja też się zastanawiam. Może dziś albo jutro pójdziemy i podejmiemy ostateczną decyzję. Strona biesiadnej/ menu: http://www.biesiadna.com.pl/?site=3 wystrój: http://www.biesiadna.com.pl/?site=101 Kiedy dzwoniłam właściciel powiedział, że cena około 90zł. Moi znajomi robili w Aleksandrze na wasilkowskiej w lipcu, za 80zł, była to kwestia dogadania się z właścicielem /zrezygnowali z 1 dania gorącego/, bo normalnie płaci się 90zł w tym 5 dań gorących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dopinam się do Was, wkoncu za rok we wrzesniu mam wesele. Jak na razie sale zarezerwowalismy w Promenadzie tą dolną, co sądzicie w ogóle o tej sali bankietowej? Słyszałam o niej same dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem.. nie byłam. Chciałam tylko wspomnieć że odebraliśmy płytkę z wesela i jesteśmy naprawdę zadowoleni. ProKadr zrobił naprawdę fajną pamiątkę. Wszyscy bylis pozytywnie zaskoczeni ich pracą. A muzyka i kadry dobrane tak że łzy (wzruszenia) same cisną się do oczu. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej MADZIU G:-) ja tez mam prokadr i tez wydaje mi sie ze robia kawal dobrej roboty:-),jak bylam na prezentacji to az lzy same lecialy,pieknie kreca,a mam pytanko robilas jeden plener czy dwa>? jak to w ogole wygladlo u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renatuta
do MAGDY G.mogę też dostać Twoje zdjęcia?? henk1979@wp.pl DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza84
Przeglądałam to forum pierwszy raz od dłuższego czasu i zauważyłam, że angie08 mówiła o Tornado. Muszę potwierdzić jej słowa, że to dobry zespół, bo bawiłam sie raz na "ich" weselu. A w przyszłym roku moje wesele (jeszcze nie znam dokładnej daty) i mam zamiar też ich wziąć. Myślę, że nie ma co szukać dalej, skoro mogę ocenić zespół na żywo i wiem, że wszystkim się podoba. A co wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A slyszalyscie o zespole Maestro? Sa z Suprasla, bylismy u nich i maja wlasne studio w domu i zagrali nam na zywo. My jestesmy nimi zachwyceni, ale jestem ciekawa jak inni go oceniaja. Prosze o jakies info :) Całuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×