Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Magda G.

Białystok

Polecane posty

Gość Lulekszmul
Ani Tornado ani inny nie gra na zywo.Didzej przynajmniej nie kryje sie z tym ze gra z plyt,no i wychodzi wiele taniej,bo trzeba pamietac ze za kazdego czlonka zespolu placi sie na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do a ja powiem
To ,ze jestes DJ to widać tylko powiedz jakim i przestań głupoty pisać ze zespoły nie maja akordeonisty. Jak sam nie potrafisz ofermo to nie pomawiaj innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka 100
Dj to moze sobie zagwizdać, a nie zagrac to nie to samo co włączenie płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja polka
Hej ile wódki trzeba na 80 osób i ile wina? jak to sie liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matematyk2-2
Zespólo ok.0.5 l. wódki na głowę,plus 1 but.wina, trzy osobowy zespól daje to nam.3 butelki wódki i 3 wina razem 6.Jeszcze coś tam na drogę to licz10. Zaś DJ ,jedna but.wodki 1wina,to razem2 but.A więc DJ wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja polka
Ja nie pytam ile Dj pije, tylko ile wódki potrzeba dla gosci a ja mam zespół i nie chodzi mi o taniej tylko o klimat, wiec Dj-u nie kompromituj się. Jak bym chciała Dj-a to bym sobie radio właczyła bylby jeszcze taniej. Niech wypowiadaja sie pary a nie jakis nawiedzony Dj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lwiczka80
hej ludziki :) a my na swoje weselicho w lipcu wzielismy grupe "Veness'' z Białegostoku.polecam w 100%..młodzi..roześmiani..wokalistka o super głosie..zagraja i zaspiewaja ci wszystko o co poprosisz...goście nie schodzą z parkietu :) miałam okazję bawic sie z nimi gdy byłam starsza na slubie mojej przyjaciółki..jej siostra równiez wzieła ich na swoje weselicho...zaznaczam ze należę do bardzo roztańczonych i wymagajacych osób..od pierwszych dzwięków wpadli mi w oko i od razu wiedziałam ze będą grac u mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duetka bb.
Każdy jest wymagajacy, kazdy ma swoje wymagania i kazdy uwaza, ze wybrał najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matematyk2-2
Pewnie wesele masz w Venessie a polecił ci zespól Veness tatuś lidera tego zespolu.Bo każdy wie że wlaściciel Venessy jest ojcem szefa zespolu Veness.A co do tego zespolu to żeby nie tatuś to Veness siedział by w domku i tv oglądał.Bo zespół jest beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JDJ profi
To raczej sam Veness reklame sobie tu robi.A grania nie maja to sie reklamuja , jakby dobrze grali to wyjezdzaliby i poza Venesse.I nie czepiajcie sie DJ bo oni nie udaja ze ,,graja,,i,,spiewaja,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem bez pracy
Kto mnie zatrudni.Bezrobotny D'J nie ma imprez,zespoly prace mi zabraly.Ojejku nawet naucze sie grac na harmoszce.A i zaspiewam i zagram z playbecku jak profesjonalne zespoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 29
Szukam sprawdzonego kamerzysty, ale nie w pakiecie z fotografem....samego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martus112
Co sądzicie o sale bankietowej CORVETTA w Łapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martus112
Co sądzicie o sali bankietowej CORVETTA w Łapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addeeeeeeeeee
Jak ktoś tu poleca to zaraz jest szykanowany za to, że to autoreklama. Ludzie uspokujcie się. Chcemy porad, chcemy żebyście się dzielili doświadczeniami a nie domysłami co do tego kto się sam reklamuje. Ja szukam kamerzysty. Może ktoś polecić? Sprawdzonego i w rozsądnej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze tak
bedzie , bo ilu ludzi tyle zdan.kazda twarz jest inna i ma inne oczy i inaczej tymi oczami patrzy.wiec jesli ktos poleca kamerzyste x ,bo uwaza go za dobrego fachowca ,inny patrzac swoimi oczami widzi inaczej, i ma odmienne zdanie i bedzie sie spieral co do swojego punktu widzenia.prawda obiektywna nie istnieje ,dlatego drodzy forumowicze nie zadawajcie takich pytan ,o dobrego kamerzyste itp.bo to prowokuje zbedne dyskusje, pomowienia, oczerniania.i jest to skutkiem tego co sie dzieje na forach.stare przyslowie mowi ,,jednemu brunetka drugiemu blondynka,, i zawsze tak bedzie.lepiej jest szukac wsrod znajomych ,a na forach to ilu ludzi tyle opini ,i nie zawsze szczerych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMERZYSTA BDB
Szukasz dobrego kamerzysty.Zgoda, ale jak ktos poleci tobie pana x bo mu sie podobal ,to i licz sie z tym iz beda glosy sprzeciwu, bo pan x innym moze sie nie podobac.I tak juz jest, ze jednemu blondynka a drugiemu brunetka.Ilu ludzi tyle opini i nie zawsze szczerych.Wiec lepiej pytaj na poczcie pantoflowej,bo na forum prawdy nie znajdziesz.Bo ona poprostu nie istnieje.Kazdy ma inna twarz inne oczy i inaczej tymi oczami widzi.I to sie tyczy nie tylko kamerzysty, ale i sali ,zespolu ,dj ,cukierni ,kwiaciarni ecetera ecetera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamerzystka 22
JESTEM KAMERZYSTKA MAM 16 LAT I 6 LAT STAZU W FILMOWANIU WESEL.JESLI UWAZASZ ZE KLAMIE TO WCISNIJ NIE JESLI UWAZASZ ZE MOWIE PRAWDE WCISNIJ TAK.Jak juz pisalem w dwoch poprzednich postach kazdy ma inne oczy i kazdy inaczej swiat oglada.wiec nie szukajcie tych najlepszych,bo jednemu Baska drugiemu Kryska.Celowo uzylem trzech nickow aby pokazac ze jedna osoba z kilku nickow moze sie zachwalac ,reklamowac itp. mozna na forum pisac malymi literami czy dla zmylenia duzymi, A POTENCJALNY KLIENT GLUPIEJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqguki
Jest pewne przeklamanie czy autoreklama wsrod nie uczciwych firm.Ale zrozum czlowiecze my tutaj szukamy porady i wskazania tych sprawdzonych i uczciwych ludzi wykonujacych swa prace. Ktora docenia klienci i uczciwie o tym napisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branza weselna.
Tu jezeli ktos kogos poleci od razu jest atakowany za autoreklamę, przez konkurencyjne firmy. Jest tu paru durniów którym sprawia to przyjemnosc. Osoby które naprawdę chcą dobrych porad niech zaczną szukac na bardziej wiarygodnych białostockich forach. Tutaj nikogo nie polecę bo zrobiłbym komuś krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branza weselna.
wqguki jezeli szukasz porad to kiedy i gdzie masz swoje wesele: zespol, kamerzysta............... wszystko z jednego nicku. Wtedy mozesz byc dla mnie wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podlaska900
Mogę polecić P. Andrzeja Krawcztńskiego.Filmy tego pana są naprawdę pierwsza klasa i co ważne nie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clanroya24
Mysle ze chodzi o p. Krawczynskiego,i to prawda ze ten pan ciekawie filmuje,za przystepna kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja polecam zespół
NURT z podlaskiego 3 osobowy zespół graja wszystko na zywo, wokalistka spiewa jak anioł, gitarrzysta solówki tnie jak mało kto, klawiszowiec to po akademi muzycznej , lepszego zespołu nie widziałam - prawdziwi zawodowcy. Jak ktos chce to moge dac namiary bo stronki to nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chodzi o samo wideo
To polecam pp video, fajnie robią i za normalne pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondwlosa987
A ja widzialam ten caly Nurt i nic ciekawego, porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabzazab
A ja moge polecic Marculewicza.To jest kamerzysta i zeby nie bylo autoreklama to jeszcze P. Zdanuczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A oni moga ze sobą
wspolpracować i z kad ja mam wiedziec,ze to nie autoreklama. Przeciez nikt nie pisze gdzie i kiedy ich miał, a moze jestescie bracmi siostrami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmutek24
To po co pytasz o kamerzyste skoro wszedzie widzisz spisek.Sami bracia i siostry sie polecaja wzajemnie.Ludziska glupie , sami nie wiecie czego chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasmutek24
Ijeszcze jedno a skad ja mam wiedziec ze sam nie jestes kamerzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×